Świateczne prezenty 2010

Zaczęty przez foszek, 06 Lis 2010, 23:22:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Ja dostalam ksiazke: Symbole szczęścia na starych pocztówkach, jakby mnie pocztowki interesowaly i sukienke-koszule nocna, jakies 3 rozmiary za duza, tluczek do kartofli

Helena

#76
OlaFasola

no to mamy szczęscie cholera, ja sie zastanawiam jaki szajs im w tym roku kupić w ramach zemsty :P

Cytat: foszek w 10 Lis 2010, 20:28:30
Ja dostalam ksiazke: Symbole szczęścia na starych pocztówkach, jakby mnie pocztowki interesowaly i sukienke-koszule nocna, jakies 3 rozmiary za duza, tluczek do kartofli

foszek tłuczek, żeby męża tłuc jak by co nie twojej myśli było :)

OlaFasola

#77
Cytat: Helena w 10 Lis 2010, 21:36:35ja sie zastanawiam jaki szajs im w tym roku kupić w ramach zemsty Tongue
Ja też i wiem, że jestem świnia, ale co tam :D
No chyba dostaną jedno z prześcieradeł, bo wszystkie leżą nieodpakowane, albo nawet i wszystkie i coś z kolekcji nie otwartych wód toaletowych. A M ostanio powiedział, że może jakieś swoje stare ciuchy spakuję dla jego siostry, bo ona mi kiedyś dała swoją piżamę !!  :headbang: :headbang:, a dla małego z innej okazji za małe ogrodniczki po córce, bo jak stwierdziła jej się nie podobają :D

Dla mnie to już jest komedia, ale czasem widzę, że M jest przykro, że oni nas tak traktują.

Helena

OlaFasola

oddanie prześcieradeł dobry pomysł, tylko czy za rok znów do ciebie nie wrócą :)

ja chyba wezme te rajstopy oddam :) a możebym jakieś prześcieradło w tesco tez zakupiła :P jak lubią tescowe rzeczy to niech mają i się cieszą :)

foszek

Cytat: Helena w 10 Lis 2010, 21:36:35foszek tłuczek, żeby męża tłuc jak by co nie twojej myśli było
alez on bardziej robi po mojej mysli niz ja sama czasami :D

mayagaramond

Umarlam ze smiechu lol
Cytat: Helena w 10 Lis 2010, 21:36:35ja sie zastanawiam jaki szajs im w tym roku kupić w ramach zemsty

lol lol


Pare ze stanow, dla ktorej tlumaczylam u notariusza i zalatwialam sprawy papierkowe podarowala mi w prezencie za pomoc...porcelanowego aniolka.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Cytat: OlaFasola w 10 Lis 2010, 19:57:25moi teściowie są dokładnie tacy sami. Zawsze się zastanawiam skąd oni ten szais biorą


Chłe chłe - od teściowej dostawałam "firmowe" rajstopy z reala :P Do tego poliestrowe, "firankowe" serwetki, szklane aniołki, ścierki kuchenne + ręczniki z dużą domieszką poliestru (efekt łowów na pobliskim bazarku) etc. śliczności.

Teraz nie daję + też nie dostaję prezentów, więc przynajmniej nie mam problemu z wynoszeniem tych cudów do MOPS-u...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

emcia

Cytat: elvelve w 10 Lis 2010, 14:14:18
Na razie mam pomysł na jeden prezent.... tata dostanie kompostownik :rotfl:
mój kiedyś dostał dżdżownice kalifornijskie
;) do kompostownika

zuzia

Cytat: Angelos w 09 Lis 2010, 14:09:58
Ja mężowi kupię alkomat :D
ja kupowałam bratu. nadal jest bardzo zadwolony.

szelma

Moja Mama dostanie nowy tusz do rzęs - tylko jeszcze muszę skonsultować KWC na wizaz.pl, co też by jej kupić :). Sis dostanie ciuchy do biegania, bo mimo że dużo ma, to zawsze za mało :). Szanowny małżonek chyba dostanie zegarek. Dla Taty mamy już kubek z pinkflojdowej serii do kolekcji, a do tego jeszcze coś mu dokupimy, ale nie mam na razie pomysłu. Babcie dostaną po dużym pudełku belgijskich pralinek :). A dla mojej chrześnicy mam duże puzzle i kupię jej jeszcze w PL maskotkę Reksia - bo DVD z Reksiem były strzałem w dziesiątkę, więc będzie miała do kompletu :D.

didi_loczek

W tym roku muszę kupić prezenty dla 10 osób i jak nigdy nie mam wcale pomysłu  :crazy: :crazy: :crazy:

Kasia

Cytat: OlaFasola w 10 Lis 2010, 19:57:25a M książkę, którą rok wcześniej kupił teściowi Cheesy


no to dobry prezent opluty

brawurka

dziewczyny jakie alkomaty polecacie? ile trzeba wydać, zeby nie kupić byle gówna?

goga

brawurka o to samo chciałam zapytać
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zuzia

no my wydaliśmy sporo. ok. 300 zł. alkomat z atestem, dość czuły, z zapasem ustników.

brawurka


ishka82

Cytat: brawurka w 11 Lis 2010, 19:52:13
dziewczyny jakie alkomaty polecacie? ile trzeba wydać, zeby nie kupić byle gówna?
Tez miałam pytać ;) 300zł, to dla mnie za dużo :(

siog

ola fasola i helena ale sie usmialam  :rotfl: :rotfl: :rotfl: ja mam taka kumpele i ona jest iuz bardzo slawna ze swoich prezentow  :rotfl: aha i jedna moja szwagierka ciagle mnie obdarowuje bylejaka bizu sztuczna  :rotfl:

Helena

siog

te sztuczna bizu na allegro wystaw :) tam to chyba wszystko mozna opchnąc,
ja własnie sie zastanawiam nad jakimis figurkami porcelanowymi dla tesciowej  :dance:
za te zeszłoroczne osiołki-kotki-doniczki zagracające mi chałupę

konwalia

dziewczyny, kumpel kupił taki bez atestu za 100zł i wskazania miały się nijak w porównaniu z tym jak się przeszli na komendę ;/

nionczka

#95
Cytat: cherry w 10 Lis 2010, 13:57:48tez nie znosze bibelotow, z przyjaciolmi mamy zasade ze dajemy sobie prezenty, ktore sie zuzywaja tj. specjalne gatunki kawy dobrego gatunku (dla milosnikow esspresso), jakies specjalne/luksosowe gatunki czekolad, ocet balsamiczny, biltety do kina, teatru, na koncert, kupony do ulubionych sklepow, kupon na masaz, dzienny bilet do osrodka wellnes, wieczor degustacji win etc. etc., szkrzynka/zestw win, zestaw akoholi/dodatkow
do ulubionych drinkow, czasem koszyczek produktow wysokiej jakosci typu suszone pomiody, super olej, ocet, jakies inne makarony itp. z delikatesow wloskich dla gotujacych milosnikow kuchni wloskiej itd.

Chętnie się z Tobą zaprzyjaźnię!




Dodany tekst: 12 Lis 2010, 08:52:17

Ja zabrałam koleżankę z okazji urodzin na malowanie ceramiki w Made By You. I to był strzał w dziesiątkę. We wtorek odbieram nasze wypalone już miseczki to się pochwalę. Polecam!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: nionczka w 12 Lis 2010, 08:48:56
Chętnie się z Tobą zaprzyjaźnię!

i ja ;D

Ja potrzebuje prezenty dla tesciowej, szwagierki, jej meza i szwagra.
Maz dostanie kolejna ugly doll do kompletu. A glownym prezentem od nas dla nas bedzie weekendowy wyjazd.

Ale co kupic reszcie - nia mam pojecia. Kosmetyki dla tesciowej i szwagierki odpadaja. W zeszlym roku kupilismy tesciowej skorzane rekawiczki, szwagierce nie pamietam co.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rudasekawf

Cytat: zuzia w 11 Lis 2010, 20:20:12no my wydaliśmy sporo. ok. 300 zł. alkomat z atestem, dość czuły
a jesli można zapytac to gdzie kupiliście ? bo ja ogladałam w np. w saturnie (cena ok 200 zł). ciezko dostac cos co by dzialalo chyba ;]

zuzia

Cytat: rudasekawf w 12 Lis 2010, 15:34:50
a jesli można zapytac to gdzie kupiliście ? bo ja ogladałam w np. w saturnie (cena ok 200 zł). ciezko dostac cos co by dzialalo chyba ;]
jest taki sklep w warszawie na bemowie. wiem, że prowadzą też sprzedaż przez net. zapytam brata bo sam nam dawał namiary

edit:
sama znalazłam
http://www.alkomat.warszawa.pl/

nionczka

A po co Wam w sumie te alkomaty są? Tak dla picu?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login