Autor Wątek: czym zaczął się Wasz poród?  (Przeczytany 21736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Odp: czym zaczął się Wasz poród?
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Lis 2010, 12:48:10 »
nionczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #51 dnia: 05 Lis 2010, 12:53:31 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale narobiłam...

dobrze że nie w gacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #52 dnia: 05 Lis 2010, 13:01:56 »
marlen_ka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przepraszam za bojowosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 05 Lis 2010, 13:01:56 »

doda

« Odpowiedź #53 dnia: 05 Lis 2010, 13:32:39 »
o 18 byłam na ktg i lekarz pytał, czy do terminu zamierzam urodzić

wody odeszły mi krótko przed 23.

potem nie było tak miło.
« Ostatnia zmiana: 05 Lis 2010, 13:52:31 wysłana przez doda »

marlen_ka

« Odpowiedź #54 dnia: 05 Lis 2010, 13:36:23 »
i Wam dziewczyny tez polewam za zrozumienie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 05 Lis 2010, 13:40:00
marlen_ka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przepraszam za bojowosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ni ma za co:) moze ja tez niezbyt precyzyjnie sformulowalam swoje mysli i wyszlo, jak wyszlo
« Ostatnia zmiana: 05 Lis 2010, 13:40:00 wysłana przez marlen_ka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 05 Lis 2010, 13:36:23 »

mayagaramond

« Odpowiedź #55 dnia: 05 Lis 2010, 13:53:21 »
dobrze że nie w gacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A skad wiesz? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Co to jest czop? (nie wiem, czy chce wiedziec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #56 dnia: 05 Lis 2010, 13:55:22 »
Co to jest czop? (nie wiem, czy chce wiedziec Grin)
nie chcesz ;P

doda

« Odpowiedź #57 dnia: 05 Lis 2010, 13:56:55 »
Co to jest czop? (nie wiem, czy chce wiedziec Grin)

czasem przed porodem odchodzi taka gruda śluzu. i to jest czop.
zwiastuje poród. ale czop może odejść nawet 2 tyg przed porodem. może też nie odejść wcale.

mayagaramond

« Odpowiedź #58 dnia: 05 Lis 2010, 19:53:13 »
doda dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #59 dnia: 05 Lis 2010, 20:08:20 »
gruda śluzu
to wyglada jak gęsty kisiel, koloru białego

vobi

• Gość
« Odpowiedź #60 dnia: 05 Lis 2010, 21:53:40 »
nie dosc ze bojowa to jeszcze bredzi

olgaaa1

« Odpowiedź #61 dnia: 30 Gru 2010, 16:27:49 »
Ogólnie rzecz biorąc to zazdrosze wam dziewczyny tych regularnych bóli.
Ja już odczuwam skurcze od kilku dni, taki ból miesiączkowy, ucisk w dole brzuch, twardnienie brzucha.
Najgorzej jet w nocy bo ból jest silny i mnie budzi, muszę się ciągle przekręcać. A wczoraj na KTG skurcze dobijały do 100, lekarz mnie zbadał, stwiedził, że szyjka się rozwiera i że wchodzi palec (tego stwierdzenia o palcu nie zrozumiałam)   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a ten bąbel mały siedzi w brzuszku, zamiast witać mamusie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ogólnie rzecz biorąc spokojnie do terminu mogę poczekac, ale niech mnie nie boli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jak myślicie, czy te moje ojawy świadczą o tym, że urodzę niedługo? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #62 dnia: 30 Gru 2010, 16:58:06 »
że szyjka się rozwiera i że wchodzi palec (tego stwierdzenia o palcu nie zrozumiałam)
to znaczy, że rozwarcie masz na palec.
na razie mało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #63 dnia: 30 Gru 2010, 20:21:16 »
to znaczy, że rozwarcie masz na palec.
na razie mało Smiley
Ja 15 lutego miałam na palec, a w zasadzie na opuszek. 16 wieczorem lekarz mówił, że jeszcze trochę pochodzę z brzuchem, a 17 już Miko był na zewnątrz.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

yoy

« Odpowiedź #64 dnia: 30 Gru 2010, 20:38:32 »
no z nieba mi ten watek spadl...
mnie tez juz strasznie boli brzuch-jak na okres ale tak mocno (choc to jestem w stanie wytrzymac) twardnieje brzuch, boli w krzyzu- wszystko to wystepuje raczej nieregularnie... zmartwilo mnie jednak co innego. wczoraj po poludniu poszlam siku i ooooojjjjjj jak mnie bolalo! okazalo sie ze odszedl czop- mysle sobie"spoko wiem ze to jeszcze nic nie oznacza" od tego czasu czop dalej odchodzi po kawalku i za kazdyn razem jak odchodzi jest potworny bol. jest bol=jest czop. nie ma bolu=nie ma czopu... taka prawidlowosc. dzis ok 15 znowu siku i powtorka z rozrywki-myslalam ze umre! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jedna reka trzymalam sie sciany, druga wanny, bylam cala mokra i oczywiscie czop...
moje pytanie brzmi wiec- czy odchodzenie czopa moze bolec?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja pierdziu, jak przy tym mnie tak boli to ja przeciez nie urodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jutro mam ktg wiec popytam o to (no chyba ze wczesniej urodze)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 30 Gru 2010, 20:38:32 »

mobka

« Odpowiedź #65 dnia: 30 Gru 2010, 20:50:58 »
yoy, mysle, ze ten czop odchodzi na rozwierajacym skurczu, dlatego tak boli. Na moje oko to juz blizej porodu niz dalej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #66 dnia: 30 Gru 2010, 20:51:09 »
moje pytanie brzmi wiec- czy odchodzenie czopa moze bolec?? hmm
Mnie nic nie bolało, odszedł mi wieczorem dzień przed porodem.

yoy

« Odpowiedź #67 dnia: 30 Gru 2010, 20:58:59 »
yoy, mysle, ze ten czop odchodzi na rozwierajacym skurczu, dlatego tak boli. Na moje oko to juz blizej porodu niz dalej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
hmmmm.... ciekawe czy dotrwam do nowego roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #68 dnia: 30 Gru 2010, 22:38:17 »
ja bóli przy odchodzącym czopie nie czułam-nic mnie nie bolało
yoy ja trzymam kciuki abyś urodziła w nowym roku

yoy

« Odpowiedź #69 dnia: 31 Gru 2010, 13:39:32 »
yoy ja trzymam kciuki abyś urodziła w nowym roku
no z kazda minuta wieksza szansa ze to sie uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dzis bylam na ktg i skurcze takie byle jakie i popytalam oczywiscie o ten czop i bóle- moze tak byc, wiec spoko.
rozwarcie mam na 1,5cm i ginka jak to ładnie do mojego męża (tez lekarza) powiedziala: no przyznaje ze w czasie badania odkleilam dolny biegun pecherza plodowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja oczywiscie ciemna baba nie zatrybilam o co chodzi a mąż nie objasnil, wracamy do domu a tu wujek google mi mówi ze to masaz szyjki byl! to do licha czemu to nie bolalo? tzn bolalo, ale mniej niz przy tym czopie zakichanym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kurde ja to mam problemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo mnie boli za bardzo albo za mało  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #70 dnia: 31 Gru 2010, 14:13:01 »
yoy mnie bolało przy odchodzeniu tego swinstwa, czułam wtedy taki ból jak pózniej skurcze... ale mi odchodził tak 3 dni w szpitalu, a sama akcja sie nie zaczęła:( wiec chyba cie nie pocieszyłam

marlen_ka

« Odpowiedź #71 dnia: 31 Gru 2010, 14:17:38 »
yoy bedzie dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj juz niedlugo polożą Ci Franka na brzuchu i zapomnisz o wczesniejszych bólach:)  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trzeymam kciuki zeby tak bylo

aniak1211

« Odpowiedź #72 dnia: 31 Gru 2010, 17:47:23 »
yoy
To ty juz po terminie!!!
Oby  Franek sie opamietal i szybko sie zdecydowal na witanie swiata;)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

yoy

« Odpowiedź #73 dnia: 31 Gru 2010, 17:52:07 »
Franek nie jest wspólpracujacym dzieckiem-mial sie urodzic przed swietami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak sie teraz nie opamieta to mu odejme z kieszonkowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #74 dnia: 31 Gru 2010, 18:23:25 »
yoy witaj w klubie - mój miał się urodzić zaraz po świetach, bo ja nie chciałam świąt w szpitalu spędzić (termin miałam 29.12) i też póki co nic - cisza w eterze... czop mi nie odszedł ani nic z tych rzeczy, nic mnie nie boli, a podobno mały główką już mocno na dół naciska i rozwarcie na 1,5 cm - tak było wczoraj wieczorem... i lekarka powiedziała, że to chyba będzie tegoroczne dziecko, ale coś czuje, że się myliła, bo już tylko niecałe 6 godz. zostało do końca roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Gru 2010, 18:24:06 wysłana przez bozena.dp »