Szczotka, pasta, kubek, ciepla woda..

Zaczęty przez abkasia, 04 Lis 2010, 00:09:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


didi_loczek

feeling, jak Staś zareagował na nową szczoteczkę? Daje sobie myć zęby, nie boi się?

Też rozważaliśmy zakup tej elektrycznej ale ona jest od 3 r.ż.  i bałam się że Wojtek jeszcze za mały  :hmm:

feeling.good

didi, Stach już wcześniej miał elektryczną, ale taką jednorazową. On nie lubi samego mycia, dźwięk i ruszająca się główka szczoteczki nie robią na nim wrażenia :) Zawsze włączam ją zanim włożę mu do buzi. Szczoteczka jest miękka, więc zaszkodzić nie powinna ;D A jednak dokładniej wyczyści zębiska niż ja :)

Może najpierw kupcie właśnie taką jednorazówkę za kilka euro. Przekonacie się, czy Wojtek się nie boi

didi_loczek

feeling.good dzięki za radę  :beer: poszukam tych jednorazówek najpierw :)

Wojtek też nie lubi mycia zębów i pomyslałam że taka elaktryczna lepiej by umyła :)

Justynna

a Michał od jakiegoś czasu bezproblemowo myje zęby. Otwiera chętnie buzię i mogę mu je dokładnie wyszorować. Oby mu się nie odmieniło  :pray:

ziuta

Cytat: Justynna w 09 Lis 2011, 13:57:35
a Michał od jakiegoś czasu bezproblemowo myje zęby. Otwiera chętnie buzię i mogę mu je dokładnie wyszorować. Oby mu się nie odmieniło  :pray:

Karol też ostatnio pięknie otwiera... jak ryczy w niebogłosy :rotfl:

Justynna

ziuta, efektowne ryki też u nas były, mam nadzieję, że odeszły i nie wrócą :D

ziuta

a u nas do tej pory był spokój i wielkie zainteresowanie szczoteczką, ale cóż, zmieniło się w tą, to może i się kiedyś zmieni w drugą stronę ;D

Kasia

u nas tez zmiana
Młody bardzo chetnie mył zęby ale teraz przez rosnace piątki sa protesty :(
myje sam ale wiadomo jak ;) poprawić nie zawsze da

niech te 5 wyrosną jak najszybciej i wrócimy do stałych rytuałów :D

ziuta

Cytat: Kasia w 09 Lis 2011, 14:49:37przez rosnace piątki sa protesty
no u nas idą trójki, jedna już wylazła, więc to pewnie przez to, ale już długo idą i jednak staram się po nim poprawiać, bo za długo by trwało to jego mycie-nie-mycie

Kasia

ja tez się staram ;) ale też boje się aby go do tego mycia zębów nie zrazić ;)
bo on wcześniej to uwielbiał myć zębiszcze :D
dopiero teraz przy tych piatkach chce sam myć i widac ze ucieka przed moim poprawianiem