Laserowa operacja wzroku

Zaczęty przez Lwica, 21 Paź 2010, 13:44:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

#50
No bo sorry, ale ja nie znam okulistów :D. Widać w złych kręgach się obracam ;).

A mój małżonek by się kwalifikował do operacji, ale nie chce, bo okulary mu nie przeszkadzają i wygląda w nich lepiej niż bez (tak twierdzi i coś w tym jest ;)). Ale jego siostra i jej mąż mieli oboje operację i wszystko ok i zadowoleni. No ale to nie okuliści, więc o czym ja tu w ogóle ;).

Dodany tekst: 22 Paź 2010, 06:51:27

No i rozumiem, że chirurg plastyczny, niezależnie od płci, który nie ma idealnie wybotoksowanej twarzy i wielkich silikonowych cycków, nie ma w ogóle racji bytu w zawodzie ;).

mayagaramond

Moj maz zoperowal sie w zeszlym roku, jego siostra chyba 7 lat temu.

Obydwoje zyja i widza bez okularow, ale obydwoje przed podjeciem decyzji czytali na ten temat i chodzili na odczyty, wyklady, bla, bla.

Obydwoje na operacji nie oszczedzali, tylko poszli do renomowanych klinik. Z DE duzo osob jezdzi na operacje do Turcji, ale H. nie chcial. Operacja w PL tez nie wchodzila w gre (tutaj dowiadywalam sie, ze swietna renome ma Poznan), bo musielibysmy kilka razy jezdzic do PL i to bylo niewykonalne czasowo.




"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

to co napisałam nie było przeciw tezie malego boba
znam tylko jednego okuliste który nosi okulary
reszta albo nosi szkła kontaktowe, albo miała operację albo nie ma wady wzroku - nie wiem nie dopytywałam

salsa

Cytat: malybob w 21 Paź 2010, 22:30:46
Ok. Zasadniczo chcialam sprowokowac refleksje nad ew. skutkami ubocznymi takiej operacji. I zapytac czy np. macie wsrod swoich znajomych opkulistow, ktorzy takiej operacji sie poddali..
moja okulista do ktorej chodziłam w Łodzi miała wade i zrobiła (mąz jej zrobił) bardzo mi polecała ale mówiła ze dopiero jak będę po dziecku , bo ona wyznawała zasadę, ze porody jeszcze pogarszają czasem wzrok :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)