Tańce latynoamerykańskie - pomogą pozbyc sie opony?

Zaczęty przez Kasia, 21 Paź 2010, 14:26:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Mam pytanie do specjalistek od tańca. Mam koło mnie szkolę i koleżanka mnie namawia na kurs. Zastanawiam się czy pozwoli mi to zrzucić trochę kg, czy może lepiej fitness klasyczny?
Muszę pozbyć się opony zalęgającej w okolicach brzucha i koleżanka mi tu truje żebyśmy poszły na te tance, że to mi pomoże  :knuje: :knuje: :knuje: :knuje: :knuje:

emcia


salsa

KAsia pomoże ale to trzeba chodzić intensywnie - dwa razy w tygodniu zajecia na full (a nie dreptanie w kącie) i do tego stosować dietę lekkostrawną , zdrową

pamietam taka Monikę z jednego kursu - przyszedł taki pulpecik a schudła pięknie :)

Dodany tekst: 21 Paź 2010, 14:28:57

ja fitnessu jawnie nie cierpię :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

eh aby tylko na planach sie nie skonczyło :blush:
musze przemysleć sprawę :knuje:


emcia

Cytat: Kasia w 21 Paź 2010, 14:31:41
eh aby tylko na planach sie nie skonczyło :blush:
musze przemysleć sprawę :knuje:


idź, we dwie zawsze raźniej

Lwica

Od zawsze marzyłam żeby chodzić na tańce towarzyskie a szczególnie  łacine. Może jeszcze kiedyś je zrealizuje. Kasia idź idź!!!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

suegro

Kasia ja wychodzę z założenia, że lepiej sobie wybrać sport, który sprawia przyjemność, bo wtedy jest większa szansa na konsekwentne działania.
No i w ogóle ja nie jestem obiektywna, bo taniec - my love :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Kasia - idz, idz.


Nie wiem czy schudniesz, ale na pewno sie pobawisz ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

no ja sie zamierzam zapisac po nowym roku, jak juz mi sie wszystko czasowo poukłada, uwielbiam tanczyc, a nie mam za duzo okazji.

po weekendowej imprezie do mnie dotarło, jak bardzo mi tego brakuje ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

hejo
Moim zdaniem tańce jak najbardziej mogą zastąpić zwykły aerobik. Najważniejsze by chodzić systematycznie, minimum 2 razy w tygodniu. Intensywność zajęć powinna być dostosowana do wieku, zdrowia i umiejętności.  Intensywność umiarkowana (60-70% HRmax) submaksymalna (80-90%HRmax) pozwala pracować najdłużej areobowo, co przy próbie stracenia kg jest jak najbardziej wskazane. Najlepiej jeśli ćwiczenia trwają ok 45- max 90 min. Najlepiej ok 60.

HR max można obliczyć wg
- starej formuły 220 - wiek (odchodzi się od tego ) lub
- 208 – 0,7 x wiek