Autor Wątek: Rudaskowa relacja  (Przeczytany 5454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

Odp: Rudaskowa relacja
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Lis 2010, 23:06:18 »
gratuluje i wszystkiego dobrego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #26 dnia: 26 Lis 2010, 15:37:42 »
Dziękujemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wczoraj dokładnie 2 m-c były od ślubu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mary

« Odpowiedź #27 dnia: 16 Gru 2011, 22:56:16 »
Rudasek, dopiero teraz tu zajrzałam. Fajny opis i zdjęcia - słowem wszystko się w dniu ślubu udało i b. ładnie wyglądaliście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Czy Ty wiesz może jak się nazywa ksiądz, który udzielał Wam ślubu? bo wygląda mi znajomo

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 16 Gru 2011, 22:56:16 »

rudasekawf

« Odpowiedź #28 dnia: 17 Gru 2011, 08:06:14 »
Cieszę się, że relacja się podobała:) Dzień ślubu jest zdecydowanie niezapomniany. Przeczytałam relację i wszystkie miłe wspomnienia, zatarte przez kierat codzienności, wróciły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ślubu udzielał nam Ks Wojciech Szymczak bardzo ciekawa osoba, dobra i z powołaniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jest kapłanem w kościele Marii Magdaleny w Chorzowie.

Mary poślij mi linka do Twojej relacji, bardzo chętnie również bym poczytała:) może jakieś zdjęcia? Nie miałam niestety okazji sobie zaglądnąć, a znaleźć nie mogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pozdrawiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Gru 2011, 08:18:59 wysłana przez rudasekawf »

mary

« Odpowiedź #29 dnia: 17 Gru 2011, 17:18:23 »
Rudasku, tak właśnie myślałam, że to x. Wojtek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Znam go osobiście i potwierdzam - super gość!
Mojej relacji nie ma na forum. A ślub mieliśmy 3,5 roku temu, więc teraz to już nawet nie pamiętam jak było - poza oczywistym "cudownie" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 17 Gru 2011, 17:18:23 »

rudasekawf

« Odpowiedź #30 dnia: 17 Gru 2011, 17:22:06 »
Mojej relacji nie ma na forum. A ślub mieliśmy 3,5 roku temu, więc teraz to już nawet nie pamiętam jak było
No to poważne zaniedbanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Skoro na nią nie mam już szans to foty już koniecznie jakieś wstaw Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Warto powspominać ten "oczywiście cudowny" dzień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj