Rudaskowa relacja

Zaczęty przez rudasekawf, 19 Paź 2010, 20:24:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


vobi

Hehe, swietna relacja :rotfl: Piwo leje za poczucie humoru i dystans do swiata :beer:

Ciesze sie ze wszystko sie udalo, pieknie wygladaliscie (btw, skad nick "rudasek"? myslalam ze od koloru wlosow a tu zonk :mocking:). Gratulacje i najlepsze zyczenia skladam :daisy:

rudasekawf

Dzieki dzieki za piwko :) Co do nicku to zawsze takiego używam, od wielu lat, jak go wymyśliłam to miałam rubinowe włosy :):)

vobi

Cytat: rudasekawf w 19 Paź 2010, 21:41:05jak go wymyśliłam to miałam rubinowe włosy
a prosze, czyli jednak cos bylo na rzeczy :mocking: bo juz sie zastanawialam czy to moze od miejscowosci - Ruda Slaska

emcia

o proszę, znalazłaś się
wszystkiego najlepszego :)


rudasekawf

heh
Cytat: vobi w 19 Paź 2010, 21:42:33a prosze, czyli jednak cos bylo na rzeczy
zdecydowanie było było, ale to daaaawne czasy

Cytat: emcia w 19 Paź 2010, 21:49:08o proszę, znalazłaś się
Znalazłam :) i teraz nie zamierzam Was opuszczać. niestety problemy z netem okazały się nie do przejścia, aż do wczoraj :


Angie

rudasekawf gratuluję!  :daisy:  Bardzo ładnie wyglądałaś :) 
I widać, że masz poczucie humoru :D


Kasia

rudasekawf gratuluję  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: relacja pierwyj sort :) az miło poczytac :)

Lwica

Rudasku super się czyta twoją relację!!! pięknie wyglądaliście!!! Szczęscia na nowej drodze życia żonko!!!  :daisy: :daisy:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


rudasekawf

Dziękujemy bardzo za miłe słowa :) Dziękuję w imieniu świeżej żonki i świeżego męża :)

didi_loczek

rudasekawf serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia  :daisy: :daisy: :daisy:  Bardzo ładnie wyglądaliście  :thumbup: Dużo szczęścia!

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magoo

rudasekawf gratuluje mlodym malzonkom  :daisy:
pieknie wygladalas i fajna, zabawna relacja

sobieska

ale super przygotowane bramy! :) niezli sasiedzi:) pieknie wyszlo, gratulacje!!!

effik

gratulacje! :) :daisy:
ale z ciebie szczuplas!
dużo szczęścia na nowej drodze :)

aniak1211

Tez myslalam ze jestes ruda  :mocking:
Pieknie :)
Gratuluje i wszystkiego najlepszego  :daisy:


rudasekawf

Cytat: sobieska w 21 Paź 2010, 10:41:21ale super przygotowane bramy! Smiley niezli sasiedzi:) pieknie wyszlo,

muszę przyznać, że sąsiedzi dali czasu w 100% zarówno na trzaskaniu, jak i robiąc bramy :]

Cytat: aniak1211 w 21 Paź 2010, 20:08:47Tez myslalam ze jestes ruda
Chyba wszyscy tak myśleli :) Ale ogłaszam wszem i wobec ze jednak jestem blondaskiem :)

A co do
Cytat: effik w 21 Paź 2010, 13:23:03ale z ciebie szczuplas!
to dziękuję :) (biorę jako komplement :P:P)

wrobelek0403

rudasekawf swietna relacja lol lol lol

super wygladaliscie  :thumbup: :thumbup:

a daj fote zelastwa :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Hejooo ;] obawiam się, że nie dam rady zrobić zdjęć "żelastwa"bo wywaliłyśmy je odrazu w najgłębszy kąt kosza :)

errata

Gratuluje  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: Relacja rewelacyjna, a Wy tacy szczęśliwi :)

bozena.dp

gratuluje i wszystkiego dobrego :daisy: :daisy: