Dziewczyny szukam kogoś kto mógłby mi wyretuszować zdjęcia!!

Zaczęty przez misiaczek187, 03 Paź 2007, 15:49:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiaczek187

będę próbować dalej a nuż się uda  :-o  zwierzątko,a kto tu mówi o piractwie   :lol:

zuzia

Misiaczku,
zdradź gdzie oddalaś zdjęcia? bo ja chcę zrobić siostrze niespodziankę (zobaczylam jakie fotki dostala) i dac jej prawdziwy album. Ale zdjęcia wymagają retuszu i wycięcia kończyn fotografa widocznych na niektorych zdjęciach.

Kasia

Cytat: "zuzia"wycięcia kończyn fotografa widocznych na niektorych zdjęciach

:shock:

zapłacili?

zuzia

Cytat: "Kasia"zapłacili?

to był jakiś znajomy fotograf etc. Ja jej nic nie powiedziałam jak zobaczyłam te zdjęcia, ale chce jej zrobić coś lepszego o ile sie da i za rozsądne pieniązki.

misiaczek187

www.retusz.ive.pl to jest stronka napisać bardzo uprzejma Pani,a retusz nie jest najdroższy :D

zuzia

misiaczek187,
dzięki. a podzielisz się ich ofertą? tzn. ile będzie cie to kosztowało?

misiaczek187

Zuziu ja płacę 3 zł od zdjęcia,wszystko zależy od ilości retuszu i od tego co to ma być czy wycięcie kogoś ze zdjęcia (to ponoć troszkę więcej) ja miałam głównie zdjęcia twarzy,kilka z pleneru,które wymagały rozjaśnienia. Ja miałam 87 zdjęć i płace 260 zł. Dzisiaj je dostane i ide zaraz wywołać,a potem wklejać i wklejać :D Możesz spokojnie wysłać tej Pani za 2-3 zdjęcia a ona określi Ci mniej więcej cene. Ja wybrałam te najbrzydsze :D

zuzia


misiaczek187

hihi będzie dobrze chyba,że masz 1000 tych zdjęć :D

zuzia

Cytat: "misiaczek187"hihi będzie dobrze chyba,że masz 1000 tych zdjęć :D

nie,
1. to mój cywilny, ok 40
2. plener siostry - ok. 40, może 50 zdjęć

misiaczek187

no to troszkę jest,ale później miło się patrzy na takie śliczne zdjęcia :D