LONDYN - gdzie? co? jak?

Zaczęty przez zosia2007, 27 Wrz 2010, 08:45:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Cytat: szelma w 05 Paź 2010, 21:43:50
To tak jak i ja jadę do Londynu :D. Zrobimy strefowy najazd :D.
serio? moze jakas szybka kawka :D


aniak1211

Cytat: zosia2007 w 05 Paź 2010, 22:47:16serio? moze jakas szybka kawka Cheesy
:D
Dajcie znac jak cos wypali:)
Chetnie kawe z Wami wypije-jak dam rade ;)

martullek

zosia2007 moim zdaniem super lokalizacja. niedaleko wszelkich atrakcji ;)

szelma

Cytat: zosia2007 w 05 Paź 2010, 22:47:16serio? moze jakas szybka kawka

Serio, serio, tylko że jak już, to będę miała czas tylko wieczorem, bo jadę na konferencję, która trwa do soboty :(.

zosia2007

Cytat: szelma w 06 Paź 2010, 14:15:33
Serio, serio, tylko że jak już, to będę miała czas tylko wieczorem, bo jadę na konferencję, która trwa do soboty :(.
moze jakos damy rade ;)

mayagaramond

Cytat: zosia2007 w 05 Paź 2010, 22:34:39no i teraz pytanie do was. powiedzcie mi prosze czy te dwa hotele sa w miare w fajnym miejscu, z ktorego w miare szybko sie przedostane do centrum
http://www.euro-hotel.co.uk/
http://www.dalmacia-hotel.co.uk/

dla mnie byloby to za daleko. Nie masz bezposredniego polaczenie ani do notting hill ani np. na oxford circus.


Sprawdz sobie trivago.de (mozesz zmienic jezyk na en lub pl). To jest np. hotel kolo british museum:

http://www.trivago.de/item.php?hlpath=38715&item=12686&path=38715&date_range::to=1288389600&date_range::from=1288044000&room_type=7&pagetype=deals



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2010, 11:08:52dla mnie byloby to za daleko. Nie masz bezposredniego polaczenie ani do notting hill ani np. na oxford circus.
jak to nie? a Central Line z Shepherd's Bush?
z tego co widze to ten pierwszy hotel jest ok 10 min piechota od metra ;D

mayagaramond

Cytat: dragonfly w 07 Paź 2010, 13:33:49
jak to nie? a Central Line z Shepherd's Bush?
z tego co widze to ten pierwszy hotel jest ok 10 min piechota od metra ;D

ale z tego co widze na tube map to ani hammersmith ani circle nie zatrzymuja sie przy oxford circus.

Ale ja nie lubie londynskiego metra, zawsze ta linia, ktora musze jechac, nie jezdzi ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aniak1211

Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2010, 16:12:09Ale ja nie lubie londynskiego metra,
Nie jest tak zle,
jak wiesz gdzie sie przesiasc to mozna jezdzic;)
Ja tam lubilam metrem "podróżować" ;D

mayagaramond

Cytat: aniak1211 w 07 Paź 2010, 16:57:35Nie jest tak zle,
jak wiesz gdzie sie przesiasc to mozna jezdzic;)

nie lubie sie przesiadac, nie dlatego, ze sie gubie ;). Wkurza mnie to lazenie po podziemiach ;D

Zreszta zawsze jak jade do innego miasta, to wole hotel polozony tak, zebym jak najmniej musiala korzystac z komunikacji miejskiej. Wtedy moge np. wpasc na chwile do hotelu, zostawic np. zakupy.





"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Jakb co to ja jestem koło Paddington. I jako że D. nie jedzie, to będę miała czasu trochę więcej (niestety :( ) - w sobotę po południu i w niedzielę do południa.

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2010, 16:12:09ale z tego co widze na tube map to ani hammersmith ani circle nie zatrzymuja sie przy oxford circus.
ale po co jej Hammersmith albo Circle skoro mowimy o Oxford Circus albo Notting Hill? Central Line ma bezposrednio ;D
Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2010, 17:10:40Zreszta zawsze jak jade do innego miasta, to wole hotel polozony tak, zebym jak najmniej musiala korzystac z komunikacji miejskiej.
zawsze mozna taksowkami ;) a powaznie, nie wyobrazam sobie "obskoczyc" Londyn bez pomocy komunikacji miejskiej, a siec metra jest naprawde niezla ;D

mayagaramond

#63
Cytat: dragonfly w 07 Paź 2010, 17:27:20ale po co jej Hammersmith albo Circle skoro mowimy o Oxford Circus albo Notting Hill? Central Line ma bezposrednio

Pierwszy hotel jest przy stacji hammersmith, a przy drugi najwyrazniej zle spojrzalam, ze jest przy shepards bush market.


Dodany tekst: czw, 7 paź 2010, 15:53:00

Cytat: dragonfly w 07 Paź 2010, 17:27:20a powaznie, nie wyobrazam sobie "obskoczyc" Londyn bez pomocy komunikacji miejskiej,


zalezy co chcesz zobaczyc, pewnie, ze na angel nie pojde na piechote, ale juz wszystko miedzy baker street i coventy garden obchodze na piechote.

Dlatego wolalabym hotel gdzies w tamtej okolicy. Chociaz sama mieszkalam kiedys przy Holloway Rd.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

#64
Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2010, 16:51:06
Pierwszy hotel jest przy stacji hammersmith, a przy drugi najwyrazniej zle spojrzalam, ze jest przy shepards bush market.


e tam ;) z tego pierwszego tez nie tragedia, pare min w autobusie (jak znam zycie kursuje co chwile) a potem w metro ;D
co nie zmienia tego, ze najlepiej by mieli w tym hotelu co im pokazalas ;D






Dodany tekst: 07 Paź 2010, 16:05:46

ZOSKA a co wy w ogole planujecie? Zakupy? Zwiedzanie? Bo pod tym katem musimy Wam ustalic trasy ;D

Dodany tekst: 07 Paź 2010, 17:07:11

Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2010, 17:51:06Chociaz sama mieszkalam kiedys przy Holloway Rd.
tez mieszkalam w tamtych okolicach kiedys  :mocking:

mayagaramond

Cytat: dragonfly w 07 Paź 2010, 18:01:30tez mieszkalam w tamtych okolicach kiedys


bo it-Girls tam mieszkaja ;) Trzeba sie bedzie znow wybrac do Londynu ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2010, 17:12:09

bo it-Girls tam mieszkaja ;) Trzeba sie bedzie znow wybrac do Londynu ;D
ja juz mam plany wielkie!!!! od stycznia chyba bede tam co weekend - taki odwyk mialam, ze szok! ;)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


zosia2007

#69
Cytat: dragonfly w 07 Paź 2010, 18:01:30ZOSKA a co wy w ogole planujecie? Zakupy? Zwiedzanie? Bo pod tym katem musimy Wam ustalic trasy
zwiedzanie przede wszystkim ale jeden dzien zakupy - chce pojsc na oxford street, do primarku i tk maxx
jesli sie nie uda w jeden dzien obskoczyc wszystkiego to rozloze na dwa dni miedzy zwiedzaniem


Dodany tekst: 07 Paź 2010, 17:30:16

Cytat: szelma w 07 Paź 2010, 16:12:18
Jakb co to ja jestem koło Paddington. I jako że D. nie jedzie, to będę miała czasu trochę więcej (niestety :( ) - w sobotę po południu i w niedzielę do południa.
łeeee to mnie nie urządza bo w sobote o 18 wylatujemy :(


zosia2007

#71

dragonfly

Cytat: zosia2007 w 07 Paź 2010, 18:36:51czy w pokoju twin da sie zazwyczaj zlaczyc lozka?
przepraszam, czy ty myslisz, ze po calym dniu zakupow i zwiedzania bedziesz miala na cos jeszcze sile? ;) watpie, bierz ten twin i sie wyspij lepiej kobito  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

zosia2007

Cytat: dragonfly w 07 Paź 2010, 17:39:39
przepraszam, czy ty myslisz, ze po calym dniu zakupow i zwiedzania bedziesz miala na cos jeszcze sile? ;) watpie, bierz ten twin i sie wyspij lepiej kobito  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
dla mnie twin to zbawienie ;)
ale moj R chyba sie nie zgodzi bo on na cos liczy :D