LONDYN - gdzie? co? jak?

Zaczęty przez zosia2007, 27 Wrz 2010, 08:45:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

#100
eh, nie ma wolnych miejsc w moim terminie. no nic wyslalam R linka do tego hotelu co maja wstawila. zobaczymy co na to on. no bo w sumie za pokoj dwuos bez lazienki wyszlao by nas niecale 1000 zl wiec niewiele wiecej niz za hostel

jak sie nie zgodzi to bede dalej szukac

Dodany tekst: 07 Paź 2010, 22:15:18

ale i tak polewam :)

szelma

#101
Laski, gdzie jest ten Selfridges, co to niby jest największym sklepem butowym w Europie?

I macie może jakieś indyjskie żarcie w okolicy Paddington godne polecenia? Będę wdzięczna :).

Dodany tekst: 07 Paź 2010, 22:39:45

zosia, no oprócz soboty i niedziele to jeszcze środę po południu i piątek wieczorem powinnam mieć free - chyba że moja koleżanka się wreszcie odezwie i pójdziemy balować :D.

martullek

Cytat: szelma w 07 Paź 2010, 22:38:40
Laski, gdzie jest ten Selfridges, co to niby jest największym sklepem butowym w Europie?


na Oxford Street, od strony Hyde Parku

zosia2007

Cytat: szelma w 07 Paź 2010, 23:38:40zosia, no oprócz soboty i niedziele to jeszcze środę po południu i piątek wieczorem powinnam mieć free - chyba że moja koleżanka się wreszcie odezwie i pójdziemy balować .
ze mna tez mozesz pobalowac ;D
tylko ze ja mam ogona

calla

#104
szelma ja mam indyjskie zarcie, ale na Soho. I gdzies kolo Tower Bridge, ale tam nie znam dokladnego adresu, tylko jak szlam :-D

Dodany tekst: 07 Paź 2010, 22:47:27

Cytat: zosia2007 w 07 Paź 2010, 22:45:41
ze mna tez mozesz pobalowac ;D
tylko ze ja mam ogona

ogona trza zgubic ;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

zosia2007

no to mam hotel :jupi:
ten co maya podala ;D

szelma

Cytat: zosia2007 w 07 Paź 2010, 23:45:41ze mna tez mozesz pobalowac
tylko ze ja mam ogona

No ja nie wątpię, że można :D. Ogona można porzucić tymczasowo ;).

calla

Cytat: zosia2007 w 07 Paź 2010, 22:49:34
no to mam hotel :jupi:
ten co maya podala ;D

no to fajowo :-)))
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

justynaaaa2

zosia2007 super :)
a ma małżeńskie łóżko :D

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

#110
Cytat: justynaaaa2 w 08 Paź 2010, 00:00:43
zosia2007 super :)
a ma małżeńskie łóżko :D
ma :D


Dodany tekst: 08 Paź 2010, 09:55:48

mayagaramond :beer:

mayagaramond

zosia2007 - czy juz wiesz co i jak bedziesz tam robic? NIe mam na mysli malzenskiego loza lol

Znajdz sobie moj watek o Londynie, tam dragon i pare innych dziewczyn wpisalo rozne propozycje na shopping tour ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

opłaca sie rezerwowac bilet na easybus'a?
ze stansed na baker street wychodzi 8 funtow od osoby, powrotny tez w takiej cenie
robic rezerwacje czy na miejscu tez bedzie mozna kupic wa takiej samej cenie?

calla

Cytat: zosia2007 w 24 Paź 2010, 21:29:22
opłaca sie rezerwowac bilet na easybus'a?
ze stansed na baker street wychodzi 8 funtow od osoby, powrotny tez w takiej cenie
robic rezerwacje czy na miejscu tez bedzie mozna kupic wa takiej samej cenie?

Nie jestem na 100% pewna, ale wydaje mi sie, ze cena jest taka sama.

Mnie zawsze ktos z lotniska odbieral i robilam rezerwacje tylko na powrot.

Nie wiem co sie stanie z rezerwacja jak sie np. samolot spozni. Ja ostatnio mialam prawie 1h opoznienia Ryanairem.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

zosia2007

ok, to nie robie rezerwacji. jakos damy rade na miejscu ;)
dzieki calla :beer:

mayagaramond

zosia2007 - ja kupowalam bilet na stansted express w samolocie (w obydwie strony) wychodzilo taniej niz zakup na lotnisku. Ale to bylo pare lat temu, nie wiem czy cos sie zmienilo.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007


mayagaramond

zosia2007 - bilet powrotny na pociag kosztuje 28,70 GBP, w samolocie ok. 21 GBP.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

Cytat: mayagaramond w 25 Paź 2010, 10:11:29
zosia2007 - bilet powrotny na pociag kosztuje 28,70 GBP, w samolocie ok. 21 GBP.


za dwie czy jedna osobe? bo ten autobus kosztule 8 funtow od lebka

mayagaramond

Cytat: zosia2007 w 25 Paź 2010, 13:04:59
za dwie czy jedna osobe? bo ten autobus kosztule 8 funtow od lebka

od osoby...pociag jest niestety drogi. Wiec jesli nie zalezy ci na szybkim dojezdzie do centrum, to pojechalabym autobusem.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

calla

zosia2007 jak chcesz zwiedzac tez muzea, to chyba bedzie oplacac Ci sie jechac pociagiem.

Zobacz tutaj: http://www.daysoutguide.co.uk/attraction-types/2for1london.aspx

na jedne bilet mozna wybrac dwie albo trzy znizki (musisz poczytac dokladnie). Nalezy wydrukowac kupon i razem z biletem pokazac w kasie.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

aniak1211

Cytat: mayagaramond w 25 Paź 2010, 09:29:12
zosia2007 - ja kupowalam bilet na stansted express w samolocie (w obydwie strony) wychodzilo taniej niz zakup na lotnisku. Ale to bylo pare lat temu, nie wiem czy cos sie zmienilo.
Teraz tez mozna kupic w samolocie i troszke taniej wychodzi-nie pamietam niestety cen.

calla

zosia2007 pisz jak wrazenia po wycieczce :-)

Rezerwowalas wczesniej bilety na autobus z lotniska czy udalo sie kupic bezproblemowo?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

zosia2007

opisze wszystko jak wroce od rodzicow :)
teraz moge napisac ze bylo super :) biletow nie rezerwowalam, wszystko mozna kupic na miejscu - roznica w cenie (w porownianu do internetu) ok 1-1,5 GBP

aniak1211

Kuzyn wybiera sie do Londynu i pyta mnie o noclegi :D
Nigdy nie potrzebowalam wiec nie znam:D

Mozecie cos polecic???
Przegladnelam watek,
ale moze cos wiecej???