Już są zdjęcia ślubne Misiaczka :D

Zaczęty przez misiaczek187, 03 Paź 2007, 13:50:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


strzygula


misiaczek187


gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Przepięknie! Ta suknia papilio jest cudna :) Chciałabym ją przymierzyć  :cry:
Imagine there is no hate

Kasia


zuzia

gratulacje. Wyglądałaś ślicznie.

aniak1211

Pieknie wygladalas :!:

Gratulacje :!:

tachogti

Cudnie wygladalas! I sliczne zdjecia :D I wlosy mialas piiieknie  :-D
Wiele milosci!!!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


julka

Śliczni, młodzi, piękne zdjęcia macie...
Wszystkiego dobrego  :)

aneczka001983

Ślicznie wyglądaliście, naprawdę pięknie! Gratulacje i wszystkiego dobrego!

Będę miała tą samą suknię co Ty, dlatego podwójnie mnie cieszy, że tak ślicznie w niej wyglądałaś  :lol:

Miałaś też bardzo ładną fryzurę, co wywołało u mnie niezły dylemat - na początku też chciałam mieć rozpuszczone włosy, ale z obawy przed tym, że loki się rozprostują i będzie po fryzurze zmieniłam koncepcję na kok. Ale jak teraz patrzę na Ciebie i Twoją fryzurę taką naturalną, dziewczęcą, to znowu mi się chce rozpuszczonych, a nie żadnego koka...  :-x

Napisz proszę jak długo utrzymały się te Twoje loki (wiem, że to zależy w dużej mierze od umiejętności i doświadczenia fryzjera, ale może masz jakieś "przemyślenia" w tym temacie ;-) ) no i czy welon się trzymał wpięty w rozpuszczone włosy? Bo efekt był moim zdaniem super!

misiaczek187

Również nie chciałam koka,bo mnie postarzał :D co do fryzury to byłam na dwóch próbnych jedna okazała się niewypałem druga się udała (u innej fryzjerki) loki były robione na prostownice i trzymały się od 11 do 2-3 później lekko się rozprostowały zaraz wkleje zdjęcie jak wyglądały o 3 :) nie było źle biorąc pod uwage bardzo małą ilość lakieru,gdyż nie mogę znieść jego zapachu :D siostra miała loki na wałki i nie trzymały się zbyt dobrze co do welonu nie będę się mogła wypowiedzieć,bo miałam go tylko w kościele :D ale trzymał się nieźle. Tu zdjęcie w albumie Monika i Grzesiek :
http://foto.onet.pl/geahe,1ssx9klcwcu4

aneczka001983

Noo... jeśli tak wyglądałaś o 3.00 przy niewielkiej ilości lakieru to nie jest źle. A wręcz bardzo dobrze! Bardzo mi się podoba ta Twoja fryzura i pasuje według mnie do charakteru sukienki. A może to po prostu Ty tak ładnie wyglądasz w całości i tym się zasugerowałam...  :oops:  Mimo wszystko chyba zaryzykuję i się na taką zdecyduję zamiast koka, a już na pewno zrobię próbę - po wyjściu z próbnej nie będę spać do 5.00 rano, będę tańczyć, skakać i robić co godzinę zdjęcia tego jak się zachowują włosy - ale wymyśliłam :mrgreen:

Tylko czy mój fryzjer będzie miał taką prostownicę... I czy będzie wiedział o co chodzi... Chyba pójdę z Twoim zdjęciem do fryzjera ;-)

A powiedz jeszcze jak się zachowywała sukienka? Wygodna czy masz jakieś zastrzeżenia?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Pozdrawiam!

misiaczek187

Do sukienki nie mam żadnych zastrzeżeń jest śliczna,lekka i wszystkim się podobała. Ja dodatkowo doszywałam na spódnicy kryształki svarwoskiego i tak ładnie się mieniła w słońcu :D byłam z niej bardzo zadowolona :D

aneczka001983

Właśnie tak mi się wydawało na którymś zdjęciu, że spódnica się ładnie mieni... Myśłałam, że to jakiś taki rewelacyjny gatunek koronki  :-P Niezły pomysł z tymi kryształkami.

misiaczek187

Sukienkę kupowałaś nową czy używaną ?? Ja zamawiałam sukienke we Wrocku i tam się Panie zapytały czy bym nie chciała kryształków :D na początku miałam problem z doborem koloru dodatków bo suknia ma dość nietypowy kolor :D

aneczka001983

Ja dopiero będę zamawiać, najprawdopodobniej w ten weekend albo za dwa tygodnie. Mierzyłam ją dwa razy - najpierw w Evicie w Katowicach, a potem też w Evicie ale w Krakowie i tam panie mnie bardziej do siebie przekonały (w Katowicach miały tą sukienkę dopiero od niedawna i nie bardzo wiedziały co z nią robić...). Dlatego będę zamawiać właśnie w Krakowie.

A kolor faktycznie jest nietypowy - niby nazywa się ecru, ale dopóki nie przyłoży się do niej czegoś śnieżnobiałego to wygląda na białą. Ja ten kolor nazywam śmietankowy - nie wiem ile to ma wspólnego z prawdą, ale brzmi bardzo apetycznie  ;-) Już sie nie mogę doczekać kiedy ją zamówię, mam nadzieję, że panie w salonie mi coś doradzą w kwestii dodatków. Chyba najtrudniej będzie dobrać buty. Welon chcę "mgiełkę" więc nie powinno być problemu.

A powiedz jeszcze (jejku, ale ja Cię męczę...) czy przy zamawianiu sukni dostałaś jakieś próbki materiału, żeby można było dobrać kolor dodatków czy np. koszuli dla pana młodego?

misiaczek187

Wtedy nie pomyślałam o próbce materiału :D kolor sukni to kość słoniowa ja go zwałam brudnym białym :D ja miałam srebrne sandałki,mąż też garnitur i dodatki raczej w zimnej tonacji srebro,szarości i róż wg mnie kompletnie nie pasuje do niej złoto,ale każdy lubi coś innego :D

zuzia

aneczka001983,
do smietankowej sukni nie za bardzo pasują złote dodatki. Podobnie jak do kryształków. Skoncentruj sie albo na kryształkach albo dobierz coś srebrnego.
Buty w tym kolorze też można dostać - wiem, bo miałam.
Gorzej z koszulą młodego - nie wszystkie firmy odróżniają śmietankowy od ecru.

aneczka001983

zuzia, ale ja nie pisałam nic o złotych dodatkach  :shock:  Biżuterię chcę mieć srebrną - coś na szyję (wiem, że większość dziewczyn tutaj to zwolenniczki braku ozdób na szyji, ale wydaje mi się, że mój kościsty dekolt wymaga czegoś, co by go choć minimalnie zakryło) i diadem (ale taki bardzo delikatny), w każdym razie wszystko w srebrze (mam wybrane buty z kilkoma cyrkoniami w srebrnej oprawie, teraz się muszę tego trzymać). Wymyśliłam też, że muszę zrezygnować z bransoletki, bo boję się, że srebrna będzie się gryzła ze złotym pierścionkiem zaręczynowym i obrączką  :-/

A odnośnie koszuli to właśnie dlatego niezbędne mi są próbki materiału, ale nie wiem czy nie jestem zbytnią optymistką wierząc, że mi je dadzą...

eva_luna

misiaczek, jakos dopiero teraz zobaczylam, ze sa zdjatka. Bardzo podoba mi sie Twoj makijaz. No i super prosta i naturalna fryzurka :)  Slicznie!

zuzia

Cytat: "aneczka001983"Wymyśliłam też, że muszę zrezygnować z bransoletki, bo boję się, że srebrna będzie się gryzła ze złotym pierścionkiem zaręczynowym i obrączką  

ja miałam i jakoś nie gryzła ani pierścionków ani obrączki  :mrgreen:

Cytat: "aneczka001983"A odnośnie koszuli to właśnie dlatego niezbędne mi są próbki materiału, ale nie wiem czy nie jestem zbytnią optymistką wierząc, że mi je dadzą...

a dlaczego mieloby Ci nie dać? myslę, że nie będzie z tym problemu. ja tylko wypozyczałam suknię a i tak próbkę materiału dostałam, bez żadnego proszenia - panie po prostu mi ją dały.

misiaczek187

Tak bywa jak się nie przeczyta całości tylko ostatni post :D zdarza się :D mnie się marzyły duże kolczyki,ale nigdzie takich nie było nie wiem czy widziałaś jaki miała DODA w teledysku "Katharsis" i nigdzie nie mogłam takich znaleźć więc postawiłam na diadem i bransoletkę bez naszyjnika :) mój mąż miał białą koszulę,bo trudno było znaleźć coś w odcieniu sukni ale jak dla mnie nie było różnicy może dlatego,że dla mnie to tylko koszula :D a co do kolczyków to teraz jak byłam w River Island to było pełno takich dużych błyszczących :/ ja buciki też miałam z cyrkoniami podobnie jak diadem i bransoletkę. Lśniłam krótko mówiąc  :oops:

[ Dodano: 08-10-2007, 15:15 ]
Cytat: "eva_luna"misiaczek, jakos dopiero teraz zobaczylam, ze sa zdjatka. Bardzo podoba mi sie Twoj makijaz. No i super prosta i naturalna fryzurka :)  Slicznie!


Dzięki :D