STYLIZACJA codzienna prośba o poradę

Zaczęty przez marax, 19 Wrz 2010, 14:34:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

Cytat: maraxela w 19 Wrz 2010, 21:03:56BYlam dzisiaj w galerii i jedyne co stwierdzilam to wielki obwisly brzuch . Boze jak ja moglam sobie tak ten brzuch zaniedbac .......... zalamka . Nic innego nie dostrzegam tylko ten brzuch . Ja mam ten problem ze posiadam male piersi . Mam uwidoczniona linie brzucha i on sie odznacza na ubraniach . Jak sobie ubiore cos podkreslajacego pas to uwidacznia to ze piersi sa za male do reszty .
ach jak ja to rozuuumiem.... ;D


siog

marax zapamietaj ze jak szukasz butow "do wszystkiego" to nigdy nie kupuj czarnych. Szare/ granatowe/ nawet neutr braz lub wisniowe zalozysz do kazdego koloru. a czarne moga byc za ostre. polecam proste sukienki i do tego kryjace rajstopy. osobiscie nie lubie kolorowych. lubie czarne lub grafit, stlumiony szary.

mayagaramond

Cytat: siog w 19 Wrz 2010, 21:12:54kup wygodne kolorowe buty ale jakies odjechane. tylko nie czarne.

zgadzam sie, przeciez mozesz kupic czerwone, borodowe, fioletowe, rozowe, zielone. niebieskie
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

Cytat: siog w 19 Wrz 2010, 21:22:21marax zapamietaj ze jak szukasz butow "do wszystkiego" to nigdy nie kupuj czarnych.
a ja wlasnie mam czarne do wszystkeigo...
ale ja nie jestem exspertem modowym, wiec mi wolno :D :D :D  ;D

siog

Cytat: abkasia w 19 Wrz 2010, 20:29:48
a ja wlasnie mam czarne do wszystkeigo...
ale ja nie jestem exspertem modowym, wiec mi wolno :D :D :D  ;D

abkas ale z tego co pamietam to masz  kilka par butow na obcasie. i  wisniowe i inne. wiec masz wybor. ale jak ktos szuka jednej pary do wszystkiego to na 100 % odradzam czarne

abkasia

Cytat: siog w 19 Wrz 2010, 20:35:47
abkas ale z tego co pamietam to masz  kilka par butow na obcasie. i  wisniowe i inne. wiec masz wybor. ale jak ktos szuka jednej pary do wszystkiego to na 100 % odradzam czarne
ja wisniowe, skad :D

ale fakt, ze mam kilka par.. :)
chociaz w swoich czarnych chodze teraz non stop a np te fioletowe lakierowane mialam raz na weselu... ;)
nie mam gzdie ich nosic.... ;D

ja np chcialabym cieliste ;)

zreszta moje kolory jesnienne to czarny, szary, morski, turkus... wiec czarne buty mi pasuja.. :D

marax

#32
milo slyszec ze nie tylko ja jestem w tym temacie taka "czarna"

aniak1211

Cytat: maraxela w 19 Wrz 2010, 22:53:24
milo slyszec ze nie tylko ja jestem w tym temacie taka "czarna"
Ja to juz wogle nie mam sie w co ubrac:(
Zawsze sobie mowie ze musze jakis kolor a konczy sie na czarnym,bialym,ostatnio kupilam szary sweterek ;D


damka

zuziu
znalazłam pdobny model, nie wiem czy kolor bedzie...

Helena

maraxela

ja tez jestem na etapie legginsów i tunik, w HMie upoilowałam fajen jeansy niebieskie i czarne takie a'la legginsy są swietne do wysokich kozaków i szpilek :) i pasują do tunik. Fajne tuniki były w promodzie ale drogie trochę, w HMie w sumie też są takie koszulki zakrywające pupę, poszukam linków jak to wygląda i wrzucę

zuzia

Cytat: damka w 20 Wrz 2010, 08:18:54
zuziu
znalazłam pdobny model, nie wiem czy kolor bedzie...
popatrz proszę :pray:
ja chcę te jasne.

Helena

aniak1211

mam to samo, moja szafa to wielka przechowalnia czarnych, szarych, śliwkowych ewentualnie ciuchów. Jakoś kolory mi nie leżą za bardzo,
oczojebne kolory mam tylko na zumbę :)

OlaFasola

Cytat: aniak1211 w 20 Wrz 2010, 00:20:19Zawsze sobie mowie ze musze jakis kolor a konczy sie na czarnym,bialym,ostatnio kupilam szary sweterek Grin
Ja też tak mam, nawet jak już kupię coś kolorowego to potem leży.

damka

#40
sa chyba tylko czerwone
ale czy to aby te?
tu http://www.stylowebutki.pl/

ddu

no ja to kolorowa jestem. ale to już chyba wiecie  :D

Helena

kupiłam sobie takie botki
http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=18&category=0060157100000549&product=1018809
ale chodzic w nich nie mogę jakoś nie leżą z moim podbiciem jak zwykle :(
a w sklepie były mega wygodne

Norka

Helena, nie identyczne, ale podobne botki zakupiłam. Mam wysokie podbicie i też rzadko które pasują. Kupuję ostatnio polskiej produkcji (Kordel?) w zwykłych obuwniczych, skórzane w środku i na zewnątrz, 80-200 zł i okazuje się, że nie ma wygodniejszych.


marax

#45
adrianna ostatnio myslalam o tobie . Myslalam ze sie juz ze strefy wypisałas . Wlasnie o coś takiego mi chodzilo jak twoje linki dzieki .

adrianna79

#46
nie ma sprawy :). jestem tu od czasu do czasu. mam dostep w pracy wiec bede czesciej zagladac. poszukam dalej i je tutaj wkleje.

rowniez, nie zapomnij ze jest we wrocku fabryka - outlet. ja tam zawsze jezdzilam jak potrzebowalam podstawowych rzeczy takich jak kolorowe rajstopy czy podkoszulki.

ja zwykle tez chodze na czarno, ale za to bawie sie kolorami rajstop albo zakladam jakies fajne buty.

kolejny link
http://www.anntaylorloft.com/catalog/category_outfit.jsp?pCategoryId=3359&categoryId=246&Ns=CATEGORY_SEQ_246&loc=TN&N=1200004


marlen_ka

ja za duzo nie podpowiem, bo chodze ostatnio tylko i wylacznie w czarnych ciuchach, ale chetnie poczytam, bo moze u mnie tez wreszcie nadeszla pora na zmiany

sweedee

#48
adrianna79 bardzo mi się podobają stylizacje z Twoich linków! ja też modowa sierota, więc  :thankyou:
:beer:

Dodany tekst: 10 Sty 2011, 10:51:36

siog też nie lubię czarnych butów! ciuchy owszem, ale butów nie trawię!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zosia2007

w weekend wywalilam wielka torbe ubran - teraz mam duuuuuzo miejsca w szafie, moze tez zaczne cos amianiac ;D
tylko skad ja wezme na to kase :hmm: