Autor Wątek: wspomnienia ślubno-weselne Justyny :)  (Przeczytany 12848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

Odp: wspomnienia ślubno-weselne Justyny :)
« Odpowiedź #75 dnia: 15 Wrz 2010, 10:08:10 »
justyna gratuluje raz jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pięknie wygladaliście... i świadkowie bardzo ładni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
super
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

radiowiec_wawa

« Odpowiedź #76 dnia: 15 Wrz 2010, 10:51:09 »
Hmmm powiem tylko tak: świetna impreza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

p.s.
butów nikomu zdejmować nie kazałem.. same pozdejmowały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #77 dnia: 15 Wrz 2010, 11:03:06 »
justa, pieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
gratuluje serdeczei Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ty wyg;adasz na 18 lat,a twoj szanowny malzonek na 16... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 15 Wrz 2010, 11:03:06 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #78 dnia: 15 Wrz 2010, 11:55:22 »
Hmmm powiem tylko tak: świetna impreza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

p.s.
butów nikomu zdejmować nie kazałem.. same pozdejmowały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
hahaha dzięki wielkie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
muszę zebrać do wpisu na twojej stronie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

betaka 25

« Odpowiedź #79 dnia: 15 Wrz 2010, 21:13:17 »
Gratulacje:)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 15 Wrz 2010, 21:13:17 »

aja

« Odpowiedź #80 dnia: 16 Wrz 2010, 00:18:32 »
justa aby wasze szczęscie trwało bardzo bardzo długo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

obejrzałam jeszcze raz zdjęcia - niektore są bardzo smieszne ifajne
te z kankana też z niezłymi widokami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justa - jak to jest z toastemw pałacu? jeśli się chce to jest dodatkowo płatny?

a i jeszcze chciałam napisać że Twoje obecne nazwisko bardzo mi się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ładniejsze od panieńskiego ( nie bij  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

przez to,że oglądałam zdjęcia w nocy to potem mi się śniłaś cały czas
« Ostatnia zmiana: 16 Wrz 2010, 08:59:38 wysłana przez aja »

nionczka

« Odpowiedź #81 dnia: 16 Wrz 2010, 09:39:26 »
Przepieknie! Twoj slub jest najlepsza reklama Twojej dzialanosci. Jakbym drugi raz wychodzila z maz to tylko z Justyna,( nie za Justyne ;-)).
Wszytsko pieknie a szwagier moooocno powyzej sredniej nadwislanskiej. A skoro juz przy Wisle jestesmy, fajny ten taras maja. Kiedys tak nie bylo. To normalnie otwarte jest czy Ty masz tam jakies specjalne chody?

justynaaaa2

« Odpowiedź #82 dnia: 16 Wrz 2010, 10:22:13 »
aja mi też się moje nowe nazwisko podoba o wiele bardziej od starego dlatego nie miałam żadnych dylematów ze zmianą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Toast jest dodatkowo płatny i organizuje go kawiarnia z zamku (zaraz obok pałacu ślubów), płaci się od osoby i są różne opcje "menu" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a co do tarasu to część należy do pałacu ślubów i tam właśnie mogą być toasty (każdy może sobie tam zrobić toast) i wejść normalnie też można, bo furtka jest otwarta, przynajmniej jak ja tam byłam to oglądać to była Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a druga część (te parasole widoczne za nami na życzeniach) należy do tej restauracji zamkowej i tam normalnie każdy może wejść Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #83 dnia: 16 Wrz 2010, 10:35:03 »
Justa a jak sie teraz nazywasz?

claridad

« Odpowiedź #84 dnia: 16 Wrz 2010, 12:35:19 »
Justa - ślicznie! Dekoracje dopięte na ostatni guziczek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bombki szklane cudne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pięknie wyglądaliście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

siog

« Odpowiedź #85 dnia: 18 Wrz 2010, 22:45:50 »
Justa!!! WOW!!!!!!! szczeka opadla jak pieknie!!!!!!!! sukienka boska!!! skad? wszystko po prostu piekne!!!!

OlaFasola

« Odpowiedź #86 dnia: 19 Wrz 2010, 09:33:03 »
justynaaaa2 serdeczne gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wyglądałaś przepięknie!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #87 dnia: 19 Wrz 2010, 22:34:11 »
Kochana cudownie!! bukiet jest przecudowny, wszystko pięknie!!! wygladalas bosko! Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sierpniowajulka

« Odpowiedź #88 dnia: 24 Wrz 2010, 10:55:13 »
Justyna, świetnie dopasowana do Ciebie stylizacja! Wyglądałaś przepięknie - co na pewno wiedziałaś już kilka stron peanów wcześniej! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gratuluję, życzę szczęścia i słodyczy w małżeńskiej codzienności!

jestynka

« Odpowiedź #89 dnia: 24 Wrz 2010, 12:23:24 »
justyna masz już zdjęcia od fotografa? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 24 Wrz 2010, 12:23:24 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #90 dnia: 24 Wrz 2010, 12:31:00 »
jestynka mam na razie 13 sztuk Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dawałam linka kilka dni temu ale w sumie mogę wrzucić i tutaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #91 dnia: 24 Wrz 2010, 12:35:59 »
nie widziałam ich wcześniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
świetnie wyszłąś na tym zdjęciu co podpisujesz akt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #92 dnia: 24 Wrz 2010, 13:00:18 »
justynaaaa2 super się zapowiada. piękne zdjęcia

niewiemjaka

« Odpowiedź #93 dnia: 24 Wrz 2010, 14:45:47 »
jejciuś dopiero zauwazylam ze pojawly sie zdjecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pieknie wygladalas w tej sukni - a plecy mrrrauuu
Twoj małzonek bardzo nieletni, ja sie dziwie jak wy slub dostaliscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ślicznie! slicznie i jeszcze raz slicznie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zosia2007

« Odpowiedź #94 dnia: 25 Wrz 2010, 10:24:17 »
pieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chce jeszcze!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #95 dnia: 28 Wrz 2010, 10:23:11 »
justynaaaa2 przeslicznie wygladaliscie.

Wielkie Gratulacje!!
 Wszystkiego Najlepszego, abyście cale życie byli tak szczęśliwi, jak w dniu ślubu. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #96 dnia: 21 Paź 2010, 21:03:28 »
Jednak widziałam, czyli jednak pamięć mnie zawodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale i tak fajnie było jeszcze raz zerknąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

podekscytowana

« Odpowiedź #97 dnia: 15 Cze 2011, 15:08:59 »
ależ miałaś piekną sukienkę.... jak grecka bogini...