Autor Wątek: wspomnienia ślubno-weselne Justyny :)  (Przeczytany 13141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Odp: wspomnienia ślubno-weselne Justyny :)
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Wrz 2010, 14:23:45 »
Justa pieknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Gratulacje ogromne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #26 dnia: 13 Wrz 2010, 14:38:08 »
Pięknie, pięknie!!!
gratuluję! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Wrz 2010, 14:49:43 »
haha, zośki mąż chyba wszystkie dziewczyny na weselu obtańcował Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Wrz 2010, 14:49:43 »

marcheewka

« Odpowiedź #28 dnia: 13 Wrz 2010, 14:52:13 »
Justyna, gratulacje!!
Pięknie wyglądałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Wrz 2010, 14:53:14 »
ach !!! och !!! ech !!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Wrz 2010, 14:53:14 »

malybob

« Odpowiedź #30 dnia: 13 Wrz 2010, 15:02:29 »
Ogromne gratulacje! Swietny tort!

aja

« Odpowiedź #31 dnia: 13 Wrz 2010, 15:08:17 »
wow justa oprócz tego że wyglądaliście bardzo fajnie  to i wasi świadkowie wygladali super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
fajnyyyy świadek
ja już ubolewam 3 lata,że ten dzień tak szybko mija i nie mam możliwości na powtórkę (chociaż ... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
wszystkiego dobrego justynaaa2

a Julka ma rude włosy - już chyba miała na głowie wszytskie mołziwe kolory włosów

zosia2007

« Odpowiedź #32 dnia: 13 Wrz 2010, 15:16:58 »
haha, zośki mąż chyba wszystkie dziewczyny na weselu obtańcował Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oj, taaaak
a jak mu zbraklo partnerek to sam wywijal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #33 dnia: 13 Wrz 2010, 15:21:15 »
prześlicznie! co tu jeszcze pisać, ja już kiedyś wyznałam, że jestem fanką twojej urody,
na ślubie musiałaś wyglądać bosko!
jeszcze raz najserdecznejsze gratulacje!

goga

« Odpowiedź #34 dnia: 13 Wrz 2010, 15:25:16 »
pytanie za 100 punktów - dlaczego jak panie tańcza razem to wszystkie bez butów ?  czyżby tak wywijały że im buty pospadały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy to specjalnie np. do zdjęcia albo jakiś element zabawy?

o tutaj np. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz 2010, 15:27:20 wysłana przez goga »
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zosia2007

« Odpowiedź #35 dnia: 13 Wrz 2010, 15:40:40 »
tancza kankana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #36 dnia: 13 Wrz 2010, 15:44:36 »
zosia2007 to widzę, ale dlaczego bez butów ???

salsa

« Odpowiedź #37 dnia: 13 Wrz 2010, 15:45:39 »
zosia2007 to widzę, ale dlaczego bez butów ???
mnie tez to zastanowiło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Norka

« Odpowiedź #38 dnia: 13 Wrz 2010, 16:01:23 »
Justyna, serdeczne gratulacje, wyglądaliście przepięknie i dużo szczęścia na twarzach widać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #39 dnia: 13 Wrz 2010, 16:18:19 »
justynaaaa2
Gratuluje i wszystkiego najlepszego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zdjecia niestety nie moge obejzec bo internet za wolny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Widzialam kilka i wygladalas przepieknie!!!
Kwiaty,suknie,fryzura,swiatkowie...  wszystko pieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 13 Wrz 2010, 16:18:19 »

Kata

« Odpowiedź #40 dnia: 13 Wrz 2010, 16:18:40 »
Boskie fotki i naprawdę piękny ślub Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratuluję raz jeszcze!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pozdrawiam

Kata

emcia

« Odpowiedź #41 dnia: 13 Wrz 2010, 16:22:21 »
ślicznie wyszło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wy piękni, świadkowie piękni, goście też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #42 dnia: 13 Wrz 2010, 16:26:30 »
Justa pięknie!!!! Gratuluję!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

Angie

« Odpowiedź #43 dnia: 13 Wrz 2010, 16:56:23 »
Justyna wyglądałaś pięknie, wesele było wspaniałe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Najlepsze na jakim byłam, do dziś bolą mnie stopy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zośki Rysiek tańcował najwięcej, nie odpuścił nawet Julce, która poźniej przed nim uciekała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No i mówiłam, że świadkowa piękna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  A Michała brat bardzo przystojny. Powiedziałabym nawet, że
na żywo wygląda jeszcze lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz 2010, 16:56:54 wysłana przez Angelos »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #44 dnia: 13 Wrz 2010, 16:58:19 »
Angelos może ty jako uczetnik oświecisz mnie w koncu w sprawie tych butów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #45 dnia: 13 Wrz 2010, 17:04:23 »
Coz ja moge napisac, wszystko przepiekne!!! Jeszcze raz serdeczne gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #46 dnia: 13 Wrz 2010, 17:07:36 »
Angelos może ty jako uczetnik oświecisz mnie w koncu w sprawie tych butów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

myślę, że dziewczyny były juz tak zmęczone tańcem, że nie miały siły tańczyć
tego w butach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  To było dosć późno i pewnie w szpilkach niewygodnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #47 dnia: 13 Wrz 2010, 17:09:09 »
no dzięki za wyjaśnienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz 2010, 17:09:46 wysłana przez goga »

sonja

« Odpowiedź #48 dnia: 13 Wrz 2010, 17:24:50 »
Cuuuudownie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To się nazywa perfekcyjna panna młoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #49 dnia: 13 Wrz 2010, 17:50:53 »
goga tak właśnie było jak pisze Angie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mi już stopy odpadały, poza tym jakoś nie wyobrażam sobie tańczyć kankana w butach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja potem cały czas latałam na bosaka a na dwór wychodziłam w moich rozklapcianych baletkach ale za to też były zielone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie komentarze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wieczorem poleję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...