Autor Wątek: wspomnienia ślubno-weselne Justyny :)  (Przeczytany 12849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

wspomnienia ślubno-weselne Justyny :)
« dnia: 13 Wrz 2010, 12:52:44 »
Oto i relacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Generalnie dzień zaczął się normalnie, jak zwykły dzień, zwykły piątek...
Rano M. zabrał brata i pojechali do dziadka na cmentarz i umyć samochód, mnie o 8 obudził budzik i moja pierwsza myśl "boże jak mi się nie chce wstawać" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj odkurzyłam mieszkanie, posprzątałam, umyłam głowę i na 10 poszłam sobie piechotą na manicure, było już fajnie ciepło tylko trochę zachmurzone niebo, ale widziałam że się przejaśnia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wróciłam koło 11 i.....się nudziłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak widziałyście weszłam sobie nawet na strefę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zrobiłam sobie kawę i czekałam na całe towarzystwo
po 12 pojawiła się moja przyjaciółka z mężem, zaraz za nią drugą przyjaciółka-świadkowa-makijażystka-fryzjerka w jednej osobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zaraz za nimi przyszedł też M. razem z bratem-świadkiem i się zaczęło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja zeszłam z chłopakami do garażu przypiąć dekorację do klamek a dziewczyny zaczęły się malować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wróciliśmy na górę i znowu się nudziłam bo one jeszcze się malowały, więc stwierdziłam że jestem głodna, szybka akcja co zamawiamy, padło na KFC Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chłopaki zaczęli grać w playstation a ja poszłam się czesać, fryzura i makijaż poszły nam sprawnie i wyszły jeszcze lepiej niż na próbnym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przyjaciółka miała utrudnione zadanie jak mnie malowało bo ja jednocześnie jadłam frytki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co nie umknęło czujnemu oku pani fotograf Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jakoś tak powoli mi ten czas mijał chociaż miałam moment że zaczęłam panikować ale się uspokoiłam, miałam nawet czas na kolejną kawę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o 15 szybka narada czy toast robimy na tarasie czy w sali, bo pogoda niby ładna, ale trochę chmur było - w końcu stwierdziłam że nie chcę się stresować i robimy w środku, dzwonię tam a oni mi mówią żebym się nie martwiła, że tak mi zależało na tarasie że zrobią nam na zewnątrz i mam się nie martwić, no więc się zgadzam i myślę sobie niech się dzieje co chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zrobiło się już po 15 więc zagoniłam całe towarzystwo do ubierania się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tak się sprężyli, że wyszliśmy z domu 15 minut przed zaplanowanym czasem, ja jeszcze zamykając drzwi przypomniałam sobie o perfumach - przypomniało mi się jak wiele z was pisało, że zapomniało w dniu ślubu się spryskać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no więc wpadłam do domu, szybki psik i wychodzimy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w rezultacie pod urzędem byliśmy już o 16.13 zamiast o 16.45 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie było jeszcze nikogo z gości, więc stanęliśmy z bocznej uliczce żeby nas nie widzieli jak się będą schodzić i czekaliśmy - jacyś turyści zagraniczni którzy chodzili po starówce zrobili nam zdjęcia na tle kontenera na śmieci i budki telefonicznej - nie wiem czemu w takim dziwnym miejscu się ustawiliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
najgorsze było że nie mieliśmy żadnego telefonu, więc nie wiedzieliśmy czy mamy już podjeżdżać, czy fotograf już jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w końcu stwierdziliśmy że jedziemy, zrobiliśmy podjazd po USC, chwilę się pouśmiechaliśmy do gości i weszliśmy na górę, goście też zaczęli wchodzić. Usłyszałam jak gra harfa i skrzypce i tak mi się jakoś ciepło zrobiło i wtedy chyba do mnie dotarło że to się jednak dzieje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
drugi taki moment miałam jak staliśmy pod tą salą ślubów, goście wchodzili i jak widziałam tyle uśmiechniętych twarzy to tak fajnie się poczułam, że oni tu przyszli dla nas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w końcu dostaliśmy znak, muzyka grała i weszliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakoś tak chyba strasznie szybko szliśmy no ale....
urzędnik wygłosił standardową gadkę, ale tak całkiem miło no i przysięga...to był jedyny stresujący moment w całym dniu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakoś tak dziwnie się czułam w tym momencie, wiem że ją mówiliśmy ale w ogóle tego nie pamiętam - totalny odlot jak dla mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak M. mówił to ja się cały czas śmiałam a M. z taką powagą na mnie patrzył Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale były brawa, pierwszy pocałunek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak zakładaliśmy obrączki to M. wyciągnął rękę a ja do niego mówię "prawą daj a nie lewą" na co M. "no przecież prawą daję" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale dalej nie chciałam mu uwierzyć że daje dobrą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na koniec goście się trochę zdezorientowali bo urzędnik powiedział że teraz życzenia a ja mówię do M. "wychodzimy szybko żeby nie zdążyli nas dopaść z życzeniami" i szybko szybko na dół po schodach i kątem oka widziałam że goście dalej stoją w sali i nie bardzo wiedzą czemu my uciekamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
obrzucili nas płatkami róż pod wejściem i poszliśmy na taras na toast i życzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
życzenia ciągnęły się niemiłosiernie długo, ja co chwilę podnosiłam wzrok i myślałam "ja pierdzielę jaka kolejka" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trwały chyba 40 min co na taką ilość gości jest długo, no ale było całkiem miło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
potem szybkie zdjęcie grupowe na koniec i wszyscy zaczęli się rozchodzić
udało nam się całkiem szybko i sprawnie dojechać do Jabłonny, żeby wszyscy goście dojechali przed nami to zatrzymaliśmy się w Jabłonnie razem ze świadkami na jakimś parkingu, M. poszedł sikać w krzaki bo już nie mógł wytrzymać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
podjechaliśmy pod salę, wysiedliśmy, zamiast tradycyjnego chleba i soli było rzucanie monetami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Rysiek zośki miał całą kopertę drobianków, w pewnym momencie mu powiedziałam, żeby już nie rzucał tylko oddał mi tą kasę w kopercie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wyzbieraliśmy co do grosza, M. wniósł mnie na parkiet, pierwszy toast, pierwsze sto lat i kolacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja byłam tak koszmarnie głodna że zjadłam całą zupę i calutkie drugie, M. nie dał rady a mój ojciec potem mówił że strasznie duże porcje i że ledwo zjadł, no to musiałam być nieźle głodna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
po kolacji dj zaprosił wszystkich na parkiet i pierwszy taniec zatańczyliśmy wspólnie z gośćmi, bo stwierdziliśmy że nie będziemy sobie przysparzać stresu z tym tańcem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i zaczęła się zabawa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dj grał fajnie i głównie szybko na moje życzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
największy tłum był na parkiecie gdy był blok taneczny disco polo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba z 5 piosenek zagrał a "szaloną" puszczał 4 razy i za każdym razem parkiet momentalnie się wypełniał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o 24 wjechał tort, nie wiem tylko dlaczego nie zjedliśmy pierwszego kawałka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zaczęliśmy kroić i od razu rozdaliśmy rodzicom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja potem siedziałam na kolanach teścia i wyjadałam mu kawałki czekolady z talerzyka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
po torcie dj zaprosił wszystkich na zewnątrz i było puszczanie lampionów - świetna zabawa dla wszystkich  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mieliśmy małą awarię, bo jeden lampion przyjarał świadkowi włosy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszyscy się rzucili na niego i zaczęli bić go po głowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
po lampionach kilka osób pojechało a reszta wróciła do zabawy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie było żadnych konkursów, oczepin więc nie ma już co opisywać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
impreza skończyła się o 5 bo do tej godziny był dj ale myślę że jeszcze z godzinę daliby radę, jednak stwierdziliśmy że nie ma co przedłużać, lepiej niech jadą z lekkim niedosytem i nieznudzeni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ostatnią osobą która zeszła z parkietu był zośkowy mąż, który kazał dj puścić jakąś muzykę gdy ten składał już sprzęt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w końcu zośka siłą ściągnęła R. do pokoju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak już bus odjechał i wszyscy poszli, moi rodzice zbierali jeszcze jakieś żarcie a my usiedliśmy na schodkach na parkiecie i stwierdziliśmy, że było zajebiście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
poszliśmy do pokoju i zamiast iść spać to liczyliśmy kasę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na plus zapisuję wszystko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gdybym tylko miała możliwość przeżyć to jeszcze raz to nic bym nie zmieniła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
stwierdziliśmy, że nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki a pochwały gości tylko nas utwierdzają w przekonaniu że było warto  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Minus jest jeden, za to wielki...za szybko to wszystko mija Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i nie mogę napisać, że szczegóły nie są ważne i że nikt tego nie zauważa, bo właśnie za to dopasowanie wszystkiego i dopięcie na ostatni guzik zebraliśmy najwięcej pochwał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

są to oczywiście zdjęcia amatorskie, od rodziny i znajomych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
profesjonalne od Julki Molner pojawią się w odpowiednim czasie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zresztą pewnie będzie widać kolosalną różnicę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Wrz 2010, 16:59:41 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

zuzia

Odp: wspomnienia ślubno-weselne Justyny :)
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Wrz 2010, 13:07:53 »
justynaaaa2
pięęęęęęęęęęęęęęęęknie!

i gratulacje ogromne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Wrz 2010, 13:09:39 »
justynaaaa2, było pięknie!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gratulacje! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 13 Wrz 2010, 13:09:39 »

suegro

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Wrz 2010, 13:16:43 »
justynaaaa2 fantastycznie. Rewelacyjnie zgrałaś szczegóły - buty, piórka, bukiet, krawat M i nawet krawat świadka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wszystkiego dobrego Wam życzymy razem z D Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

p.s. I rozumiem, że z tym panem mailowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

justynaaaa2

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Wrz 2010, 13:21:28 »
suegro tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzięki wielkie dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
świadkowa kieckę kupowała w środę przed weselem bo wcześniej nie miała czasu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i zupełnym przypadkiem trafiła w kolor, żeby nie było że ja taka straszna i jej kazałam się dopasować kolorystycznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Wrz 2010, 13:21:28 »

inkageo

« Odpowiedź #5 dnia: 13 Wrz 2010, 13:23:58 »
Pięęęęęęęęknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

salsa

« Odpowiedź #6 dnia: 13 Wrz 2010, 13:27:19 »
Justa prześlicznie wyglądałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jeszcze raz moje gratulacje
i brawa za organizacje

btw-kim jest ta ruda piękność (świadkowa)?
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz 2010, 13:27:51 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #7 dnia: 13 Wrz 2010, 13:27:36 »
justynaaaa2 pięęęęęęęęęęęęęęęknie! wyglądałaś ekstra, kiecka boska!

bardzo mi się podobało oprócz tego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - Twoje buty, świadek i świadkowa (każde za co innego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), taras na którym życzenia dostawaliście (to na tyłach Pałacu Ślubów?), kwiaty i kolorystyka.

świadek to brat M?
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz 2010, 13:28:06 wysłana przez martullek »

suegro

« Odpowiedź #8 dnia: 13 Wrz 2010, 13:27:49 »
suegro tak

No to miło, miło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #9 dnia: 13 Wrz 2010, 13:37:36 »
martullek tak to brat M.
a taras jest na tyłach, od strony Wisły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
z tarasem były obawy o pogodę i jeszcze o godz. 15 przed ślubem gadałam z facetem czy robimy na tarasie czy w środku, ale zaryzykowaliśmy i się udało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
salsa ruda świadkowa to moja przyjaciółka ze studiów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Wrz 2010, 13:38:06 »
justynaaaa2 gratulacje!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak juz ktos napisal, wygladalas jak bogini grecka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bardzo podobaja mi sie dekoracje kwiatowe w szklanych kulach, i Wasze zdjecia na scianie, fajny pomysl! No i widac ze wszyscy swietnie sie bawili!

dragonfly

« Odpowiedź #11 dnia: 13 Wrz 2010, 13:39:20 »
justynaaaa2 GRATULACJE!!!! Wygladalas bosko!!!
suegro tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

żeby nie było że ja taka straszna i jej kazałam się dopasować kolorystycznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a juz sobie tak pomyslalam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #12 dnia: 13 Wrz 2010, 13:40:30 »
świadkowa kieckę kupowała w środę przed weselem bo wcześniej nie miała czasu  i zupełnym przypadkiem trafiła w kolor, żeby nie było że ja taka straszna i jej kazałam się dopasować kolorystycznie
a mi sie Martyna żaliła że musiała dopasować kiecke do koloru krawata świadka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Wrz 2010, 13:40:50 »
a juz sobie tak pomyslalam

ja tez...  jakkolwiek - pieknie trafila z kolorem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Wrz 2010, 13:41:08 »
justynaaaa2 pieknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wygladalas slicznie, tworzycie bardzo ladna pare
widac ze wszystko super wyszlo
bardzo mi sie podoba sukienka swiadkowej (tez taka chce, wiesz moze gdzie kupila? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

p.s. chcialoby sie to przezyc jeszcze raz, no nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Wrz 2010, 13:41:08 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Wrz 2010, 13:42:01 »
a mi sie Martyna żaliła że musiała dopasować kiecke do koloru krawata świadka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nawet jezeli, wyszlo jej to na dobre - swietnie jej ten kolor pasuje

salsa

« Odpowiedź #16 dnia: 13 Wrz 2010, 13:42:12 »
swoja droga ja tam nie widziałam na zdjęciach tanecznych ani Zosi ani Angelos - no może Angie była raz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Wrz 2010, 13:42:41
salsa ruda świadkowa to moja przyjaciółka ze studiów Smiley
piękna kobieta!
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz 2010, 13:42:41 wysłana przez salsa »

zosia2007

« Odpowiedź #17 dnia: 13 Wrz 2010, 13:43:08 »
salsa bo moj R krolowal na parkiecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #18 dnia: 13 Wrz 2010, 13:44:09 »
salsa bo moj R krolowal na parkiecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ej czekaj to ja jeszcze raz te foty obejrzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj skupiłam sie tylko na was 3 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #19 dnia: 13 Wrz 2010, 13:45:40 »
haha poczuła się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mi było wszystko jedno, ważne było żeby kupiła cokolwiek bo już miałam wizję że nie przyjdzie bo nie ma się w co ubrać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Wrz 2010, 13:47:53
magoo kiecka była z monnari Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a zośki mąż męczył nawet dj żeby mu puścił muzykę jak ten już składał sprzęt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
R. królował na parkiecie i został na nim do ostatniej minuty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz 2010, 13:47:53 wysłana przez justynaaaa2 »

kasiad

« Odpowiedź #20 dnia: 13 Wrz 2010, 13:51:27 »
justyna pięęęęęknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #21 dnia: 13 Wrz 2010, 13:56:51 »
pięknie pieknie pieknie

a świadek - mrauuuuuuuuu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i świadkowa - faktycznie piekna kobieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

cherry

« Odpowiedź #22 dnia: 13 Wrz 2010, 14:05:43 »
Justyna gratulacje!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bede sie powtarzac :-) wygladalas jak bogini grecka, piekna para.
Dekoracje super (piorka bardzo mi sie podobaly), wasze zdjecia na sali swietny pomysl. Swiadkowie bardzo ladna "para" :-) To Twoja Martyna od make-up?
No i tort zrobil na mnie wrazenie :-)
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz 2010, 14:10:07 wysłana przez cherry »
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

justynaaaa2

« Odpowiedź #23 dnia: 13 Wrz 2010, 14:17:04 »
dodałam jeszcze linka od zośki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #24 dnia: 13 Wrz 2010, 14:23:36 »
justynaaaa2, gratuluję serdecznie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wyglądałaś przecudnie!