ulubiona marka butów

Zaczęty przez damka, 09 Wrz 2010, 08:37:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond wchodzi sie po scianie ;) nie ma lancuchow i kilka razy trzeba si rozkraczyc jak pajak, zeby trafic noga na cos - glownie idzie sie srodkiem tej sciany, ale jest kilka zakretow zygzakiem dokladnie z boku sciany i wtedy masz jakies 20 cm do spadku w dol :D tego na fotach moze nie widac tak:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Wrz 2010, 21:29:06kilka zakretow zygzakiem dokladnie z boku sciany i wtedy masz jakies 20 cm do spadku w dol


oj to nie wiem czy bym weszla...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mayagaramond w 13 Wrz 2010, 21:30:42oj to nie wiem czy bym weszla...
jak szlam to sie zastanawialam jak zejde ;) ale jak sie okazalo schodzenie bylo latwiejsze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

#78
Cytat: mayagaramond w 13 Wrz 2010, 20:02:49
to samo chcialam napisac ;D

zwierzak - masz lek wysokosci? Mozesz isc po graniu?
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Wrz 2010, 20:03:37
nie wiem czy mam - cos tam mam, ale jak juz leze to poleze, chociaz takich strasznych grani to ja nie widzialam ;)

Dodany tekst: 13 Wrz 2010, 18:06:18

o tutaj jest koscielec - nie ustresowal mnie w ogole, a w dol jak sie popatrzy to mozna sie przerazic ;) no i to te cudne butki ;D


o ja uwielbiam takie klimaty i pcham sie chętnie - nie mam leku rpzestrzeni ani wysokości wiec wysokie góry super!
Kościelec sam w sobie nic ciekawego - takie włażenie po głazach - za to widok fajny :)



Dodany tekst: 14 Wrz 2010, 13:40:37

Cytat: mayagaramond w 13 Wrz 2010, 21:13:39ale jak sie tam wchodzi? Sa lancuchy albo np. drabiny? Bo jak jestem na gorze to OK, ale jak mam przejsc po sciezce szerokosci niecalego metra z przepaściami po obydwu stronach, to no, thank you Grin
wchodzi sie po dużych głazach wchodzenie jest nudnawe choc dośc strono
wiecej faun jest przy schodzeniu - czasem trzeba się ześlizgnąć na tyłku
w celu lepszych wrażeń polecam wejście choćby na Świnice - ale poza sezonem bo w sezonie idzie tam tłum ktory pod koniec czesto panikuje i jest problem jak ich ominąc bo z boku jest przepaść
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: salsa w 14 Wrz 2010, 14:38:14Kościelec sam w sobie nic ciekawego - takie włażenie po głazach - za to widok fajny Smiley
no jakby opisalas to po co chadzywam w gory :D dla mnie koscielec byl o wiele ciekawszy w ostatecznym rozrachunku niz swinica ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

dla mnie koscielec ciekawy bo właziliśmy tam sami i super widok
swinica tez fajny widok tyle ze jak wchodziłam z tłumem ludzi i wtedy było beznadziejnie
za to jak wchodziłam tam bez tłumu to drogia była fajniejsza - szczególnie to przejście przez wyrwę na druga strone góry :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

tam koscielec, swinica, ja tylko na K2 wchodze lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

my nie wchodzimy my wbiegamy :D ze śpiewem na ustach :D szybciej niz kozice górskie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 14 Wrz 2010, 15:42:45szybciej niz kozice górskie


;D szybciej niz huberbuam ;) (film na poprzedniej stronie)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: mayagaramond w 14 Wrz 2010, 15:09:16

;D szybciej niz huberbuam ;) (film na poprzedniej stronie)
łe to to jest jakaś popierdułka :D :D 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Wrz 2010, 21:03:37nie wiem czy mam - cos tam mam

ja jestem przekonana, ze mam :D ostatnio mnie kolega przekonywał, ze to niemozliwe skoro przelazłam Czerwoną Ławke ;D ;D

ja jednak nadal twierdze ze mam - na taką grań jak pokazała maya w zyciu bym nie wlazła :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: golinda w 15 Wrz 2010, 10:57:58
bardzo mi się te podobają, ale rozmiaru nie ma :(

http://www.yoox.com/item/YOOX/GUESS/dept/women/tskay/6558F54B/rr/1/cod10/44235736LL/sts/sr_women80

fajne! Mojego rozmiaru tez nie ma, ale do mnie maja przyjsc jeszcze dwia pary kozakow - te borodwe z shoeflady, ktore kupilam i P  mi wysle, chyba, ze pojade do Wawy i inne, ktore kolezanka dostala w prezencie i nie moze w nich chodzic.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: golinda w 15 Wrz 2010, 12:18:13jakie bordowe?


nie mam teraz zdjecia, bo P zdjela je ze strony. Za kolano, ale plaskie wiec chyba by ci sie nie podobaly ;D

Ten z szarym chyba kojarze, ten z turkusem nie bardzo mi sie podobaja no i 800€ tez nie mam na zybciu ;D

Marza mi sie te:

http://www.goertz.de/schuhe/damen/belstaff/stiefel%20trialmaster/braun/0000063712805,de_DE,pd.html?cgid=Belstaff&opt=productlisting#X

Boze, dlaczego ni emozna wyprodukowac takich kozakow za 150€ albo nawet 200€???
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: golinda w 15 Wrz 2010, 12:38:25te które pokazałaś fajne i chyba nawet bym chciała buty w takim stylu


w salzburgu jest nawet outlet belstaffu, ale to i tak ok. 300€ no i nie maja wszystkich kolorow.

W ogole maja piekne ciuchy (plaszcze!!!), ale b. drogie - zwykly plaszcz nieskorzany kosztuje w outlecie ok. 700€...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

mayagaramond te bordowe za kolano są piękne  :thumbup: jakby kiedyś twoja siostra marzyła o tym żeby komuś podarować buty a nie miałaby komu to ja bardzo chętnie :D nawet sama sobie odbiorę  ;)


damka

dziś takie wygrzebałam. Obserwuje u siebie w tym roku małą butową obsesje.

wrobelek0403

damka tez mam butową obsesje :D

na oku mam jeszcze z 5 par najrózniejszych, m. in. klasyczne czerwone szpilki ;D


a moją ulubioną od niedawna marką jest Manas lea foscati :dreaming: w zyciu nie miałam tak wygodnych butów, kt mają 9 cm obcas :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login