ulubiona marka butów

Zaczęty przez damka, 09 Wrz 2010, 08:37:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

moje najdroższe buty to alberta feretti
są koszmarne, kupiłam je za wszystkie pieniądze otrzymane na 18stkę, więc żal mi wyrzucić

mignon

#51
mam jedne clarksy - bardzo wygodne i ukochane, ale to takie cichobiegi
nine west - w tym roku pierwszy raz kupiłam, od razu dwie pary i nie żałuję :) bardzo wygodne sandały
geoxy - bardzo wygodne, eleganckie sandały na obcasie, a kojarzyłam ich tylko z obuwiem sportowym

szelma

Cytat: golinda w 13 Wrz 2010, 16:28:3290% to kupione za granicą

Moje jakoś też same zagraniczne lol.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

Cytat: konwalia w 13 Wrz 2010, 15:21:33
moje najdroższe buty to alberta feretti
są koszmarne, kupiłam je za wszystkie pieniądze otrzymane na 18stkę, więc żal mi wyrzucić

poka poka :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

konwalia

Cytat: goga w 13 Wrz 2010, 15:36:12
poka poka :)
w pawlaczu schowane, jak będę zdejmować zimowe, to mogę wtedy zrobić fotę

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Wrz 2010, 14:59:24
no moje najdrozsze to meindle w gory wlasnie :D tez doskonale :D

moje najdrozsze to tez górskie - boreale lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 13 Wrz 2010, 18:05:22
moje najdrozsze to tez górskie - boreale lol lol lol

moje nie (Lowa), nawet jesli wezme cene oryginalna (bo kupilismy na przecenie).
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mayagaramond w 13 Wrz 2010, 19:10:06moje nie (Lowa), nawet jesli wezme cene oryginalna (bo kupilismy na przecenie).
my tez na przecenie :D dalej nadrozsze nawet jak sie wezmie cene po przecenie lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Wrz 2010, 18:13:38
my tez na przecenie :D dalej nadrozsze nawet jak sie wezmie cene po przecenie lol lol lol

To teraz jestem ciekawa, ile kosztowaly ;D

Moje przed przecena - 159€, po przecenie 119€ (kupione w zeszlym tygodniu, wiec jeszcze pamietam ;) )

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

przed przecena 829, po przecenie i targowaniu sie 699 ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Wrz 2010, 18:32:59
przed przecena 829, po przecenie i targowaniu sie 699 ;)

i bylby takie ladne szpilki ;D

(u mnie mimo wszystko nie zajelyby pierwszego miejsca ;) )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

w zyciu za szpilki bym tyle nie dala ;D co innego za buty, w ktorych mozna isc 24h po kamorach i nie krwawia stopy - jak bylo w przypadku olangow i salomonow ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Wrz 2010, 19:32:01
w zyciu za szpilki bym tyle nie dala ;D

tez bym nie dala, bo nie mam ;D Ale dano mi buty :)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ja bym nie szła po kamolach 24 godziny, nawet gdyby mi w nagrodę obiecano 10 par butów :D Mogłabym iść godzinę ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

za godzine to bys nigdzie nie dolazla ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

#67
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Wrz 2010, 20:01:11
za godzine to bys nigdzie nie dolazla ;D

to samo chcialam napisac ;D

zwierzak - masz lek wysokosci? Mozesz isc po graniu?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

#68
nie wiem czy mam - cos tam mam, ale jak juz leze to poleze, chociaz takich strasznych grani to ja nie widzialam ;)

Dodany tekst: 13 Wrz 2010, 20:06:18

o tutaj jest koscielec - nie ustresowal mnie w ogole, a w dol jak sie popatrzy to mozna sie przerazic ;) no i to te cudne butki ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Dlatego też zazwyczaj nawet nie wychodzę :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond pierwsze to nie gran, to jakas droga zwykla, ale drugiego chyba nie uswiadczylam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

I niestety nie jest mi dane podziwiać takie widoki :(
Imagine there is no hate

mayagaramond

Obejrzyjcie to:



To dwoch braci, ktorzy uprawiaja speed climbing:



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

super - ale na linie to moge wisiec ;) bo czuje sie zabezpieczona ;d
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

#74
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Wrz 2010, 21:03:37o tutaj jest koscielec - nie ustresowal mnie w ogole, a w dol jak sie popatrzy to mozna sie przerazic wink no i to te cudne butki


ale jak sie tam wchodzi? Sa lancuchy albo np. drabiny? Bo jak jestem na gorze to OK, ale jak mam przejsc po sciezce szerokosci niecalego metra z przepasciami po obydwu stronach, to no, thank you ;D

Dodany tekst: 13 Wrz 2010, 20:21:28

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Wrz 2010, 20:11:14
super - ale na linie to moge wisiec ;) bo czuje sie zabezpieczona ;d

tam gdzie oni wchodza niewiele im ta lina pomoze ;) Niesamowici sa. Mieszkaja niedaleko mnie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"