Niemowlę które nie chce pić mleka

Zaczęty przez jowita, 04 Wrz 2010, 23:01:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jowita

Może któraś z mam była w takiej sytuacji. Moje dziecko na codzień pijące mleko modyfikowane z butelki, nagle z niego zrezygnowało. Zbieglo sie to w czasie z wychodzeniem górnych jedynek, ale wodę i sok pił z butelki. Zęby już się przecięły wrócił dobry humor, apetyt, a mleka nadal nie chce pić. Nie wiem co robić, trwa to już z 5 dni. Bo chyba 60 -100 ml kaszy dziennie i jogurt to za malo nabiału dla 9-cio miesiecznego dziecka.

marax

dziecko powinno pic jeszcze mleko modyfikowane . Moze spróbuj podawac mu jakies kaszki na mleku modyfikowanym wiecej jogurtów .Moze wystarczy poczekac pare dni i przejdzie  .Moze zmien rodzaj mleka na inna firmę

jowita

No właśnie ratuję sie kaszkami, ale i one nie za bardzo mu smakują. On kasze je łyżeczką bo z butelki też nie chce ssać. Mleko modyfikowane też inne już probowałam podawać. Mleko podawałam: łyżeczką, strzykawką, z niekapka. Ja wiem że powinien pić jeszcze mleko, dlatego bardzo się martwię. Czytałam że przy ząbkowaniu dzieci i na dwa tygodnie rezygnują z mleka, ale wiem że są i takie które z niego zupełnie rezygnują.
Żadna z Was nie miała takiego problemu???

magdalinska

no moj teraz ogolnie to mniej je, nie tyle ile wczesniej.... ale mleka nie odrzucil całkowicie. za to obiadków nie bedzie jadl