Autor Wątek: Elektryczna szczoteczka do zebow - uzywacie, jakie marki polecacie?  (Przeczytany 35896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cherry

Kilka lat temu juz uzywalam elektrycznej, pozniej znow przeszlam na zwykla.
Od jakiegos czasu zauwazam, ze po profesjonalnym czyszczeniu u dentysty (airflow) szybciej niz zwykle   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj robia mi sie jakies przebarwienia (z kawy), a uzywam i nitki i plynow do plukania. Troche eskperymentowalam z pastami do zebow, ale podono lepsze efekty przy uzywaniu szczoteczki elektryczniej. A moze ktoraj odryla paste cud  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Znacie jakies szczoteczki godne polecienia, na co zwracac uwage przy zakupie?
« Ostatnia zmiana: 29 Sie 2010, 21:37:07 wysłana przez cherry »
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

Odp: Elektryczna szczoteczka do zebow - uzywacie, jakie marki polecacie?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sie 2010, 21:39:53 »
po piaskowaniu mozna wypolerowac zeby dodatkowo w gabinecie stomatologicznym, jednak jesli stosuje sie do zalecen pozabiegowych osady nie powinnny sie gromadzic w wiekszej ilosci

tachogti

« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sie 2010, 21:43:52 »
Braun Oral B flexcostam, uzywam od lat i jestem b. zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sie 2010, 22:07:43 »
po piaskowaniu mozna wypolerowac zeby dodatkowo w gabinecie stomatologicznym, jednak jesli stosuje sie do zalecen pozabiegowych osady nie powinnny sie gromadzic w wiekszej ilosci
ja sie nie zgodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pierwszy raz czyscilam kamien ze 2 lata temu - wczesniej nigdy i mialam jakis tam poziom kamienia - teraz ten sam poziom potrafi narosnac w rok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to jak to tak ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

abkasia

« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sie 2010, 22:15:46 »
ja sie nie zgodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pierwszy raz czyscilam kamien ze 2 lata temu - wczesniej nigdy i mialam jakis tam poziom kamienia - teraz ten sam poziom potrafi narosnac w rok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to jak to tak ? :>
czyli sie za mna jednak zgadzasz... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale nawet o tym nei wiesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

warunkiem nieosadzania sie kamienia jest prawidlowo wykonany skaling(pod odpowiednim katem musi pracowac scler) plus dokladne wypolerowanie zeba...
inaczej zab jest tak jakby porysowany i kamien szybciej sie osadza... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i nie mylmy osadu z kamieniem.... to sa 2 rozne rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i skalingu z piaskowaniem... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sie 2010, 22:15:46 »

cherry

« Odpowiedź #5 dnia: 29 Sie 2010, 22:18:52 »
polerowanie bylo,ale zalecen pozabiegowych jakis specjalnych nie...a moglabys jakies przytoczyc...

Dodany tekst: 29 Sie 2010, 21:21:51
pierwszy raz czyscilam kamien ze 2 lata temu - wczesniej nigdy i mialam jakis tam poziom kamienia - teraz ten sam poziom potrafi narosnac w rok wink to jak to tak ? :>
zwierzak, jak mam podobne wrazenie (pierwszy raz robilam jakies 3 lata tamu), ze teraz kamien mi szybciej "rosinie"...to mi mniej przeszkadza (nie widac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )...ale osad czy przebarwienie mnie denerwuja.

Dodany tekst: 29 Sie 2010, 22:22:48
i skalingu z piaskowaniem...
a co to ten skaling? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 29 Sie 2010, 22:22:48 wysłana przez cherry »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 29 Sie 2010, 23:08:06 »
i nie mylmy osadu z kamieniem.... to sa 2 rozne rzeczy Grin
i skalingu z piaskowaniem... wink
ja mam takie cos co podobnie wyglada ;P a mialam hmmm chyba piaskowanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szuszczylo i lecialo mi w nos i oczy woda z ziarnkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to co teraz mam robic? :> skaling czy piaskowanie, czy co ? :>

abkasia

« Odpowiedź #7 dnia: 29 Sie 2010, 23:38:33 »
ja mam takie cos co podobnie wyglada ;P a mialam hmmm chyba piaskowanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szuszczylo i lecialo mi w nos i oczy woda z ziarnkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to co teraz mam robic? :> skaling czy piaskowanie, czy co ? :>
a co to ja jestem internetowa pomoc stomatologiczna???? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja nie moge leczyc nie widzac pacj.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
takie rzeczy to tylko w erze... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #8 dnia: 29 Sie 2010, 23:45:15 »
no nie leczyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale powiedziec co na usuwanie kamienia jest najlepsze, zeby za pol roku nie przyroslo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to ja se zapisze i potem powiem w gabiecie co chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #9 dnia: 29 Sie 2010, 23:49:18 »
no nie leczyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale powiedziec co na usuwanie kamienia jest najlepsze, zeby za pol roku nie przyroslo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to ja se zapisze i potem powiem w gabiecie co chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale ja nie wiem, czy ty masz osad, czy kamien.. nie widzialm, wiec moge tylko przypuszczac... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 29 Sie 2010, 23:50:01
na usuniecie kamienia jest scaling.. na usuniecie osadow jest piaskowanie... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 29 Sie 2010, 23:50:01 wysłana przez abkasia »

cherry

« Odpowiedź #10 dnia: 30 Sie 2010, 10:50:21 »
abkasia dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na to wychodzi, ze mialam jedno i drugie

a co to ja jestem internetowa pomoc stomatologiczna?Huh? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja nie moge leczyc nie widzac pacj.. Cheesy
hi..hi...przez webcam ci szczeke pokarze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj stomatologie remote

suegro

« Odpowiedź #11 dnia: 30 Sie 2010, 13:04:11 »
O, ja właśnie chce sobie kupić szczoteczkę elektryczną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na coś powinnam zwrócić uwagę?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 30 Sie 2010, 13:15:50 »
czy dziala? :> ja kupilam pierwsza z brzegu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dziala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Sie 2010, 13:20:55 »
Ja mam Oral B Vitality i jestem bardzo zadowolona, o.

justynaaaa2

« Odpowiedź #14 dnia: 30 Sie 2010, 14:17:26 »
Ja mam Oral B Vitality i jestem bardzo zadowolona, o.
mam tą samą  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
długo używałam ale jakoś od kiedy mam aparat przeszłam na zwykłą szczotkę (nawet nie wiem czemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), ale pewnie wrócę do elektrycznej niebawem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kiedyś jak używałam przez dłuuuugi czas to widziałam różnicę między zębami mytymi zwykłą szczotką a elektryczną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 30 Sie 2010, 14:17:26 »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Sie 2010, 14:24:45 »
Ja od razu czuję różnicę - po elektrycznej mam wrażenie, że są czystsze. Nie lubię myć normalną już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Dodany tekst: 30 Sie 2010, 14:25:27
szczoteczki 3D są chyba lepsze, bo masują dziąsła i dokładniej myją

Tak, 10D, bo od razu wiążą buty, golą nogi i robią obiad.
« Ostatnia zmiana: 30 Sie 2010, 14:25:27 wysłana przez szelma »

suegro

« Odpowiedź #16 dnia: 30 Sie 2010, 14:27:21 »
czy dziala? :> ja kupilam pierwsza z brzegu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dziala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wspaniała rada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Sie 2010, 14:37:02 »
Światła na miarę światłości porady. Zawsze jest coś lepszego, a tutaj różnica w cenie między podstawową Oral B Vitality a szczoteczką 3D jest spora - najtańsza 3D, jaką widziałam, kosztowała prawie 3x więcej. A to - mym mało światłym zdaniem - robi jednak różnicę.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 30 Sie 2010, 14:39:20 »
Wspaniała rada Cheesy
dziekuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polecam sie na przyszlosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

znalazlam na necie opis do tych 3d:
"Jedyna na rynku szczoteczka elektryczna z systemem czyszczącym w trzech wymiarach, "
genialne sa te opisy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wynika z nich, ze ja myje zeby tylko w 2D Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czuje sie kartka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale to nie mam ja 3d? taka orala vitality cos tam? o matko.... czytam dalej... no to ich jest mnostwo i kazda pulsuje, albo oscyluje, albo i to i to, albo ma 3 tryby, albo cos tam.... no to poleglam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakbym chciala wymienic, to nie wiem na jaka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sie 2010, 14:40:40 »
jakbym chciala wymienic, to nie wiem na jaka

No to mówię - szukaj 10D, to wszystko za Cię załatwi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

suegro

« Odpowiedź #20 dnia: 30 Sie 2010, 14:44:05 »
Taka styknie?

dragonfly

« Odpowiedź #21 dnia: 30 Sie 2010, 14:46:44 »
no to ich jest mnostwo i kazda pulsuje, albo oscyluje, albo i to i to, albo ma 3 tryby, albo cos tam....
czy na pewno czytasz opisy szczoteczek?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #22 dnia: 30 Sie 2010, 14:48:02 »
czy na pewno czytasz opisy szczoteczek?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no patrz pani, no tak! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D:D

suegro

« Odpowiedź #23 dnia: 30 Sie 2010, 14:52:54 »
Ej, nie gadać, doradzać! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #24 dnia: 30 Sie 2010, 15:22:35 »
golinda ale to jest ktora? bo sa bardziej wypasione chyba nawet i maja rozne ruchy, a nie pisze na nich 3d Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakie ruchy ma to 3d? :>