Jesien-Zima 2010/2011

Zaczęty przez mayagaramond, 24 Sie 2010, 11:36:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

modnaś pani niesamowicie :)

mayagaramond

dragonfly - super w nim wygladasz ;D


Tez mam nowy plaszcz ;D I tez sie w nim czuje jak milion dolarow ;D Ale nie mam zdjecia i w necie tez go nie ma.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kata

dragonfly Świetnie wyglądasz, powinni Cię zatrudnić do reklamowania tego płaszczyka :D
Pozdrawiam

Kata

martullek

dragonfly świetna ta peleryna!

feeling.good


emcia

i tak dragon została strefowym Holmesem...
:)

claridad

Cytat: wrobelek0403 w 14 Sty 2011, 16:02:32
dragonfly ale fajoski  :jejeje:  :jejeje:

a ja dzis byłam w zarze. przeceny rzeczywiscie fajne, ale jakos nic mi nie podeszło.  :thumbdown: no i kolejka do przymierzalni kilometrowa, ech
wróblos a kupiłaś już plecak? Bo jak coś to ja mam Karrimora w idealnym stanie, nie pamiętam dokładnie ile ma ale albo 60 albo 80 litrów, właśnie na trekkingi kupiony, to mogę Ci pożyczyć na wyjazd jak chcesz?

wrobelek0403

Cytat: claridad w 16 Sty 2011, 11:44:37
wróblos a kupiłaś już plecak? Bo jak coś to ja mam Karrimora w idealnym stanie, nie pamiętam dokładnie ile ma ale albo 60 albo 80 litrów, właśnie na trekkingi kupiony, to mogę Ci pożyczyć na wyjazd jak chcesz?

clari,kupiłam :D :D boski jest :D czekam na dostawe :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

Cytat: wrobelek0403 w 16 Sty 2011, 11:56:30
clari,kupiłam :D :D boski jest :D czekam na dostawe :D

łe, to się spóźniłam :( a jakiś kupiła?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Cytat: claridad w 16 Sty 2011, 12:11:26
a mierzyłaś go na żywo?

si ofkors :D z godzine siedzialam w sklepie, mierzylam z obciazeniem, bez, inne przymierzałam :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

Cytat: wrobelek0403 w 16 Sty 2011, 13:55:08
si ofkors :D z godzine siedzialam w sklepie, mierzylam z obciazeniem, bez, inne przymierzałam :)

a no to dobrze :) plecaczek fajny :) ja mierzyłam kiedyś te damskie ale jakoś mi nie podpasowały i ostatecznie mam takiego jakiegoś unisexa

wrobelek0403

Cytat: claridad w 16 Sty 2011, 14:47:19
a no to dobrze :) plecaczek fajny :) ja mierzyłam kiedyś te damskie ale jakoś mi nie podpasowały i ostatecznie mam takiego jakiegoś unisexa

ze mnie uniseksy zlatują, bo mam waskie biodra i musze miec ekstra waski pas biodrowy. mierzyłam wlasnie uni i juz w sklepie spinałam sie na maksa, a na trasie to ja sie zawsze dopinam co pare kilometrów jeszcze scislej, wiec byłaby nedza.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Dragon zajefajny płaszcz i wyglądasz super ;0

ja kupiłam cudne botki w Nine West i z racji pogody i jeżdżenia autem jzu w nich popylam :)  boskie sa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

damka

płaszcz w benettonie zakupiony
z 600 na 250 , to lubie ;)

ddu

damka, zazdroszczę. ja kocham benettona, ale najbliższy to mam chyba w warszawie...
był w toruniu, to wydawałam tam pół pensji, bo najmniejsze rozmiary im zostawały i sprzedawali za grosze...

a ja posłuchałam konwalii chwalącej jackpot za ciepłe kurtki i kupiłam. puchową. ciepła, choć nie jest to fason, kt. kocham.
i kupiłam ciepły czerwony szal. i buty w ecco.
jeszcze jakiś sweter znajdę i zakupy na zimę uznam za skończone ;)

aja

to ja jestem ciekawa cygaretek - pokazesz?