Kiedy test ciazowy?

Zaczęty przez aniak1211, 02 Paź 2007, 18:32:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: "aniak1211"on na to ze blizniaki to dobrzy ludzie :mrgreen: :lol: :-D

:-D  :mrgreen:  :-D potwierdzam, maz jest blizniakiem! No dobra czasem dziala mi na nerwy ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Cytat: "mayagaramond"potwierdzam, maz jest blizniakiem! No dobra czasem dziala mi na nerwy  

I ja tez! Nizcego zlego nie moge o sobie powiedziec :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "nionczka"I ja tez! Nizcego zlego nie moge o sobie powiedziec :-)

Na avatarze bardzo przytulankowo wygladasz :-D

A jaki masz znaku zodiaku? Zeby bylo smieszniej H. jest spod znaku Blizniat.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aniak1211

Ja nie moglam wytrzyma i sie pochwalilam  :mrgreen:

A moi rodzice sa juz dziadkami :mrgreen:

Pare dni przed tym jak sie dowiedzialam siostra mowila mi ze gadala z nasz babcia-plotkarka i ona sie pytala czy ja w ciazy nie jestem,a widziala mnie pare tygodni temu :mrgreen:
Albo plotki byly na moj temat na wiosce,albo sie sama domyslila :-D

elizapj

Aniak1211, dopiero teraz tu dotarlam...spac nie moge wiec czytam..chyba cale forum:)
GRATULACJE!
to tak fajnie uczestniczyc w czyims dowiadywaniu sie dobrych nowin:) super! a sie dzis smialam i mowilam mojemu M, ze ja tu z Wami bede jeszcze obchodzic 1e i 18e urodziny Waszych dzieci...zeby ni emyslal ze forum minie razem z koscielnym haha..i patrzcie...pierwsza ciaza "na moich wirtualnych oczach";)

:arrow:
Cytat: "nionczka"http://emagia.narod.ru/index.htm
a mi wydzlo czerwone! hahah...mam sie martwic..? ale tam chyba bylo lewej reki...doczytalam ( o ile dobrze) za pozno;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Wlasnie od lekarza wrocilam(nie ginekologa ale rodzinnego)

Oficjalnie jestem w 6tym tygodniu i termin mam na 6 czerwca :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Za jakies 4 tygodnie pierwsze USG  :-D

Lekarka zapytala w czym moze mi pomoc,ja ze jestem w ciazy,
a ona czy chce usunac :?:  :!:  :-/
Tu w angli chyba do 20 tyg.mozna usunac :-x

malutenka

Cytat: "aniak1211"Tu w angli chyba do 20 tyg.mozna usunac
Coś koło tego, bo Irlandki masowo latają do UK w tym celu :-/

nionczka

Cytat: "mayagaramond"Na avatarze bardzo przytulankowo wygladasz  

A jaki masz znaku zodiaku? Zeby bylo smieszniej H. jest spod znaku Blizniat.

No my tez. Blizniaki spod Blizniat!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Cytat: "aniak1211"Ja nie moglam wytrzyma i sie pochwalilam :mrgreen:
my nie mogliśmy wytrzymać i wypaplaliśmy rodzicom i rodzeństwu  :-D moja psiapsióła sie od razu domyśliła przez telefon, chociaż nie zdążyłam jej jeszcze nic powiedzieć  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

aniak1211

Cytat: "sweedee"
Cytat: "aniak1211"Ja nie moglam wytrzyma i sie pochwalilam :mrgreen:
my nie mogliśmy wytrzymać i wypaplaliśmy rodzicom i rodzeństwu  :-D moja psiapsióła sie od razu domyśliła przez telefon, chociaż nie zdążyłam jej jeszcze nic powiedzieć  ;-)



Moj tata tez sie odrazu domyslil jak dzwonilam do niego :-D

golinda

a ja chyba coś przeczuwałam, dlatego nie powiedziałam... :-(

brawurka

golinda!dobrze, że nie powiedziałaś!ja powiedziałam, mialam 21 lat i nie mialam męża, choć z T. już jakies 2 lata razem byliśmy. wiem, ze u Ciebie to by zupelnie inaczej wyglądalo, ale ja na przykład miałam wrazenie że rodzina odetchnęła z ulgą jak poroniłam (12 tc). jak teraz zaszłam w ciąże powiedziałam tylko mamie (bo ktoś mi musiał zastrzyki robić), a reszta dowiedziała się duuuuuużo później i co dziwne jeszcze pretensje mieli, że dopiero teraz!!! Ktoś kto nie przeżył straty nie zrozumie, często spotykalam sie z głupimi tekstami, ludzie nie świadomie potrafią zrobić krzywde.a wystarczy czasem pomyśleć. A najgorsze jest to jak przy mnie zastanawiali się co źle mogłam zrobić...
Golinda!pamiętaj, że to nie nasza wina!!!!

[ Dodano: 13-10-2007, 15:46 ]
acha!jutro jest Dzień Dziecka Nienarodzonego, pomyślałam  o tym dziś rano i się popłakałam, ale tak sobie pomyślałam... moze tak miało być, gdybym wtedy nie poroniła nie bylabym teraz w ciąży...
o stracie nie można zapomnieć, ale można nauczyć się z nią żyć i ja się już chyba nauczyłam, choć na myśl o moim Aniołku nadal potrafią pojawić sie łzy.

golinda

Cytat: "brawurka132"Golinda!pamiętaj, że to nie nasza wina!!!!

ja zawsze po trochu będę się obwiniać

Cytat: "brawurka132"acha!jutro jest Dzień Dziecka Nienarodzonego

zasmuciłam się :(

brawurka

kurcze!nie chciałam żeby bylo Ci smutno!przepraszam, ale pomyślałam, że może bedziesz chciala wiedzieć

golinda

Cytat: "brawurka132"nie chciałam żeby bylo Ci smutno!przepraszam, ale pomyślałam, że może bedziesz chciala wiedzieć

nie Twoja wina, że się zesmuciłam
ale życie musi iść do przodu, nie ma co rozpamiętywać! :)

brawurka

Swiatowy dzień Dziecka Nienarodzonego jest 15.10, a nie jutro!pomyłka:(

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, brawurka132,  kochane wiedzmy, nie ma co sobie pluc w borde, jak pytalam mojej mamy - neonatologa to mowila, ze takie wczesne poronienia to prawie na 100% bez winy mam, tylko, ze sie tak obcesowo wyraze - natura robi swoje - ponoc nie tylko wada plodu, ale nawet zespoly wad wtedy sie ujawniaja i jak to ktos napisal wyzej, - tam u gory czasami wiedza co robia, wiec uszatki do gory ! buziaki i trzymac fason kochane
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

Smutne tematy niestety- ale 15 października jest Dzień Dziecka Utraconego. W internecie  jest strona z forum, na którym wypowiadają sie mamy, które z różnych przyczyn utraciły swoje dzieci. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać "dlaczego"...
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

golinda

myślę, że ten dzień jest raczej dla rodziców, których dzieci się już narodziły
ciężko, naprawdę ciężko, to coś maleńkie, kompletnie nierozwinięte, kilkutygodniowe w nas nazywać dzieckiem
i tak - mówi to osoba, która sama poroniła, to nie było jeszcze dziecko, owszem mogłoby nim może być, ale widać miało na tyle uszkodzone komórki, że natura postanowiła sama je wyeliminować

nawet nie mam zamiaru się dołować takim dniem, jaki będzie pojutrze
on nie jest ani dla mnie, ani dla ciebie, brawurko

aniak1211

Dziewczyny,mysle ze lepiej jest tak wczesnie poronic niz urodzic i stracic dziecko :cry:

Znajoma urodzila w 5 miesiacu ciazy(to bylo miesiac temu)
trzymala malenstwo na rece,tulila je a dziecko po kilku dniach zmarlo :cry:

Przykro jest mi jak slysze takie historie,sama tez o tym mysle ze jest to mozliwe ale mam nadzieje ze bede miala zdrowe i silne dziecko :-D

Tego i wam z calego serca zycze :!:  :!:  :!:

POWODZENIA :!:  ;-)

memphis

Hej, dziewczynki! Dłuuuugo mnie na tym forum nie było- pewnie postawiłyście już na mnie kreskę- a oto jestem. Nastrojem, niestety, pasuję raczej do końcówki tej dyskusji, a nie do radosnego początku. Ślub brałam w lipcu, od tego czasu intensywne starania...- i żadnego dzidziołka. Za to zachorowałam, całkiem nawet poważnie (tarczyca) i przez kilka m-cy mam nawet nie myśleć o dziecku. Ech, od miesiąca chodzę totalnie zdołowana, nie mam nawet z kim pogadać, bo wszyscy znajomi zostali w P-niu. I jeszcze po lekach mam zjazd nastroju- więc dołek totalny. Tyle czasu już czekam, żeby wreszcie mieć warunki na dziecko- a tu znów trzeba to przesuwać. A co będzie dalej? Nie mam siły:(

zuzia

Cytat: "memphis"pewnie postawiłyście już na mnie kreskę- a oto jestem.
na nikim nie stawiamy kreski. Ale tęsknimy i wyczekujemy powrotów na lono forum :)

[ Dodano: 07-11-2007, 21:34 ]
Cytat: "memphis"Tyle czasu już czekam, żeby wreszcie mieć warunki na dziecko- a tu znów trzeba to przesuwać. A co będzie dalej? Nie mam siły:(

będzie dobrze. Trzeba przejść przez tą tarczycę i będzie dobrze. Glowa do góry i mysl pozytywnie.