Projekt domu

Zaczęty przez aga1322, 19 Sie 2010, 15:27:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: salsa w 26 Sie 2010, 11:00:50zeby zamiast takich zrobić suwane
suwanych nie lubie ;) prowadnice z drzwiami zajmuja ok 10cm glebokosci szafy i tu sie traci tez na kubaturze, poza tym w sciane tez nie odsuniesz ;) moze jedna szafe na sezonowe jak mowisz przemyslalabym z zamykaniem, reszta to w obu przypadkach dla mnie strata miejsca ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Przesuwane drzwi są dla mnie optymalne bo umożliwiają montowanie wysuwanych koszy/drążków. Przy drzwiach otwieranych wahadłowo jest z tym problem..
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: golinda w 26 Sie 2010, 11:10:03no ale drzwi otwierane na zewnątrz chyba nie są problemem?
no w takich zaulkach pod skosami z opcja zabudowania wszystkich scian to moze byc zagwozdka ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

cherry

znalazlam cos takiego
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Dla mnie to by było zbiorowisko kurzu jednak ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: golinda w 26 Sie 2010, 11:18:47bo mało kto na półkach ma wieczny porządek i ubrania w jednym kolorze złożone w kostkę wink
inka ma ;D asortymentem i kolorami ;D:D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ale takich otwartych półek w takiej ilości bym nie ogarnęła.. Nigdy w życiu!
Imagine there is no hate

cherry

#57
Cytat: inkageo w 26 Sie 2010, 11:18:24Dla mnie to by było zbiorowisko kurzu jednak wink
i raj dla moli ;-)
ale pomimowszystko podobaja mi sie takie przesuwane "sciany"

Dodany tekst: czw, 26 sie 2010, 09:23:38

golinda ja to tylko teoretycznie ;-) tez wole widziec tylko czesc swojej szafy, a taka przestrzen z moim lekko chaotycznym systemem by mnie zmiazdzyla, jak bym miala za kazdym razem na to patrzec ;-)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

ja teraz mam w Wawie otwarte polki i wieszaki w sypialni i nawet mi sie podoba. Jest tak loftowo a moja mame to wkurza i koniecznie chce mi to czyms zaslonic. Musze przyznac, ze wcale sie nie kurzy. W Bilbao tez mi sie nie kurzylo az tak bardzo ale tam mialam problem wilgoci i czesto otwieralam drzwi garderobiane na sypialnie, zeby sie wietrzylo i grzalo (bo tam kaloryfera nie bylo a sciana zewnetrzna ciensza niz u nas wewnetrzne).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

#59
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 26 Sie 2010, 11:03:03poza tym w sciane tez nie odsuniesz wink
moje drzwi suwane suwaja się "na szafe"  i zachodza jedne na drugie a nie "na ścianę"


Dodany tekst: 26 Sie 2010, 10:35:53

Cytat: golinda w 26 Sie 2010, 10:18:47
cherry, bardzo fajne, ale oczywiście w katalogu, bo mało kto na półkach ma wieczny porządek i ubrania w jednym kolorze złożone w kostkę ;)

u mnie byłby tam niezły pierdolnik - dlatego kiedys bede miała drążki drążki i jeszcze raz drążki :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: cherry w 26 Sie 2010, 11:22:43ale pomimowszystko podobaja mi sie takie przesuwane "sciany"
ja mam w sypialni b. podobna szafe do tego co na fotce w twoim załączniku (tyle, ze mam dwoje drzwi bo jednak sypialnia mała)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: golinda w 26 Sie 2010, 10:36:45

gaci na drążkach nie zawiesisz, niektórych swetrów też...
no na gacie moge miec szuflady :D
a co do swetrów to jak sie da je powiesić w sklepie to da sie tez w garderobie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: salsa w 26 Sie 2010, 11:34:18moje drzwi suwane suwaja się "na szafe"  i zachodza jedne na drugie a nie "na ścianę"
aaaaaaaa ;D zaraz Cie pacne ;) wiem jak sie zwykle suwaja drzwi, ale odnosze sie do opcji zabudowy tej konkretnej garderoby ;) jak zrobisz szafy na tych bocznych scianach to w jedna strone masz skos a w druga kolejne polki na scianie bez skosu i tam sie moze okazac, ze drzwi wchodza tylko jedne ;) i nie ma opcji zasuniecia ich na inne drzwi ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

#63
zwierzu ale co przeszkadzaja  połki na scianie obok ??? szafa przylega sobie do sciany i suwa się "po sobie"
jesli chodzi o skos to tu moze byc problem ale wtedy mozna szafe przełożyć na ścianę bez skosów i po sprawie
mozna tez szafy nie robić wcale jesli sie jej nie chce mieć albo "nie wchodzi" :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

no ale jesli szafa jest taka waska, ze mieszcza sie na niej tylko jedne drzwi to sie nie da odsunac na drugie, ktorych nie ma ;D chyba ze zrobisz 2 drzwi po 30 cm szerokosci, ale wtedy dostep do polek masz nikly po zasunieciu 30 cm na drugie 30 cm ;)  a w moim mozgu juz jest plan zabudowy tej garderoby z kazdej strony, takze do niego sie odnosze ;) wskazuje problem w jednym malym przypadku hipotetycznym :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ale szaf 60 cm chyba nie ma :D Po co taka? :D Minimum 1,5 m ma sens ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: inkageo w 26 Sie 2010, 11:47:50Ale szaf 60 cm chyba nie ma Cheesy Po co taka? Cheesy Minimum 1,5 m ma sens wink
BO TAK!!!! :D ja mam szafe 60 :D w polaczeniu z 80 i 80 i 112 ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: golinda w 26 Sie 2010, 11:36:45gaci na drążkach nie zawiesisz,
ale sa specjalne wieszaczki. Na bazarach maja!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Zwierzu ja nie siedzę w Twoim mozgu :D rozkminiam różne opcje (choc dzis to ja chyba nic nie powinnam rozkminiac :P )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ale wolnostojącą 60 cm? :D Moja jest z modułów 100 i 50 cm :)
Imagine there is no hate

cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: golinda w 26 Sie 2010, 10:36:45

gaci na drążkach nie zawiesisz,

nasza sasiadka wieszala na plocie i moj dziadek, kiedys powkladal jej w tej majtki kamienie opluty opluty

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2010, 13:51:09
nasza sasiadka wieszala na plocie i moj dziadek, kiedys powkladal jej w tej majtki kamienie opluty opluty


płot mam - zncazy sie garderoba juz nie potrzebna :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: inkageo w 26 Sie 2010, 11:55:40Ale wolnostojącą 60 cm? Cheesy Moja jest z modułów 100 i 50 cm Smiley
moja jest z modulow wlasnie - ale garderoba chyba cala jest z modulow nie? :> a o tym mowimy ;) a sa takie miejsca gdzie wolnostojaca 60 to by bylo zbawienie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aga1322

http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/6105-dom-na-medal-ii.html
Ten domek moim zdaniem ma fajnie zaprojektowane szafy wnękowe.
gnieszka