Obrączki

Zaczęty przez mary, 02 Paź 2007, 18:29:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Nasze wygladaja tak:


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



POczatkowo chcielismy proste, ze scietymi brzegami, ale nie pasowaly do naszch palcow byly niezbyt wygodne no i w wersji z bialego zlota (a nwaet i platyny) wygladaly, moim zdaniem, jak nakretki od butelek...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Te ceny obraczek sa z sierpnia zeszlego roku  :)

gioseppe

Cytat: "mayagaramond"POczatkowo chcielismy proste, ze scietymi brzegami, ale nie pasowaly do naszch palcow byly niezbyt wygodne no i w wersji z bialego zlota (a nwaet i platyny) wygladaly, moim zdaniem, jak nakretki od butelek...
bo dokłądnie tak wyglądają
jak nakrętki albo śrubki!
a te Wasze są b. efektowne!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

elve

A na naszych dłoniach tylko te "nakrętki od butelek" wyglądały jako tako. W bardziej wymyślnych fasonach zarówno mój Mąż, jak i ja wyglądaliśmy jak.... "słonie w składzie porcelany" (taka mi się analogia nasunęła).
Zresztą pierścionek zaręczynowy mam też w tym stylu, tylko z osadzonym brylantem (właściwie brylancikiem) :-D

5czwartych

Redrubin robią przepiękne obrączki, mam zawsze problem jak fotografuję, a mi żona przez ramię patrzy :)

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"a te Wasze są b. efektowne!

Dziekuje:-))) Nawet tak dlugo nie szukalismy, na targach slubnych wpadly nam w oko wyroby jednego jubilera, a przy innym stoisku dostalismy kupon na 10% znizki. Do tego 1. w koncu nie pojechalismy, bo od nas bylaby to ponad godzina drogi, a obraczki o 1/3 drozsze, bo recznie robione. W zasadzie bylo to moje marzenie, miec recznie robione, ale niestety za droga impreza. Wiec poszlismy do tego drugiego jubilera, przymierzalismy chyba z 3 godziny rozne obraczki, i po kilu dniach zastanawiania sie zamowilismy. Obraczki sa z bialego zlota, a ten ciemniejszy pasek to palladium.

A na zdjeciach najbardziej podobaly nam sie "nakretki", ale do naszych palcow lepiej pasuja takie z zaokraglonym brzegiem.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mary

Ja też miałam powiedzmy - upatrzone- w aparcie, model 304. Jak przyszliśmy je razem z narzeczonym zobaczyć to on powiedział tylko krótko "nie". Potem było, że jak nakrętki itp. Myślę, że zanim wybierzemy coś co nas oboje zadowoli i ucieszy, wiele się trzeba będzie naoglądać.

talula

Cytat: "mary_popins"on powiedział tylko krótko "nie"

skąd ja to znam;)

zuzia

oto nasze w pełnej okazałosci:

julka

Zuzia, co one mają na zewnątrz?  Bo brylancik to chyna masz w środku, a to cuś na zewnątrz to co, taki grawer?

a poza tematem - w sukni Twój biust wyglądał super, mozesz zdradzić gdzie kupiłaś stanik? Bo chyba muszę taki mieć, zanim zacznę mierzyć?

zuzia

julka,
to są takie wyżłobienia zrobione symetrycznie.

a co do stanika. Poczekaj, przymierzysz te co mam ja, wybierzesz sobie rozmiar i wtedy. Bo ja go kupiłam w Bellissimie, a tam mają tylko sprzedaż wysyłkową więc moim zdaniem lepiej najpierw przymierzyć. Mój ślubny jest, jak sie okazało w użytkowaniu - za duży więc będę kupowała o ciut mniejszy. Dlatego też polecam przymierzenie.

julka

Cytat: "zuzia"a co do stanika. Poczekaj, przymierzysz te co mam ja, wybierzesz sobie rozmiar i wtedy. Bo ja go kupiłam w Bellissimie, a tam mają tylko sprzedaż wysyłkową więc moim zdaniem lepiej najpierw przymierzyć. Mój ślubny jest, jak sie okazało w użytkowaniu - za duży więc będę kupowała o ciut mniejszy. Dlatego też polecam przymierzenie

Ładne te Wasze obrączki, dzięki za info zuzia.
A stanik kupiłaś w ciemno? Patrzyłam na ta bellissimę, kurczę, mogę nawet do Malborka pojechać, bo po przymierzeniu połowy Avocado już wiem, że nie ma jednego idealnego rozmiaru dla mnie  :-(

zuzia

Cytat: "julka"Ładne te Wasze obrączki, dzięki za info zuzia.
Aren Art. Bardzo lubię ich biżuterię. Nasi znajomi chcieli w tym roku takie same ale już nie było.

mary

byłam w sobotę w yes. Dowiedziałam się, że zapewniają tam opiekę matowanych obrączek (po starciu się matu przywracają obrączkę do stanu poprzedniego). Podobno dożywotnio.
Czy w innych firmowych salonach też tak jest? I czy grawer wszędzie jest gratis?

zuzia

Cytat: "mary_popins"byłam w sobotę w yes. Dowiedziałam się, że zapewniają tam opiekę matowanych obrączek (po starciu się matu przywracają obrączkę do stanu poprzedniego). Podobno dożywotnio.
Czy w innych firmowych salonach też tak jest? I czy grawer wszędzie jest gratis?

w Aren Art tak jest. Już z tego korzystaliśmy (przed kościelnym) i nie bylo problemu. grawer byl gratis - też robiony rok po, i nie drukowanymi literami, ale naprawdę ladnie.

mary

tylko tego Aren Art chyba nie ma w Katowicach. Ja w każdym razie nie słyszałam, aby był.

zuzia

Cytat: "mary_popins"tylko tego Aren Art chyba nie ma w Katowicach. Ja w każdym razie nie słyszałam, aby był.

Aren Art jest jeden - w wawie w Galerii Mokotów. Jubilerów Aren jest kilka, ale czy w Katowicach to nie wiem.

mary

Nie ma. Z tego co widzę. Więc szukać muszę spośród firm działających na naszym pięknym terenie. Apart, kruk, yes, krzyś, węc.

talula

No prosze, a mnie w Yes powiedzieli, ze daja gwarancje tylko na rok i to jeszcze pani nie była pewna, upewnij sie przed zamówieniem. My w ubiegłą sobote zamówilismy obraczki w polecanym przez Zuzie Aren"Artcie, tam mi sie najbardziej podobało. Maja byc za 2 tygtodnie, oczywiscie pochwale się jak juz bedą :-D

zuzia

Cytat: "mary_popins"Nie ma. Z tego co widzę.
zapraszamy do wawy. Naprawdę warto. A i na kawe byśmy się wybraly.

julka

Cytat: "talula19"My w ubiegłą sobote zamówilismy obraczki

Talula, nie stresuj mnie, pracować przez Ciebie nie mogę. Jeszcze dużo wolności na m zostało, prawda?  :mrgreen:

talula

CytujTalula, nie stresuj mnie, pracować przez Ciebie nie mogę. Jeszcze dużo wolności na m zostało, prawda?  
_________________

Jak najbardziej;) wiec sie nie stresuj, czasu jest mnostwo, tylko my za jakis miesiąc bedziemy go mieli mniej, bo mieszkanko dostaniemy i trzeba bedzie sie tym zajać, dlatego, co mozliwe w sprawach slubnych robimy teraz...bo potem bedzie czas na to dopiero w styczniu.

mary

zuzia, mój N. to by się już w czoło pukał, jak bym wyskoczyła z pomysłem podróży do W-wy za obrączkami. Nawet do Krakowa za suknią nie specjalnie chce mi się wybrać, więc ta kawa to i owszem, ale w Katowicach ;)


talula19, ja nie planuję zamawiać w yes. Pamiętałam tylko, że Ty chwaliłaś i miałaś taki zamiar. Mi się z ich kolekcji raczej nic nie podoba.