łóżko ' na oknie"

Zaczęty przez marlen_ka, 06 Sie 2010, 14:53:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

jako, ze juz za 2 tygodnie bedziemy w Polsce, czas powoli zaczac myslec  o urzadzeniu mieszkania. Na razie bedziemy urzadzac tylko salon i sypialnie ( nadwyzke kasy chcemy zainwestowac w splate kredytu hipotecznego) i tu zaczyna sie moj problem.
Nasza sypialnia nie bedzie duza i lozko chcemy postawic wezglowiem do okna i jednoczesnie kaloryfera. Jak to zrobic? Kupic po prostu lozko i je tak postawic czy lepiej jakos to zabudowac? szukam inspiracji- moze macie jakies przyklady tak urzadzonych sypialni, bo na razie nie umiem sobie tego jakos wyobrazic?

inkageo

My tak mamy, w zimie jak działa ogrzewanie, to odsuwamy łóżko od kaloryfera i okna na kilkadziesiąt centymetrów, a w lecie dosuwamy i już. Za łóżkiem jest półka, więc się nie nagrzewa bezpośrednio:
Imagine there is no hate

nionczka

My tak mielsimy w wynajetym mieszkaniu i fajnie bylo. Pokoj inaczej byl nie do umeblowania.
Jesli lozko ma zaglowek to powinno wystarczajaco izolowac Wasze glowy od ciepla.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

inkageo super to rozwiazaliscie :thumbup: :thumbup:
a ta polke kupiliscie gotowa, czy robiliscie gdzies na wymiar?

Cytat: nionczka w 06 Sie 2010, 16:19:11
My tak mielsimy w wynajetym mieszkaniu i fajnie bylo. Pokoj inaczej byl nie do umeblowania.
Jesli lozko ma zaglowek to powinno wystarczajaco izolowac Wasze glowy od ciepla.
no wlasnie my tez inaczej nie mozemy umeblowac

inkageo

Imagine there is no hate

justynaaaa2

inkageo mi się strasznie podoba to rozwiązanie a znalazłam je w ikei dokładnie tydzień po tym jak kupiliśmy nasze meble  :crazy: i zła byłam bo ta nadbudówka byłaby idealna  :zly:

mobka

inkageo a nie obijasz sobie nog o te rame lozka w Malmie? Boze jak mnie to wkurzalo. Ciagle mialam siniaki na lydkach/piszczelach, bo jak wstawalam, to zawsze sie uderzylam, przejechalam, czy jak to nazwac.

inkageo

Ja ją kupiłam za jakieś grosze, bo akurat była wyprzedaż całej białej serii. Jak było przecenione o 50% to jeszcze chcieliśmy w kolorze brzozy, ale jak zeszli do 70% to zaczęło nam się podobać białe :D
Imagine there is no hate

nionczka

Ja tez mam bialy malm :-) Bardzo lubilam to lozko!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: nionczka w 06 Sie 2010, 20:11:24
Ja tez mam bialy malm :-) Bardzo lubilam to lozko!

I na prawde sie nie obijalyscie o rame? Ja jestem szczesliwa, ze juz go nie mam :D

inkageo

Imagine there is no hate

justynaaaa2

moje łóżko też ma taką ramę i ja też się nigdy nie obiłam ;D

zwierzatko_mojej_mamy

mobka ja u znajomych przechodzac obok malma sie walnelam ;D takze rozumiem Cie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: mobka w 06 Sie 2010, 21:15:53I na prawde sie nie obijalyscie o rame? Ja jestem szczesliwa, ze juz go nie mam


Nie, nie obijalam sie chociaz ja jestem bardzo wypadkowa i zawsze o cos zaczepie i uderze. Moze to kwestia ustawienia i miejsca, ktore zostaje obok, etc.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: nionczka w 07 Sie 2010, 19:50:08

Nie, nie obijalam sie chociaz ja jestem bardzo wypadkowa i zawsze o cos zaczepie i uderze. Moze to kwestia ustawienia i miejsca, ktore zostaje obok, etc.

Ale ja schodzac z lozka tez sie o kant ramy obijalam ;D Ale moze ja mam zly sposob schodzenie. Bo o rog to sie obijalam w nocy chodzac do wc ;)

inkageo

Ja nigdy w nocy nie chodzę do wc, może dlatego się nie obijam, a jeżeli obijam się po pijaku, to później i tak nie pamiętam :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

ja sie obilam na trzezwo, bo tylko usiadlam i walnelam udem o bok ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Ja w nocy tez nigdzie nie chadzalam. Pijana w zyciu nie bylam. A moj sposob schodzenia polega na przewroceniu sie na brzuch i powolnym opuszczaniu nóg az dotkna do podlogi. Wiec trudno w sumie o wypadek.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

No ja wstaje bokiem, ale widocznei zawsze za daleko od brzegu spie, bo jak spuszczlam nogi, to zawsze po ramie, ała ;D

marlen_ka

my raczej nie bedziemy kupowac mebli w Ikei, bo u nas nie ma.

Kasia

Cytat: nionczka w 07 Sie 2010, 23:58:10A moj sposob schodzenia polega na przewroceniu sie na brzuch i powolnym opuszczaniu nóg az dotkna do podlogi.
:padam: chciałabym zobaczyc nionczę w akcji :D

nionczka

Cytat: Kasia w 11 Sie 2010, 15:42:05chciałabym zobaczyc nionczę w akcji
mialam tez wersje ciazowa. Na plecch lub na boku przesuwalam sie do krawedzi lozka az jedna noga dotykalam podlogi. Potem druga. Potem wyciagalam obie rece do kaloryfera, chwytalam mocno i podciagalam sie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

ja też mam malma - brzozowego :D tzn. aktualnie na kanapie śpimy, ale w nowym mieszkaniu, jak będziemy mieć z powrotem sypialnię, znów będziemy spać na malmie. o ile oczywiście da się go z powrotem złożyć... ;)


mobka

A tak mi sie jeszcze przypomnialo, ze moze ja mialam za niski materac w tym malmie ;D