Koszule damskie

Zaczęty przez kamu2, 03 Sie 2010, 13:44:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

golinda ja ostatnio mierzyłam te wasze z zary, były przecenione na 59 zł. ale te falbanki przy rękawkach były tak wielkie, że sięgały mi do połowy głowy :D wyglądałam jak motyl ;)
ja mam chyba za krótką szyję  :knuje: ale fajne są bo nie są obcisłe, tylko takie fajne luźne :)

inkageo

Cytat: golinda w 03 Sie 2010, 20:27:29
pełno jest teraz takich bluzek - falbany, żaboty etc. powiększają optycznie biust i są tylko dla szczupłych osób - niestety na ulicy co druga w takiej, bo przecież modne... ech...

Takich odcinanych pod biustem z zaszewkami nie ma, w każdym razie nie znalazłam w swoim rozmiarze. Bo z żabotami, plisami itp to tak.
Imagine there is no hate

inkageo

No solar ma różne rozmiary to fakt, raz małe raz duże, ale zazwyczaj nawet nie jest mi dane zmierzyć bo rozmiar 34 znika natychmiast. Ostatnio nachodziłam się za asymetryczną czarną bluzką z falbaną i wszędzie mówili, że 34 zniknęło natychmiast, 40 było pod dostatkiem ;)
Imagine there is no hate

kamu2

Wklejajcie mi tu zdjęcia jakiś fajnych koszul, jeśli jakieś macie,mogą byś również bluzki koszulowe
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

inkageo

To ja jutro najwyżej zrobię zdjęcia, bo dzisiaj po ciemku nie wyjdą.
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: kamu2 w 03 Sie 2010, 20:59:55A co myślicie o tych  koszulach?


srednio podoba mi sie material, jakos tak sie swieci??

Fason - w pierwszej nie podoba mi sie ten przypiety kwiat, tak ni przypial ni przylatal. W drugiej kokarda - nie lubie takich bluzek, ale sa tez zupelnie nie praktyczne, bo nie da sie na nia zalozyc ani marynarki ani swetra, a juz na spotkaniu w pracy/ prezentacji itp. nie mozna isc w samej bluzce.

Trzecie jest OK, prosta, nada sie na lato pod marynarke, chociaz ogolnie nie lubie koszul "garniturowych" z krotkimi rekawami.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

koszule nosilam tylko do pracy, alenie mialam bialej  :point_lol:
moje koszule sa czarne,granatowe,rozowe, we wzorki i obowiazkowo mankiety na spinki

kupowalam zawsze tutaj. to typowo biznesowe/koszulowe sklepy. koszule swietnie uszyte

http://www.thomaspink.com/fcp/categorylist/women/wshirts?resetFilters=true#productsPerPage=169

i tutaj we wzorki
http://www.tmlewin.co.uk/ProductList.aspx/BothNewArrivals/NewArrivalsWomen

cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

siog Super o coś takiego mi chodzi, bo chcemy zająć się koszulami w tym stylu.  Dzięki  :beer:
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

justynaaaa2

ale fajne te koszule :) szkoda, że nie mam gdzie w takich chodzić ;D

nionczka

#35
siog bardzo fajne! Tylko dla mnie zdecydowanie za drogie. Ja nie wydaje tyle kasy na ciuchy.
No i nie mialabym w nich gdzie chodzic!

P.S. Drogie, ale przeceny fajne maja!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

#36
Cytat: nionczka w 04 Sie 2010, 14:13:45
siog bardzo fajne! Tylko dla mnie zdecydowanie za drogie. Ja nie wydaje tyle kasy na ciuchy.
No i nie mialabym w nich gdzie chodzic!

P.S. Drogie, ale przeceny fajne maja!

no drogie sa...ale sa swietne jakosciowo.  ja wlasnie kupowalam zawsze na przecenach kilka sztuk w jednym i drugim sklepie i mialam na rok z glowy :)
p.s. one na zywo tysiac razy lepiej wygladaja.

kamu
a wy chcecie otwierac sklep?szyc? czy sprowadzac koszule?

kamu2

siog My chcemy rozpocząć produkcję, takich dobrze skrojonych i odszytych koszul.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

siog

Cytat: kamu2 w 05 Sie 2010, 12:46:47
siog My chcemy rozpocząć produkcję, takich dobrze skrojonych i odszytych koszul.

kamu to przede wszystkim musicie zaopatrzyc sie w dobry surowiec. te koszule sa drogie bo bawelna jest swietnej jakosci. poczytaj i przygotuj sie na temat bawelny-tkaniny, o splotach i ich wplywie na jakosc/grubosc tkaniny oraz na temat rodzajow mankietow i dekoltow.
i pamietaj (dalej o splotach) o podziale na koszule letnie (bawelna lzejsza) i ciezsze (2 splotowe,3 splotowe)

damka

a ja polecam:

http://emanuelberg.pl/

lub
http://www.davinci.pl/

bardzo porządne, mocno klasyczne no i co najważniejsze sa na spinki :)

Jak mam sporo koszul bo lubie ale...z reguły mam kłopot z biustem, wiele modeli w tym miejscu sie rozjeżdża...

elve

a mi brakuje koszul-body
nie lubię jak mi koszula ze spodni/spódnicy wyłazi

wrobelek0403



a co do cech dobrej koszuli - dziewczyny juz napisały - biust, guziki i wyłazenie ze spodni to moje traumy ;)


Cytat: inkageo w 03 Sie 2010, 21:30:57Takich odcinanych pod biustem z zaszewkami nie ma, w każdym razie nie znalazłam w swoim rozmiarze. Bo z żabotami, plisami itp to tak.

inka, w tatuum albo w promodzie takie widziałam - nie pamietam dokładnie w kt, bo akurat mam je obok siebie :D


siog, jakie piekne te koszule :dreaming:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

ściskam damkę :)

fajne linki, może skorzystam...mój mąż tak schudł, że kołnierzyk mu zjechał parę rozmiarów i koszule koniecznie potrzebne...

ja też lubię, no ale na siedzenie z heleną, to srednio potrzebuję

konwalia

Cytat: kamu2 w 03 Sie 2010, 20:59:55co myślicie o tych  koszulach?
ja dla mnei absolutnie nie na duzy biust u szcupłej osoby-jak wejdę w cycu, to mi zostanie kupa materiału w talii
i jeszcze ja nie lubię takiego rękawka

ja mam generalnie mało koszul, bo mam dość male ramiona, wielki biust i względną talię

Kasia

#44
Cytat: inkageo w 03 Sie 2010, 14:16:29
Moje odkrycie sezonu to taki fason, powiększa biust, podkreśla talię i jest wygodna na lato. Ale nie mogę więcej tak skrojonych znaleźć.. Ja nie mam problemu z zamałością w biuście co potwierdza fakt, że koszule są szyte na płaskie dziewczyny..

a to reserved?
chciałam sobie taka lub podobną z reserved kupić ale cholera ostatnia xs była a ja się w xs nie mieszczę :zly:
a piekna była :)

szelma

Ja w sobotę kupiłam dwie koszule i są boskie, świetnie się układają, mają miejsce tam, gdzie potrzeba, podkreślają to, co potrzeba :D. No ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona i dowodzą, że jednak istnieją koszule na awymiarową szelmę :D.

inkageo

Cytat: Kasia w 07 Wrz 2010, 14:39:34
a to reserved?
chciałam sobie taka lub podobną z reserved kupić ale cholera ostatnia xs była a ja się w xs nie mieszczę :zly:
a piekna była :)
Tak reserved :) Mało ich było..
Imagine there is no hate

konwalia

gdzie kupię nie za drogą białą taliowaną koszulę damską 34-36 100% bawełna? max ew domieszka to 5%
klasyczny fason
patrzyłam na stronie wólczanki, ale nie widzę już damskich koszul u nich

claridad

Cytat: konwalia w 22 Sty 2011, 14:24:32
gdzie kupię nie za drogą białą taliowaną koszulę damską 34-36 100% bawełna? max ew domieszka to 5%
klasyczny fason
patrzyłam na stronie wólczanki, ale nie widzę już damskich koszul u nich
ja ostatnio w top secrecie widziałam masę białych koszul ale nie wiem jak tam ze składem jest :(

konwalia