Koszule damskie

Zaczęty przez kamu2, 03 Sie 2010, 13:44:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamu2

Otwieramy produkcje koszul damskich, bo z dobrze skrojonymi i uszytymi niezwykle ciężko.
Jak macie jakieś propozycje, np jakieś ulubione modele, albo koszule które wam się podobają czy np coś czego brakuje na polskim rynku. Będę wdzięczna za wszystkie wasze propozycje i uwagi
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

szelma

Ja mam problem z miejscem nabiustnym ;). Zazwyczaj jest tam co najmniej ciasno. A w większym rozmiarze zawsze jest za dużo w ramionach i robi się namiot. Pożądam rzeczy, które będą się po ludzku układały na biuście...

kamu2

Faktycznie ciężko z takimi koszulami, moja siostra ma z tym problem. Myślimy nad fajnym fasonem dla biuściastych
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

szelma

Cytat: golinda w 03 Sie 2010, 14:56:37dopasowaną wszędzie

No właśnie - bo to nie jest nawet kwestia dużego biustu, bo dużego to ja nie mam :D. Tylko że jeśli jest ok w talii i ramionach, to jest za mało w biuście. Ale równie dobrze może być ok w talii i biuście i do dupy w ramionach lol. Albo na plecach może robić się buła :D. Dużo zmiennych do uwzględnienia ;).

justynaaaa2

u mnie na odwrót  :rotfl:
często w biuście jest za luźno, za to na brzuchu się brzydko opina, a jakiegoś strasznie wielkiego nie mam, bez przesady  ;)
poza tym zaszewki w koszulach zwykle wychodzą mi na wysokości brzucha  :hmm:

nionczka

Oporcz tego co juz dziewczyny powiedzialy ja mam zawsze taki problem, ze mi sie guziczki otwieraja na biuscie. Akurat tam gdzie nie powinny. Tak sie jakos zle sklada ich uklad czy co. Bo przeciez jestem plaska.
Poza tym kocham koszule. Kocham meskie wzory, ale chcialabym w formacie i rozmiarze damskim. czasem nawet porbowalam przymierzyc mala meska, ale jak rozmiar na szerokosc byl ok, to znowu byla za krotka i rekawy tez.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

i coś co mnie zawsze wkurza w koszulach to to, że jak wyciągnę ręce to mam wrażenie że zaraz mi popęka na szwach  :hmm: to pewnie kwestia materiału, ale chyba warto żeby była z domieszką jakiegoś elastycznego czegoś ;)

nionczka

Cytat: justynaaaa2 w 03 Sie 2010, 15:03:48u mnie na odwrót  często w biuście jest za luźno, za to na brzuchu się brzydko opina, a jakiegoś strasznie wielkiego nie mam, bez przesady

to w zarze zawsze tak jest.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: nionczka w 03 Sie 2010, 15:04:54mi sie guziczki otwieraja na biuscie

Teraz noszę do pracy dużą torbę tak na skos i zawsze odpinają mi się guziki właśnie te na biuście :crazy:. Ciągle muszę sprawdzać, czy nie świecę golizną w pociągu :D.

mobka

Cytat: szelma w 03 Sie 2010, 14:46:09Ja mam problem z miejscem nabiustnym wink. Zazwyczaj jest tam co najmniej ciasno. A w większym rozmiarze zawsze jest za dużo w ramionach i robi się namiot. Pożądam rzeczy, które będą się po ludzku układały na biuście...

A ja mam problem, bo jestem niska (158cm) i z nieduzym biustem, i te zaszewki na biust wypadaja mi zazwyczaj w miejscu zeber. Tak samo talia koszul zazwyczaj nie jest w mojej talii, tylko w okolicach kosci biodrowych. Wiec cos dla niskich :D

mayagaramond

Dopisze sie do powyzszego (chociaz do pameli troche mi brakuje ;) ).


Lubie meskie koszule, ale tez bardziej fikusne z zabotem, falbanka:

http://www.net-a-porter.com/product/94326

http://www.net-a-porter.com/product/76824

http://www.net-a-porter.com/product/93587

http://www.net-a-porter.com/product/77316

Teraz do lask wrocily body, ale z gora koszuli:

http://www.net-a-porter.com/product/94133
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

Cytat: nionczka w 03 Sie 2010, 14:05:17
to w zarze zawsze tak jest.

bo zara to w ogóle szyje wg mnie na kobiety które nie istnieją ;) taka lalka barbie :D
na bardzo wysokie, szczupłe z dużym biustem i dłuuugą szyją ;)

mobka

Cytat: justynaaaa2 w 03 Sie 2010, 15:05:09i coś co mnie zawsze wkurza w koszulach to to, że jak wyciągnę ręce to mam wrażenie że zaraz mi popęka na szwach  hmm to pewnie kwestia materiału, ale chyba warto żeby była z domieszką jakiegoś elastycznego czegoś wink
To jest caly urok koszul i marynarek. Dlatego rzadko nosze. A takie z domieszka to lipa, bo to juz nie jest fajne ;D

justynaaaa2

Cytat: mobka w 03 Sie 2010, 14:08:54
To jest caly urok koszul i marynarek. Dlatego rzadko nosze. A takie z domieszka to lipa, bo to juz nie jest fajne ;D
marynarki mi jakoś nie przeszkadzają i lubię ale koszule takie pękające to jest koszmar  :crazy:

szelma

Ja sobie ostatnio pękłam koszulę na plecach :D. Otwierałam okno dachowe, które jest wysoko - i pękła :D.

inkageo

Moje odkrycie sezonu to taki fason, powiększa biust, podkreśla talię i jest wygodna na lato. Ale nie mogę więcej tak skrojonych znaleźć.. Ja nie mam problemu z zamałością w biuście co potwierdza fakt, że koszule są szyte na płaskie dziewczyny..
Imagine there is no hate

justynaaaa2

aaa i jeszcze jedno co mi sie nasuwa to większość koszul jest chyba szytych na długi tułów  :hmm: co w sumie potwierdza to co mobka pisze, że talia i zaszewki wypadają nie tam gdzie powinny  :crazy:

cherry

wiekszosc juz dziewczyny wymienily - ja uwielbiam koszule,ktore maja
-spory mankiet (czasem takim cienkim czyms zepsuja caly efekt),
-nie lubie sztucznych, sztucznopodobnych materialow
-lubie zeby mialy jakas strukture przy jednokolorowych (jak w meskich, plecione itp.)
zeby nie byly za krotkie (zeby mi ze spodni nie wychodzily), ani za dlugie
najlepiej bym kupowla meskie, ale nawet te waskie nie pasuja na damska sylwetke

bluzki to znow inny temat
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

Cytat: justynaaaa2 w 03 Sie 2010, 15:25:00aaa i jeszcze jedno co mi sie nasuwa to większość koszul jest chyba szytych na długi tułów  hmm co w sumie potwierdza to co mobka pisze, że talia i zaszewki wypadają nie tam gdzie powinny  crazy

Ja mam wrażenie, że jednak na krótki, albo mój jest jakiś mega długi, bo na mnie zawsze koszule są za któtkie. A z tych dłuższych, to to co ma być np na biodrach, to ja mam ciut poniżej talii.

mayagaramond

#19
Cytat: golinda w 03 Sie 2010, 14:10:46
maya, ale to, co pokazujesz to są chyba bluzki, a nie koszule... (też lubię bardziej te typowo kobiece)
chyba że wrzucasz do jednego worka :)

wrzucam do jednego worka (oprocz koszul nocnych lol)

Dodany tekst: 03 Sie 2010, 14:47:29

Cytat: mobka w 03 Sie 2010, 15:08:54To jest caly urok koszul i marynarek. Dlatego rzadko nosze


zgadzam sie...dlatego przerzucialam sie na kardigany ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

kamu2

Fajna stronka Maya, dzięki
A co myślicie o tych  koszulach?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

aja

jak dla mnie to tylko pierwsza :)
najładniejsza

inkageo

A to nie jest jedna i ta sama? :D
Imagine there is no hate

justynaaaa2

inkageo ma róże dekolty ;)
ja nie lubię takich jak ta ostatnia bo ten rozporek jest zawsze tak długi, że całe cycki mam na wierzchu :D

inkageo

Mi się nie bardzo podobają, spłaszczają biust, bo nie mają zaszewek, krój jak męskiej. No widać, że nawet figura modelki niekorzystnie wygląda. Ani talia, ani biust nie są podkreślone.
Imagine there is no hate