Wakacje z niemowlakiem za granicą - porady

Zaczęty przez elve, 31 Lip 2010, 21:14:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo


magdalinska

Cytat: Kasia w 05 Sty 2011, 19:17:45

skoro twój lubi komputer i zabawy myszką to po porostu po starcie odpalasz lapka, dajesz myszkę i dziecko się bawi :D
ale nie dwie godziny :D góra 5-10min, a pozniej chce ją juz wyrwac i zejsc na podłoge i gdzies z nia isc ;) kurde, taka podróz przypłaciłabym rozstrojem nerwowym, dobrze ze nas nie stac i nigdzie sie poki co nie wybieramy :D :D

Kasia

heheh no tak, kazde dziecko inne
u  nas łatwiej samolotem niz samochodem ;)
nad morze chyba bysmy nie dojechali :knuje: chociaz kto wie :)

errata

Cytat: magoo w 05 Sty 2011, 23:30:45
errata bylysmy w tym samym hotelu :)

i jak wrażenia? Bo u nas bardzo pozytywne :)

magoo

errata nam rowniez bardzo sie podobalo :)
a kiedy dokladnie byliscie?? bo my w tym terminie co wy, ale w 2008 roku

errata

Cytat: magoo w 06 Sty 2011, 14:03:19
errata nam rowniez bardzo sie podobalo :)
a kiedy dokladnie byliscie?? bo my w tym terminie co wy, ale w 2008 roku

w 2009 ;D

zuzia

Cytat: Kasia w 06 Sty 2011, 12:46:33
heheh no tak, kazde dziecko inne
u  nas łatwiej samolotem niz samochodem ;)
nad morze chyba bysmy nie dojechali :knuje: chociaz kto wie :)

dojechali, dojechali
to kwestia organizacji :)

nionczka

Cytat: ziuta w 05 Sty 2011, 11:24:52aja, w październiku tam jest tak ciepło? Tabela temperatur pokazuje na październik średnio 25 stopni, na wrzesień 26 i ja się nawet boję, że będzie za zimno na kąpiele...

tam jest stala temperatura przez caly prawie rok. Tylko zima czesciej moze padac. Generalnie sezon trwa caly rok
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

magdalinska moze nie byłoby tak źle, trzeba tylko dobrze zaplanowac podróż

poza tym na dziecko działa element zaskoczenia, nowości

magdalinska

Cytat: elvelve w 06 Sty 2011, 15:53:13poza tym na dziecko działa element zaskoczenia, nowości
własnie sobie o tym pomyslalam, ze jedyna szansą bylyby nowosci, duzo ludzi, nowe miejsce, moze bylby troche oszołomiony i siedziałby spokojnie

elve

Cytat: magdalinska w 06 Sty 2011, 15:56:46
własnie sobie o tym pomyslalam, ze jedyna szansą bylyby nowosci, duzo ludzi, nowe miejsce, moze bylby troche oszołomiony i siedziałby spokojnie
albo przeszedł bym sam siebie :rotfl:

a tak poważnie, to trzeba spróbować
zapakować ulubione zabawki, picie jedzenie i wiarę że dziecku spodoba się podróżowanie ;)

rubin04

#86
Magdalińska, samolotem to pełen luz jezeli chodzi o dziecko - tyle wrażeń ma że spokojnie nawet nie zauważysz kiedy jesteście na miejscu.

Oczywiscie jedzenie, zabawki itd wskazane. Plus ewentualne "zmęczenie" tak by padł na drzemkę w samolocie.

P. latał juz sporo i chyba najgorzej było jak miał 8 m-cy bo jeszcze nie chodizł a się wiercił.
Jak juz chodził "za rączkę" jak miał 10 miesiecy to było super bo spacer po samolocie itp to też była atrakcja.

..że o złapaniu stewardesy za tyłek (!) nie wspomnę... Ale potem tak się do niej uśmiechnął że mu wybaczyła od razu :D

Dodany tekst: 07 Sty 2011, 00:13:40

Cytat: Kasia w 05 Sty 2011, 11:57:36ja się opbawiam tegorocznego urlopu, bo Michał juz w miejscu nie usiedzi
to pomysl o mnie - będę miała dwójkę do opanowania :D
no ale na razie ostateczne decyzje nie zapadają,
poczekam aż drugie sie urodzi, a jak będzie wszystko ok, zdrowe itd to jak będzie mieć 2 miesiace to coś zarezerwujemy na wrzesień.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: rubin04 w 07 Sty 2011, 00:08:36najgorzej było jak miał 8 m-cy bo jeszcze nie chodizł a się wiercił.
O tak,taki okres jest najgorszy :)

Cytat: rubin04 w 07 Sty 2011, 00:08:36że o złapaniu stewardesy za tyłek (!) nie wspomnę...
A to podrywacz maly :D


zuzia

moja sis właśnie poleciała z 2 letnią Tosią i 3 miesieczna Basią do Egiptu. zobaczymy jak im tam będzie.


fasolka1980


aniak1211


Kasia

zdjęcia cudne :dreaming:

i spodobał mi sie jeden komentarz, myslę ze mógłby byc puentą tego wątku:

Nie, no proszę Was, ile razy można powtarzać? Państwo Albothowie, Jajeśniakowie i podobni, wbijcie sobie do łba: podróżowanie z dzieckiem jest niemożliwe! Rozmawiałem z wieloma rodzicami i mi to wyjaśnili. Chyba wiedzą lepiej, bo z dzieckiem nie podróżowali, a to oznacza, że są, w odróżnieniu od Was, ekspertami od niepodróżowania. Z ekspertami chcecie się spierać?
Elementarna logika.


aja

wow


WOW  no zdjęcia robią bardzo fajne - zazdroszcze takich wakacji/podóżowania
ja niestety zrobiłam się zbyt wygodna :(

ziuta

Rany, genialne te zdjęcia!
Hania też słodka, cudna.
A człowiek się zastanawia czy z rocznym dzieckiem można na kanary... wstyd! :headbang:

rilla

ziuta moi znajomi byli we wrzesniu 2010 na kanarach z 5 miesieczna corka i było bezproblemowo

justynaaaa2

z nami teraz leciała para z 3 letnią dziewczynką i maluchem który miał ok. 3-4 miesiące :) siedzieli w samolocie kilka rzędów przed nami a ja dopiero jak wysiadaliśmy po tych 14h zobaczyłam, że oni mają 2 dzieci - cisza jak makiem zasiał :) potem spotkaliśmy ich na wycieczce na tych truckach, ten maluch był non stop w chuście i nawet raz nie zapłakał :) wracali z nami, opaleni, szczęśliwi i znowu nie było słychać żadnego płaczu całą drogę :) ja byłam w szoku ale widać da się :)

Kasia

Cytat: magdalinska w 17 Lut 2011, 13:18:25
wlasnie miałam pytac, gdzie sie przewija dzieci w samolotach, bo ja nie wiem ;)

ja latałam z reguły mniejszymi samolotami i tam były przewijaki w kibelku
na sciance z tyłu kibelka, był podwieszony składany przewijak




a przy okazji znalazłam łozeczko samolotowe
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login