Wakacje z niemowlakiem za granicą - porady

Zaczęty przez elve, 31 Lip 2010, 21:14:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

nasze było bardzo podobne tylko bardziej jak sztywna gondola do wózka.

justynaaaa2

ale fajne - sama bym tak chciała podróżować :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: justynaaaa2 w 17 Lut 2011, 15:16:12
ale fajne - sama bym tak chciała podróżować :D
ja bym takie chetnie w domu zamontowala :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia

Kasia w air france sa troszke inne, takei biedniejsze duzo.. i do 10 kg..
my teraz niestety bedziemy musieli malego cala noc na rekach trzymac... bo jeszcze oddzileny fotel mu nie przysluguje, a juz na taki lezaczek sie nie lapie ...
oj moze byc ciezko...

niewiemjaka



abkasia

Cytat: dragonfly w 17 Lut 2011, 16:36:49
letko nie bedzie, tyle Ci powiem ;D
no wiem...
czesciowo jedziemy w nocy... mam nadz, ze maly zasnie...
inaczej moga nas wyprosic w polowie drogi z samolotu :D

myslalam, zeby kupic takie male dvd i bajki mu puszczac... to moze choc z godz bedzie spokojny...

justynaaaa2

abkasia musicie nabyć ipada :D z tego co zaobserwowałam to teraz gadżet nr 1 wśród osób podróżujących z dziećmi ;)

dragonfly

Cytat: justynaaaa2 w 17 Lut 2011, 16:53:49
abkasia musicie nabyć ipada :D z tego co zaobserwowałam to teraz gadżet nr 1 wśród osób podróżujących z dziećmi ;)
tez to zauwazylam - juz sie ludziom poj.... w glowach kompletnie  :stupid: chociaz, z drugiej strony, jak ktos ma kase to niech kupuje w sumie...

Angie

abkasia dvd bym rozważyła, jeśli Hugo lubi bajki. BO Lena lubi
bardzo i jakbym jej nie limitowała, to by długo oglądała ;D

abkasia

Cytat: dragonfly w 17 Lut 2011, 16:55:51
tez to zauwazylam - juz sie ludziom poj.... w glowach kompletnie  :stupid: chociaz, z drugiej strony, jak ktos ma kase to niech kupuje w sumie...
ipada nie kupimy.. :D
ale wlasnie mysle o jakims takim malym dvd, jak ma Angie...
moze to nam pozwoli jakos przetrwac...

angie daj jeszcze raz linka do tego dvd!

aniak1211

abkasia
A samolot bedzie pelny???
Ja zawsze zajmowalam 3 fotele,choc przyslugiwaly nam 2 :D
Malo kto chcial kolo nas usiasc-przy dziecku:D

abkasia

Cytat: aniak1211 w 17 Lut 2011, 17:24:35
abkasia
A samolot bedzie pelny???
Ja zawsze zajmowalam 3 fotele,choc przyslugiwaly nam 2 :D
Malo kto chcial kolo nas usiasc-przy dziecku:D
a ja wiem?
mysle ze tak... zazwyczaj sa pelne... czasem jakies jedno miejsc jest wolne...\ no i przeciez miejsca sa numerowne... wiec i tak bedziemy m useli zajac te, ktore nam przysluguja..
jeden lot mamy miejsca przy oknie , i tam sa tylko 2 fotele.

Angie

#113
abkasia  chyba mamy to

http://www.ceneo.pl/8507388

Dodany tekst: 17 Lut 2011, 17:31:31

abkasia szwagierka kupiła jakieś chińskie dvd na allegro i też
są zadowoleni. Plus jego jest taki, że czyta wszystkie piraty ;D

rubin04

my mamay PDA - ma nawigację do auta, można ogladać filmy, zdjecia,  a jak jest zasięg internety to np. zadzwonic  przez Skype jak sobie zaisntalujesz.. Bo tam jest Windows wiec mozna miec sporo rzeczy.
a, i jest gra w kulki :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: abkasia w 17 Lut 2011, 17:29:20
a ja wiem?
mysle ze tak... zazwyczaj sa pelne... czasem jakies jedno miejsc jest wolne...\ no i przeciez miejsca sa numerowne... wiec i tak bedziemy m useli zajac te, ktore nam przysluguja..
jeden lot mamy miejsca przy oknie , i tam sa tylko 2 fotele.

No tak,numerowane fotele,
zapomnialam o takich bo w ryanair to kazdy siada gdzie chce:D

abkasia

Cytat: aniak1211 w 17 Lut 2011, 17:48:25
No tak,numerowane fotele,
zapomnialam o takich bo w ryanair to kazdy siada gdzie chce:D
no tak...
to sa wielkie samoloty... ;D

Kasia

#117
Cytat: abkasia w 17 Lut 2011, 16:26:08
Kasia w air france sa troszke inne, takei biedniejsze duzo.. i do 10 kg..
my teraz niestety bedziemy musieli malego cala noc na rekach trzymac... bo jeszcze oddzileny fotel mu nie przysluguje, a juz na taki lezaczek sie nie lapie ...
oj moze byc ciezko...


ja nigdy tego łózeczka na oczy nie widzuiałam bo w tych wakacyjnych charterach chyba nie sa dostepne
ja o nich dowiedziałam się od zuziaka

a wczoraj chciałam znaleźć zdjęcie tego przewijaka w samolocie, przewijaka nie znalazłam, natomiast trafiło mi się to łózeczko to wkleiłam

ja rozumiem ze to łózeczko dla maleńkich dzieci, tylko na tym zdjeciu jakieś wyrosniete jest :D

Dodany tekst: pią, 18 lut 2011, 08:22:46

i też się obawiam podróży z młodym, on już tak grzecznie nie usiedzi w miejscu tyle godzin
przy pierwszej podróży, jak miał 8 miesięcy tez si9ę zaczynał nudzić ale wtedy go jakaś babka przechwyciła i na godzine zabrała ;) więc u niej siedział cicho bo to ktoś nowy był ;)
przy drugim wyjeździe byliśmy we trójkę więc sie zmienialismy i jakos poszło

teraz może byc gorzej ;) obawiam się że młody może chciec łazic po samolocie, jak bedzie mu się podobało to bedzie piszczał z radosci, jest w tym bardzo głośny!
a jak bedziemy mu zabraniac to moze sie rozpłakać

a jest jeszcze za mały aby mu wytłumaczyć, weź się uspokój, bo przeszkadzasz innym :D


i na bank wezmę smoka do samolotu, bo to będzie ostatnia deska ratunku lol lol lol jakby armagedon nam sie szykował

no i mam nadzieję że bedzie wiecej dzieci ;) szcególnie takich juz wyrosniętych biegajacych wiecej i hałasujacych
wtedy michała nikt nie zauważy lol lol lol
i nie bedzie narzekał ze to moje dziecko takie paskudne, rozwydrzone i rodzice nic nie robia aby je uspokoić lol

Dodany tekst: 18 Lut 2011, 08:24:45

w zwykłych małych charterach tez numerowane miejsca są

Angie

Kasia :D :D

Pokazałabyś Michała, bo dawno nie było jego zdjęć ;D

Kasia

Cytat: Angie w 18 Lut 2011, 10:11:01Pokazałabyś Michała, bo dawno nie było jego zdjęć Grin
musze foty zgrac i cos wrzuce :)
tylko z czasem krucho ......

niewiemjaka

Cytat: Kasia w 18 Lut 2011, 08:18:52i na bank wezmę smoka do samolotu, bo to będzie ostatnia deska ratunku LOL LOL LOL jakby armagedon nam sie szykował
ja wezmę Mambę :rotfl:  zaklei mu gebe i juz :D

foszek

abkasia, F. tez nie mial miejsca jak lecielismy na Dom.Rep. (teoretycznie) i miejsca tez mielismy numerowane. A praktycznie oni sa juz tak robia ze jezeli nie zazyczysz sobie ewidentnie miejsca w rzedzie  gdzie sa tylko 2 miejsca, czyli zazwyczaj przy oknie, to oni rezezerwuja miejsca z przodu samolotu, tuz przy WC w srodkowych rzedach, gdzie zazwyczaj sa 3-4 miejsca siedzace i wiecej miejsca na nogi, wlasnie dla podrozujacych z dziecmi. Mysmy w jedna strone  strone mieli wlasnie caly rzad z 4 miejscami dla siebie a z powortem 3 miejsca. A maly w dniu powrotu konczyl 2 lata.
No i pomysl z DVD jest bardzo dobry, mysmy kupili wlasnie na wyjaz i byl to strzal w 10. Zreszta maly lepiej zniosl podorz samolotem prawie 9 godz, lepiej niz samochodem do PL

abkasia

my bedziemy siedziec chyba w bocznych rzedach... no zobaczymy...
musze sie w cala serie gadzetow zaopatrzec...... ;D

marax

#123
abkasia jak chcesz takie male przenosne DVD to ja ci moge pożyczyć.Moj mąż dostal kiedys jako jakas nagrode i w zasadzie z tego nie korzystamy . To nawet jakiejs dobrej firmy bylo-moj brat tylko lekko porysowal obudowe bo mu to pożyczyłam . Sama raz przez 10 minut to uzywalam .............

abkasia

Cytat: maraxela w 18 Lut 2011, 18:58:44
abkasia jak chcesz takie male przenosne DVD to ja ci moge pożyczyć.Moj mąż dostal kiedys jako jakas nagrode i w zasadzie z tego nie korzystamy .
serio serio???