Umowa

Zaczęty przez foszek, 02 Paź 2007, 11:59:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Fragmenty umow jaka dostalam od kamerzysty oraz od zespolu:
:arrow: zespol:
Organizator imprezy (usługobiorca) pokrywa koszty naprawy sprzętu muzycznego w przypadku uszkodzeń wynikających z przebiegu imprezy, z przyczyn niezależnych od zespołu.
:arrow: kamerzysta:
Zleceniodawca odpowiada finansowo za uszkodzenia sprzętu (kamery oraz oświetlenia) w trakcie realizacji filmu
oraz za dostarczenie zasilania potrzebnego do realizacji.

Probuja mi wmowic ze to stadart, a ja nie chce sie zgodzic.
Czy Wy tez mialyscie takie pkt ??
Nie chece pozniej cale wesele byc w strachu ze im cos sie ze sprzetem stanie a ja bede pokrywac koszty ich napraw czy kupna nowego przekraczajace calkowite koszty mojego wesela.
Wydaje mi sie ze od tego sa ubezpieczenia :-)
Z kamerzysty moge ostatecznie zrezygnowac, gorzej z zespolem  :)

salsa

Cytat: "foszek"robuja mi wmowic ze to stadart, a ja nie chce sie zgodzic.

?????????????????
ja takiego standardu w żadnej umowie z zadnym wykonawca nie miałam......
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika

bo to chyba jest standard tylko w umowach z nimi :-/  :-?

inkageo

Foszku w żadnej umowie nie mam takiego czagoś.. Specjalnie teraz przejrzałam.. Wręcz przeciwnie, w umowie z fotgrafem (Kajetanem) jest zapis, że on ponosi wszelkie wydatki poczynione w celu należytego wykonania usługi.
Imagine there is no hate

foszek

Kamerzysta powiedzial mi, ze jestem pierwsza ktora robi problem z tego pkt,  :evil:

gioseppe

Cytat: "foszek"
Czy Wy tez mialyscie takie pkt ??
nie
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

zuzia

Cytat: "foszek"Czy Wy tez mialyscie takie pkt ??

nie, w żadnej umowie tego nie miałam.

brawurka

nie zgadzaj sie na to!!!!moja siostra wpadła na weselu na gitare (podczas zabaw weselnych), gitara lekko się porysowała, ale nikt nie robił problemu, to ich ryzyko zawodowe!!!!

salsa

foszek, Kotek,masz do slubu jeszcze troche czasu a maj nie ejst miesiacem, w ktorym slubu sypia sie jak z rekawa, wiec poszukaj spokojnie kogos innego
mnie to pachnie jakims szwindlem
facet sam bedzie używał tego sprzetu wiec jak Ty masz odpowiadac za uszkodzenia/ przeciez nie wypożyczasz sprzetu bez fachowac!
nie, dla mnie to jakis kruczek, ktory oni mogą ale nie musza wykorzystać przeciwko Tobie
ja jednak bym w to nie poszła-zeby sie potem na weselu stresowac, ze sie pan z kamera potknie albo mu sie kabelek spali a ja bede musiała za  to  placic !!

wolne zarty!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

foszek

Nie zamierzam :-)
Ale co mnie zaskoczylo to to, ze dziewczyny rzeczywiscie siee na ta umowe zgadzaja  :shock:

salsa

Cytat: "foszek"co mnie zaskoczylo to to, ze dziewczyny rzeczywiscie siee na ta umowe zgadzaja :shock:

ludzie sie zgadzaja na takie rzeczy , ze rece opadają, to to maly pikus:D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "foszek"Ale co mnie zaskoczylo to to, ze dziewczyny rzeczywiscie siee na ta umowe zgadzaja  

a jesteś pewna, że czytają umowę? bo czasami jest tak, ze zespół fajny, data i godzina się zgadza więc reszta też jest ok.

A wersja, że tylko ty się czepiasz tego punktu tez jest jakimś wybiegiem - może każdemu tak mówią? i dzięki temu załatwiają sobie podpisanie umowy bo część nie chce się spierać i tracić czasu na dogadywanie się.

aniak1211

My nawet umowy nie spisalismy z fotografem :mrgreen:

W umowie z orkiestra nic takiego nie bylo.

Poszukaj innych.

foszek

Nie wiem czy czytaja, ja zawsze czytam 2 razy zanim podpisze.
I nie zamierzam podpisac zadnej z tych umow w ich pierwotnej postaci.
Z kamerzysty ostatecznie moge calkowicie zrezygnowac, gorzej bedzie jak zespol sie nie zgodzi... No co do slubu jeszcze 7 miesiec. A maj rzeczywiscie nie jest tak oblegany jak np czerwiec, lipiec, sierpien :-)

konwalia

Przelicz 2 razy:
lepiej poszukać zespołu za 500zł więcej, niż płacić potem komuś grubą kasę za uszkodzony sprzęt :-/