Jak wyczyscic klawiature?

Zaczęty przez mayagaramond, 30 Lip 2010, 12:13:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond



Jakie jest pytanie kazdy widzi ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Sprężonym powietrzem można wydmuchać brudki spod spodu ;). Można wyciągnąć wszystkie klawisze i tak wyczyścić, ale pamiętaj, żeby ułożyć je odpowiednio, bo potem zapomnisz, co gdzie było :D.

zwierzatko_mojej_mamy

#2
wyciagnac literki, umyc w wodzie z plynem, poczekac az wyschna, srodek przeczyscic wacikiem ze spirytem na przyklad ;) uwazac ze spirytem na napisach, bo moze rozmazac farbe ;) potem zabawic sie w puzzle i poukladac tak jak bylo ;)

jesli tak sie boi osoba to kupic sprezone powietrze w puszce i psssssssssssyyyyykac po klawiaturze w rowy ;) reszte przetrzec szmatka z jakims plynem ;)

Dodany tekst: 30 Lip 2010, 12:17:34

Cytat: szelma w 30 Lip 2010, 13:15:06żeby ułożyć je odpowiednio, bo potem zapomnisz, co gdzie było Cheesy.
no wiesz? :> a to nie mozna sobie foty klawiatury wydrukowac? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Sprezone powietrze?? A co to za cudo?

A jak sie wyciaga literki?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

No powietrze sprężone :). W puszce kupujesz. Np. http://www.patmedia.pl/sklep/catalog/product_info.php/manufacturers_id/47/products_id/783

A literki się delikatnie podważa i wyskakują same :).

mayagaramond

Cytat: szelma w 30 Lip 2010, 12:21:16
No powietrze sprężone :). W puszce kupujesz. Np. http://www.patmedia.pl/sklep/catalog/product_info.php/manufacturers_id/47/products_id/783

A literki się delikatnie podważa i wyskakują same :).

zylam w nieswiadomosci, nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje!!!

:beer: :beer:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Hehe :). Szelma się zna - sprzedawała co lato takie rzeczy, to wie :D.

szelma


mayagaramond

Cytat: szelma w 30 Lip 2010, 12:24:23
Hehe :). Szelma się zna - sprzedawała co lato takie rzeczy, to wie :D.

szukamy tego z kolezanka i nie wiemy jak sie nazywa po niemiecku (komprimierte Luft nie pasowalo).

Kolezanka - moze cos z "blasen"?

opluty

(einen blasen to po niemiecku robic loda)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

ja swoja odkurzam odkurzaczem bez koncówki :D :D i przecieram szmatką;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: golinda w 30 Lip 2010, 12:28:16
najłatwiej kupić nową ;D
koszt niewielki


zalezy jaka masz klawiature ;)

Poza tym troche bez sensu wyrzucac cos, co dziala, tylko dlatego, ze jest uswinione ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

:rotfl: Druckluft jest możliwy czy walę głupotę jakąś okrutną?

mayagaramond

#12
Cytat: szelma w 30 Lip 2010, 12:32:03
:rotfl: Druckluft jest możliwy czy walę głupotę jakąś okrutną?

bingo. Wlasnie znalazlysmy:

http://www.pearl.de/a-PE3105-5025.shtml

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

feeling.good

#13
jestem zszokowana!!!!!!! Nie wiedziałam, że literki można wyciągać  :rotfl:

abkasia

mi hugo powylamywal juz polowe literek w laptopie i musze kupic nowa klawiature.... ;D

nie mam juz entera, altu, literki N :D

mobka

No wlasnie z klawiatura w lapku jest gorzej, bo ona zazwyczaj jest w calosci i nie da sie literek powyciagac, co skutkuje literowkami jak u mnie, bo mam syf nieziemski. A sprezonego powietrza sie boje, bo ono jest tak sprezone, ze przy rozprezaniu pokrywa klawiature lodem. I az trzeszczy. Psiknelam na lapka raz i wolalam nie ryzykowac ;D

martullek

moja mama kiedyś klawiaturę odkurzała odkurzaczem. zorientowałam się, jak zobaczyłam, że brakuje F6. było w odkurzaczu :D

szelma

Zawsze można iść do komputerowego, że przepsikali lapka powietrzem takim nie z puszki.

mayagaramond

Cytat: szelma w 30 Lip 2010, 14:57:01
Zawsze można iść do komputerowego, że przepsikali lapka powietrzem takim nie z puszki.

a skad to powietrze bedzie opluty opluty
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

yoy

można też wyjąć literki, zagrać w skrable i włożyć z powrotem wszystkie! literki :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

moj kolega z biura co piatek czysci swoja klawiature w ten sposob, ze stawia ja pionowo i kilka razy uderza w biurko, zawsze cos sie wysypie - choc porzadny jest i nie je przy komputerze :D

sonja

Ja kiedyś w lapciu czyściłam wykałaczką lol J. używa sprężonego powietrza ;D

goga

ja robię fotę a potem wywalam literki

ale ostatnio mam duzo czasu to chyba bardziej z nudów lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

nionczka

Cytat: vobi w 30 Lip 2010, 21:41:15moj kolega z biura co piatek czysci swoja klawiature w ten sposob, ze stawia ja pionowo i kilka razy uderza w biurko, zawsze cos sie wysypie - choc porzadny jest i nie je przy komputerze


Ja tak samo robilam. I wiecie co z niej wypadalo? Rzesy! Dlugie, czarne rzesy! Tak kolo 10 tygodniowo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

no jak to jak się czyści klawiaturę? obraca do góry nogami i trzepie aż wszystko wyleci lol
w lapku nie bardzo lol