malowanie scian

Zaczęty przez elizapj, 30 Lip 2010, 09:05:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

pytanie do doswiadczonych w malowaniu scian. robilismy probe malowania. wybralismy 2 kolory bardzo zblizone, ale jakims cudem 1 mat 2 (no nie blyszczacy) ale ewidentnie nie mat. to nie jest zadna farba typu klatka schodowa w szkole podstawowej, kt blyszczy sie na odleglosc, i w zasadzie tylko pod niektorymi katami widac ze sie blyszczy (na zdjeciach np wychodzi tylko tam gdzie flash) .

szczerze mowiac nie wiem jak to moze wygladac w calosci, nie potrafie sobie wyobrazic calej sciany. czy taka blyszczaca farba w pokoju dizecka moze zepsuc efekt?
ale odcien bardziej nam sie podoba wlasnie tej blyszczacej... :thankyou:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

elizapj myślę, że będzie ok. Ja celowo do pokoiku małego wybrałam taką bardzo delikatnie błyszczącą farbę jako podkład do wzorów, bo mi się taki efekt podoba.

konwalia


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: elizapj w 30 Lip 2010, 10:05:31czy taka blyszczaca farba w pokoju dizecka moze zepsuc efekt?
zalezy czego efekt :D:D:D

ja tez ta po prawej - te lewa zalatuje niebieskim
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

OlaFasola

Ta po prawej to chyba właśnie ta błyszcząca jest i fajnie wygląda.

elizapj

czyli wszystkim dekoratorkom kt zaglosowaly za prawa farba, podaba sie (wlasnie dlategoze/mimoze) blyszczy?
pytam, bo moze wybralyscie prawa na pods samego koloru.....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

eliza ja by z pewnościa nie wzieła tego koloru po lewej stronie ewentualnie środkowy lub na prawo (ale który z tych dwóch to pewnie bym wolała na żywo zobaczyć ;D )

elizapj

Cytat: aja w 30 Lip 2010, 21:08:24ale który z tych dwóch to pewnie bym wolała na żywo zobaczyć Grin )
zapraszam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

czasami nieporozumienia daja fajne efekty:)

zamawiajac tapety rozmawialismy o 'ewentualnym' kupieniu farby w tym samym sklepie. nic nie potwierdzalismy, ale i tak zamowili. zrobilismy wiec  kolejna probe na scianie i sie okazalo, ze ta ostatnia wlasnie najb sie nam podoba:D
to jest ta najb z prawej, najbledsza:) i ta jest matowa, wiec bedzie wreszcie mat  :agreed:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login