najrzadziej nadawane imiona 2009 :D

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 23 Lip 2010, 16:22:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonja


Kasia

#51
Cytat: vobi w 24 Lip 2010, 22:25:40Dla mnie Cecylia brzmi w obecnych czasach dosc wyrafinowanie, i z nazwiskiem pospolitym zupelnie sie nie widzi, bez wzgledu na to czy Babcia tak sie zwala Grin Podobniez np. Konstancja.


no zdrobnienie juz takie wyrafinowane nie jest ;)
ot po prostu Celka ;) do wyrafinowanego nazwiska ni w ząb :D

Dodany tekst: 26 Lip 2010, 10:00:20

Cytat: Norka w 24 Lip 2010, 23:36:25
Kasiu, aż Ci poleję. Nikt przy mnie jeszcze tej kombinacji nie docenił ;)

ale że ty jesteś Julia Cecylia?

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

errata

moja kuzynka ma na imie Cecylia ;D tyle, że ma 40 lat.



mayagaramond

#55
Cytat: siog w 24 Lip 2010, 23:29:41dzieci z rodzin z nizin spolecznych to Chantalle, Britney. Jessica


to samo zjawisko wystepuje w DE i ma juz nawet nazwe:

Kevinismus, Chantalismus albo Schakkelinismus lol



Dodany tekst: 27 Lip 2010, 09:59:28

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Lip 2010, 22:37:28
mi bardzo Ava podoba, ale w polszy bym nie dala, bo jak ? :>

ale dlaczego nie?

Ja bym swojej dala, ale H. imie sie nie podoba.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mayagaramond w 27 Lip 2010, 10:56:56ale dlaczego nie?
no bo mieszkam w polszy ;) dlaczego Kevin jest be i patologia, a Ava moze byc, skoro oba sa zagraniczne? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

a propos imion dziwnych - razem z Hania chrzest otrzymal niejaki BRAJAN (pisownia autentyczna), moze wiec KEJWIN tez jest mozliwe :D


vobi

corka Galczynskiego tez ma na imie Kira, moze dlatego nie wydaje mi sie ono tak dziwne bo juz sie przyzwyczailam ;)


mayagaramond

#61
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Lip 2010, 11:05:09
no bo mieszkam w polszy ;) dlaczego Kevin jest be i patologia, a Ava moze byc, skoro oba sa zagraniczne? :>

bo tak wyszlo w DE, ze Kevin (podobnie jak Chantall albo Jaqueline) jest bajbardziej popularny wsrod niezbyt intelektualnej czesci ludnosci ;) Tak samo jak w NRD chetnie dawano dzieciom amerykanskie imiona - Sandy, Mandy itd. wiec jak ktos przedstawia  sie "Sandy Müller" to juz wiem, ze jest z dawnego NRD ;)

W Polsce to na pewno wyglada inaczej, akurat imie Ava nie wydaje mi sie szczegolnie egzotycznie czy udziwnione, nie ma skomplikowanej pisowni ani wymowy.



Kiara (Chiara) jest we Wloszech dosc popularne, sama znalam chyba 3 czy 4 Wloszki o imieniu Chiara. W DE tez jest chyba w czlowce.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: golinda w 27 Lip 2010, 12:38:47
w PL też Nikola, Olimpia, Samanta etc. są jedynymi słusznymi wśród takiej ludności ;)

zapomniałaś jeszcze o Klaudii i Dżesice
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

vobi

Cytat: kasiad w 27 Lip 2010, 11:35:37
Mnie ono wcale nie wydaje się dziwne  ;)

aha, czyli zle Cie zrozumialam, myslalam ze podajesz je jako egzotyczne ;)

kamu2

To ja znam dwóch chłopców którzy się nazywają tragicznie jeden Dylan Pęczek a drugi Kewin Ciepły
Co do imienia Cecylia jakoś dla mnie nie brzmi wyrafinowanie.
Ja mam znajomych co mają córeczkę Samantę i mamusia która wymyśliła to imię to naprawdę wykształcona osoba,do tego bardzo spokojna, więc jak wyskoczyła  z tym imieniem to połowa znajomych tego przeżyć nie mogła. Wszystkim kojarzyło się to imię z Samantą Fox
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

yoy

#65
Cytat: kamu2 w 27 Lip 2010, 14:44:47jeden Dylan Pęczek a drugi Kewin Ciepły
łoooooo maj gad  :crazy:


Dodany tekst: 27 Lip 2010, 14:01:44

Lista osób z nietypowymi nazwiskami, wyciągnięta z kilku uczelni w pewnym mieście: (niektóre są do przeżycia, ale niektóre  :crazy:)

1.Wyczesany Dawid
2.Pacha Roksana
3.Męczywór Małgorzata
4.Małolepszy Tomasz
5.Kwasigroch Arkadiusz
6.Chujeba Renata
7.Mahujski Krzysztof
8.Zaporożec Stefan
9.Dokurwo Marcin
10.Boligłowa Bogusław
11.Szaleniec Wojciech
12.Żur Leszek
13.Porąbaniec Marek
14.Gamoń Maciej
15.Cymbalista Stefan
16.Kutasko Mirosław
17.Szpara Agnieszka
18.Bzibziak Marta
19.Fiut Stanisław
20.Kiełbasa Roman
21.Ocipka Sławomir
22.Cyc Izabela
23.Lachman Zdzisław
24.Stęchły Tadeusz
25.Biały Polak Agata
26.Kusibab Marcin
27.Sierota Maria
28.Rżąca Bożena
29.Spleśniały Andrzej
30.Skwara Elżbieta
31.Cipciak Krystyna
31.Pomietlarz Piotr
32.Ściera Tomasz
33.Pędzimąż Andrzej
34.Lapeta Barbara
35.Cnotliwy Tomasz
36.Paskuda Lidia
37.Słaby Henryk
38.Jąder Zbigniew
39.Siekierka Dorota
40.Wata Zyta
41.Wałacz Artur
42.Dziurka Jan
43.Dzika Joanna
44.Sprzeczka-Niedołąż Małgorzata
45.Chujdus Magdalena
46.Jebut Roman
47.Szczybrocha Aleksandra
48.Pyta Monika
49.Zagniatacz Tomasz
50.Psipsiński Bogdan
51.Kuśka Izabela
52.Student Alojzy
53.Barłóg Zdzisław
54.Mąka-Ćwikła Hanna
55.Stanisławów Dawid
56.Kuciapa Marian
57.Mario Jerzy
58.Krzyownóg Mirosław
59.Dupodaj Tomasz
60.Piotr Anna
61.Moczogęba Marlena
62.Jakoktochce Jadwiga
63.Szkodnik Michał
64. Ojdana Zenon
65.Cincin Katarzyna
66.Tatarata Magdalena
67.Sikała Justyna
68.Śmietana Maciej
69.Kupka Adeltruda
70.Nieruchaj Andrzej
71.Zachciała Elżbieta Józefa
72.ci.. Krzysztof
73.Pinda Małgorzata
73.Dużywór Marcin
74. Prykała Beata
75. Cieć Przemysław
76.Krzywol Piotr Paweł
77.Gumiś Łukasz
78.Naciągalski Robert

ddu

moją mamę w urzędzie pytali, czy na pewno chce dzieci chrzcić, jak im na imię maksymilian dawała i apolonia.
teraz wszystkim się podoba
ale nie wiem, czy można przyzwyczaić się do wszystkiego
z Ostapem mojej koleżanki już się osłuchałam, ale na Denisa w szkole wszystkie dzieciaki wołają "Penis"!
takie rzeczy chyba rodzice powinni brać pod uwagę...
syn brata mojego fryzjera ma na imię Colin
to jest dla mnie jednak trudne do przejścia. Colin Wiśniewski

errata


emcia

#68
moja koleżanka ze studiów niedawno urodziła córkę
nazywa się Kaena

mayagaramond

Cytat: salsa w 27 Lip 2010, 13:47:32Klaudii

Klaudia?

Ale zgadzam sie tez z tym, co napisala Eliza na 1. stronie - w PL chyba kazde imie, ktore nie nalezy do tych najpopularniejszych jest pietnowane jako "zagraniczne" i "nowomodne" (akurat sama sie przez swoje w podstawowce nacierpialam troche, ale i tak nie zamienilabym go na zadne inne ;) ).



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond no Twoje jest wielce zagraniczne i nowomodne ;) co do Avy to dla mnie to samo co Jessica jednak w polsce bedac - co za roznica, czy Brian czy Sean czy William? dwa ostatnie mi sie bardzo podobaja ale przeciez nie u nas - William z Koszalina? :D ;) dla mnie kazde przyniesienie do polskiego imienia zza granicy jelsi rodzice sa stad i tu mieszkaja jest jakies dziwne ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

mayagaramond ale że twoje pietnowane?
z mojego rocznika to zarówno dziewczynek jak i chłopcow (męska odmiana Twojego imienia) było sporo :)


a Klaudia to tez dla mnie całkiem "normalne" imię :) też miałam kilka kolezanek o tym imieniu i nawet jednego kolegę Klaudiusza (akurat męska odmiana w tym przypadku juz taka swojska dla mnie nie była ;)  )


Anupka

#72
Cytat: vobi w 27 Lip 2010, 12:18:30BRAJAN


Brajan czyli Jan w biustonoszu  :rotfl:

Dodany tekst: 27 Lip 2010, 20:02:24

Cytat: kasiad w 27 Lip 2010, 12:24:03Żona kolegi ma na imie Kira

jak moja kota ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Żaneta to chyba u nas dośc rzadko nadawane imię - ja znam tylko jedną
tak tylko mi sie przypomniało
a Arletty znam 3 :D

mayagaramond

#74
Cytat: Kasia w 27 Lip 2010, 19:36:30mayagaramond ale że twoje pietnowane?


teraz nie, ale jak chodzilam do podstawowki i to tak - przezywali mnie papryke, a nauczycielka pytala "co to za pomysl dac dziecku takie imie" i "bede na ciebie mowila paulina" :crazy: :crazy:

Dodany tekst: 27 Lip 2010, 19:23:57

Cytat: Kasia w 27 Lip 2010, 19:36:30a Klaudia to tez dla mnie całkiem "normalne" imię


dla mnie tez i na pewno nie z nizin spolecznych ;)

Dodany tekst: 27 Lip 2010, 20:27:35

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Lip 2010, 18:30:02dla mnie kazde przyniesienie do polskiego imienia zza granicy jelsi rodzice sa stad i tu mieszkaja jest jakies dziwne

ale wtedy zostalby tylko Bogumil i Co ;)

To jest oczywiscie bardzo subiektywne odczucie, ale moglabym (mieszkajac w PL), dac dziecku na imie Ava, ale Chantalle juz nie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"