najrzadziej nadawane imiona 2009 :D

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 23 Lip 2010, 16:22:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

Cytat: sonja w 28 Lip 2010, 16:59:24
Proszę Was, Aleks to prawie ta sama kategoria co Kewin i Brajan, Alek jest ładnie :D Jak to jedna literka zmienia całe brzmienie.

:D

Dlatego coraz częściej zwracam się do Syna Aleksander :)

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Mam prosbe do osob, ktore uzyly tutaj mojego imienia, zeby je wykasowaly albo zostawily tylko pierwsza litere ;D

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


salsa

#104
Cytat: mayagaramond w 29 Lip 2010, 09:44:45
Mam prosbe do osob, ktore uzyly tutaj mojego imienia, zeby je wykasowaly albo zostawily tylko pierwsza litere ;D


ja pisałam tylko ogólnikowo bez imienia :D

Dodany tekst: 29 Lip 2010, 11:16:07

Cytat: kasiad w 29 Lip 2010, 09:49:03
O tak :)
no ! :D może podbije dla CIebie trochę świata ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


OlaFasola

Któraś się tu dziwiła jak można nazwać kogoś Ken, a do M do pracowni wczoraj właśnie przyszedł nowy inwestor: pan Ken N. no myślałam, że padnę :D

Kasia

mnie by korciło aby się zapytac co tam słychac u Barbie :D

feeling.good

Cytat: OlaFasola w 30 Lip 2010, 12:26:48
Któraś się tu dziwiła jak można nazwać kogoś Ken, a do M do pracowni wczoraj właśnie przyszedł nowy inwestor: pan Ken N. no myślałam, że padnę :D

Cytat: Kasia w 30 Lip 2010, 12:51:14
mnie by korciło aby się zapytac co tam słychac u Barbie :D

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

adrianna79

#110
Cytat: OlaFasola w 30 Lip 2010, 13:26:48Któraś się tu dziwiła jak można nazwać kogoś Ken, a do M do pracowni wczoraj właśnie przyszedł nowy inwestor: pan Ken N. no myślałam, że padnę

ojciec mojego meza ma na imie Ken (albo Keny)- jest to zdrobnienie od Kenneth. Ja uwielbiam imie Kennedy dla dziewczynki, no ale nie chcilabym zeby do niej wolana tak samo jak do ojca meza. Ja do tej pory nieczesto spotykam kogos z moim imieniem. Ja swoje bardzo lubie i ciesze sie ze moja mama nie postawila na swoim i nazwala mnie Sara :)

mayagaramond

Cytat: adrianna79 w 31 Lip 2010, 03:53:23Kenneth

bardzo mi sie podoba (ale swojemu dziecku bym nie dala, nie pasuje do nazwiska i w DE i tak ludzie nie umieja wymawiac th ;) )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: golinda w 28 Lip 2010, 12:04:55w szkole mojej mamy (środowisko lekko patologiczne, śródmieście, rozbite rodziny, pijaństwo etc. etc.) Klaudia, Nikola itp. królują
golinda powiedz cos wiecej haha... bo akurat moze wrto wiedziec. to moze byc wskazowka, kt nie rozwaza wiele szukajacych imienia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login