Próbny film ze ślubu i wesela :)

Zaczęty przez inkageo, 02 Paź 2007, 10:18:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Cytat: "kate.zet1"kurcze ale nasze zdjęcia podobne Inka!! Jednak Pośpieszni zalatują masówką  
Nie no....przecież odwrotnie stoimy ;) ;) ;)
Imagine there is no hate

adrianna79

Cytat: "Kasia"
Cytat: "kate.zet1"Jednak Pośpieszni zalatują masówką

ale jaka piekna ta masówka :)

tez sie zgadzam ze piekne ALE jak sie widzi kilka par, to pozniej te zdjecia staje takie nudne, bo kazda para ma ujecie, moze nie identyczne, ale w tym samys stylu - w tym momencie Pospieszni nie wydaja sie takimi "profesjonalistami" .. niemniej jednak, zdjecia sa jednej z najwyzszych jakosci jakie kiedykolwiek widzialam; moze oni powtarzaja te same ujecia bo wiedza ze wtedy zjdecia super wygladaja... . nawet udalo mi sie namowic meza ze jak przyjedziemy do polski zebysmy sie umowili na taka sesje... teraz jednak sama nie wiem,... bo nie chce miec takich samych zdjec jak wszyscy inni... czas pokaze...

inkageo

Adrianno masz już swoje fotki? Nie oceniajmy na razie Pospiesznych po 4 zdjęciach ;)
Imagine there is no hate

abkasia

Cytat: "adrianna79"teraz jednak sama nie wiem,... bo nie chce miec takich samych zdjec jak wszyscy inni... czas pokaze...
ale jesli te ujecia sie sprawdzaja to mysle ze warto...w koncu kilka lat po slubie nie bedziesz wracala do zdje''innych " tylko swoich...

adrianna79

Cytat: "inkageo"Adrianno masz już swoje fotki? Nie oceniajmy na razie Pospiesznych po 4 zdjęciach ;)

nie i chyba ich nigdy nie zobacze. jedynie co mam to 100 zdjec od kolezanki... fotogra obiecuje ze przysle mi probne zdjecia od dwoch tygodni... zdjecia mialy byc 3 tygodnie po slubie.... ale co tam... wazne ze mam dobre wspomnienia... ja za zdjeciami ogolnie nie przepadam i jedyny album jaki bedzie to dla moich rodzicow - ja nie lubie zbytnio pokazywac zdjec na ktorych widac moja gebe... tylko jedynie co mnie denerwuje to czekanie...

jezelic chodzi o pospiesznch to tak sie zlozylo ze widzialam ich zdjecia u innej pary... moze nie identyczne ujecia ale w tym samym stylu... ... ALE I TAK DLA MNIE SA PIEKNE :-)..

nionczka

Cytat: "abkasia"ale jesli te ujecia sie sprawdzaja to mysle ze warto...w koncu kilka lat po slubie nie bedziesz wracala do zdje''innych " tylko swoich...

Swieta prawda, za pare lat nie bedziesz ogladala setek zdjec obcych ludzi. co najwyzej znajomych i rodziny. Wiec co Ci przeszkadza, ze beda mieli te same ujecia. To tak samo jak z posciela z Ikei. mi nie przeszkadza, ze pol swiata spi w takiej samej bo ja nie odwiedzam obycych sypialni a w mojej za to jest ladnie :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

adrianna79

tylko ze mna tak jest ze ja nie znosze masowki... taka juz jestem. :-)....

inkageo

Ja to nawet traktowałam na plus, że po obejrzeniu zdjęć Pospiesznych wiedziałam czego się mogę spodziewać ;) Dla mnie sesja ślubna nie była miejscem na eksperymenty, bo dosyć trudno w razie czego ją powtórzyć.. W każdym razie drugi raz nikt by mnie nie namówił na bieganie prawie na golasa przy 13 stopniach i porywistym wietrze ;)

[ Dodano: 07-10-2007, 21:47 ]
Cytat: "adrianna79"tylko ze mna tak jest ze ja nie znosze masowki... taka juz jestem. :-)....
Mimo wszystko dla mnie to nie jest masówka, na zdjęciach są różni ludzie, a każdy jest niepowtarzalny i pokazuje swój charakter ;)
Imagine there is no hate

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

inkageo

A nie miałam okazji skomplementować Twojego :) Śliczny!
Imagine there is no hate

gioseppe

Twój też niczego sobie :)
taki enigmatyczny ;)

już nie słodź, nie słodź :-P
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

CytujJa to nawet traktowałam na plus, że po obejrzeniu zdjęć Pospiesznych wiedziałam czego się mogę spodziewać ;) Dla mnie sesja ślubna nie była miejscem na eksperymenty, bo dosyć trudno w razie czego ją powtórzyć.. W każdym razie drugi raz nikt by mnie nie namówił na bieganie prawie na golasa przy 13 stopniach i porywistym wietrze ;)

święte słowa! :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

foszek

Ja tez bede miala Pospiesznych :-)
I ciesze sie widzac, ze obie macie takiej samej klasy zdjecia, bo jest szansa ze i ja bede takie miala. A  ze beda podobne do Was? No coz, jak je bede ogladac, bede raczej myslec: jakie ladne zdjecia mi zrobili a nie: takie same zdjeci miala inkageo czy kate.zet1
Porownujac Wasze zdjecia, to tylko jedno mialyscie praktycznie takie samo: te co sie pojawily w Waszych awatarkach. Reszta juz jest inna ze wzdlegu na rozne miejsca robienia.
No i mysle, ze oni specjalnie maja powiedzmy taie 4 standartowe ujecia, ktore robia, wiedzac ze wyjda dobrze i wysylaja je w ten sam dzien (noc) klientowi dla zaspokojenia jego ciekawosci.
A czy rzeczywiscie mam racje, przekonamy sie jak dziewczyny dostana juz swoje albumy :-)
No i  po moim slubie  :)

salsa

inkageo, no przede wszystkim rozne pary młode i to widać:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

Cytat: "inkageo"Ja to nawet traktowałam na plus, że po obejrzeniu zdjęć Pospiesznych wiedziałam czego się mogę spodziewać ;) Dla mnie sesja ślubna nie była miejscem na eksperymenty, bo dosyć trudno w razie czego ją powtórzyć.. W każdym razie drugi raz nikt by mnie nie namówił na bieganie prawie na golasa przy 13 stopniach i porywistym wietrze ;)

[ Dodano: 07-10-2007, 21:47 ]
Cytat: "adrianna79"tylko ze mna tak jest ze ja nie znosze masowki... taka juz jestem. :-)....
Mimo wszystko dla mnie to nie jest masówka, na zdjęciach są różni ludzie, a każdy jest niepowtarzalny i pokazuje swój charakter ;)

Nawet jeśli te zdjęcia są podobne to faktycznie są na nich zupełnie inni ludzie, inne (choć może podobne) wrażenia mają w sercach. kate.zet1, inkageo uważam, że macie piękne zdjęcia (bynajmniej te 4), które cieszyć Was będą długie lata :)

Kasia

Cytat: "mary_popins"bynajmniej te 4

jeżeli WCALE nie te cztery
to które

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

a co do zdjęć pospiesznych to są to najlepsze zdjecia jakie widziałam  :)

aniak1211

Wyobrazcie soie miec kilka par w tygodniu i z kazda zrobic calkiem inne ujecia,nie da sie raczej.

A te mimo ze sa podobne to i tak nie takie same,ale nadal piekne :-D

salsa

CytujWyobrazcie soie miec kilka par w tygodniu i z kazda zrobic calkiem inne ujecia,nie da sie raczej.
kazdy w kazdym zawodzie predzej czy pozniej popada w rutyne.....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

foszek

Cytat: "aniak1211"Wyobrazcie soie miec kilka par w tygodniu i z kazda zrobic calkiem inne ujecia,nie da sie raczej.
Wazne jest alby nie ustawiac pozniej tych ludzi jak manekiny w sklepie :-)
Jedziemy tu. raczka tu, nozka tu pstryk pstryk, da autka nastepne miejsce....Dziekujemy  XXX zl sie nalezy.
Swoja droga ciekawa jestem ile trwa taki plener??
Cytat: "salsa"kazdy w kazdym zawodzie predzej czy pozniej popada w rutyne.....

inkageo

Cytat: "foszek"Swoja droga ciekawa jestem ile trwa taki plener??
Całą wieczność ;) U nas prawie 3 godziny, ale nigdzie nie jeździliśmy, wszystko działo się w jednym miejscu. Mój pech trwał nadal, pani Monika planowała z nami wyjazd nad jeziorko, które na fotkach wygląda jak morze, ale nie było grama słońca, planem B był rejs po Odrze, ale tego dnia przechodziła przez Wrocław kulminacyjna fala wody i rejsy odwołano..
Imagine there is no hate

foszek

A jak to wyglada od strony technicznej? Jezdzi sie jednym samochodem?  Jest okreslony czas, ile trwa plener?

inkageo

Każdy przyjechał swoim autem, Monika i Emil też osobno. Chyba trwa tak długo, aż Monika będzie zadowolona z materiału. Oglądają w aparacie i się naradzają czy starczy :) No i w moim przypadku to o zakończeniu zadecydowało chyba zasinienie z zimna całego ciała i zasmarkanie wszystkich posiadanych chusteczek ;) Miałam błagające oczy...koniec??? ;) Praca modelki jest koszmarnie trudna. A ile się nasiedziałam na zimnych i brudnych posadzkach i schodach.. Brrrr..

I tak najbardziej jestem ciekawa nocnej sesji z dnia ślubu, padał deszcz, miałam straszny grymas na twarzy, a Kajetan był wniebowzięty ;)

[ Dodano: 09-10-2007, 11:05 ]
Im gorzej tym lepiej ;)
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "foszek"A jak to wyglada od strony technicznej? Jezdzi sie jednym samochodem? Jest okreslony czas, ile trwa plener?

u nas wygladało to tak:

spotkaliśmy sie rano z fotografem (wstaliśmy o 6, na miejscu byliśmy o 7 rano) zalezało nam zeby nie było na Rynku ani na starym miescie ludzi-no i zeby był pusty wawel

od 7 do 8:30 chodziliśmy po starym mieście
potem dotarliśmy na piechotę na wawel, tam byliśmy chyba do 10,
zeszlismy jeszcze na doł, trochę fotek i koło 10:30 był koniec.
ale właściwie  tez nigdzie nie jeździliśmy tylko wszystko w obrębie starego miasta i wawelu. było dość ciepło, bo to był lipec i bardzo przyjemnie-potem zrobił sie upał a potem przyszły chmury i deszcz, wiec nam sie udało:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

foszek

Cytat: "inkageo"I tak najbardziej jestem ciekawa nocnej sesji z dnia ślubu, padał deszcz, miałam straszny grymas na twarzy, a Kajetan był wniebowzięty
Ja che jechac po oczepinach na godzinke na Wroclawski rynek :-)
inkageo, wiesz kiedy dostaniesz fotki, umieram z niecierpliwosci !!
Gdyby bylo to w okolicach 1-11 XI dalabys sie namowic na kawe we Wroclawiu i zobaczenie albumow ??

inkageo

Jasne, chętnie się z Tobą spotkam :) Myślę, że w przyszłym tygodniu będę miała wszystkie zdjęcia :)
Imagine there is no hate