Próbny film ze ślubu i wesela :)

Zaczęty przez inkageo, 02 Paź 2007, 10:18:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Cytat: "Agaaa"Super filmik az mam ciarki :)

wlasnie...jak to jest z tym wychodzeniem ksiedza po mlodych? czy z nim sie jakos trzeba wczesniej umowic zeby wyszedl czy jak? u mnie opcja, że Tata prowadzi mnie do oltarza odpada...
Przy spisywaniu protokołu zapytałam czy po nas wyjdzie i o przebieg mszy. Powiedział, że wyjdzie...
Nie oglądajcie już starego filmu, niedługo będzie nowy, lepszy ;)

[ Dodano: 03-10-2007, 13:21 ]
Nie wiem czy działa, voila:
http://marta-dabrowska.magix.net/
Imagine there is no hate

agnes

Dziala :) Piekna ta trabka byla na Twoim slubie jeszcze raz gratulacje ;-)
url=http://www.waszslub.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mary

Inka, nie mieliście Komunii pod dwoma postaciami? Widzę, że ksiądz nie podał Wam kielicha.
Komunia do ręki to taki zwyczaj u Was, czy na własne życzenie?

siog

Inka, pieknie ta trabka grala! nigdy w zyciu nie slyszalam trabki ale jak wzruszajaco!
nie zdazylam skomentowac fotek ale wszystko bylo super!

inkageo

Ksiądz się bardzo przejął moją zakaźną chorobą i postanowił mi dać komunię na dłoń, Maciek też wyciągnął swoją żeby nie było mi łyso ;)
Kielicha nam nie dał bo pewnie się bał, że mu napluję i się rozchoruje ;)

[ Dodano: 04-10-2007, 19:20 ]
Kurcze nie mogę się już doczekać fotek od fotografów :( Jeszcze tydzień, albo dwa...
Imagine there is no hate

mary

Zapomniałam (jak to możliwe?) o Twojej chorobie ;)
Hmmm. No cóż, wybaczyć księdzu trzeba  ;-)  A dla męża brawo :-D

Szkoda, że na Twoim filmie nie ma przysięgi- to mój ulubiony moment ślubnej Mszy.

inkageo

Zmontuję nową wersję jak nadrobię zaległości w pracy. Nie umiałam poradzić sobie z tym, że w programie do edycji filmów dźwięk leciał wolniej od obrazu. Wyglądało to komicznie, ja ruszam ustami a było słychać księdza ;) Już potrafię to regulować, więc niedługo wezmę się do pracy i będzie przysięga :)
Imagine there is no hate

mary

Super. Jestem spragniona przysiąg małżeńskich  ;-)
Chylę czoła przed umiejętnościami monterskimi. Nie żałujesz, że nie macie profesjonalnego filmu? Swego czasu mój narzeczony bardzo stanowczo (jak widać nietrwale za to ;) ) obstawał czy filmie kręconym własną kamerą. Na szczęście dało się go przekonać, że nasze zdolności w tym względzie nie są wystarczające.

inkageo

Nie żałuję bo film jest jedyny w swoim rodzaju ;) W miarę krótki, ale treściwy, znajomym i rodzinie pokazujemy w całości i nikt nie ziewa ze znudzenia. Za to ryczą ze śmiechu, bo goście na przyjęciu wyczyniali cuda przed kamerę, nikt się nie krępował skoro filmował kumpel i urządzeniem mieszczącym się w dłoni :) Mamy też film jak ćwiczymy walca, no i podróż poślubną. Kamera to była dobra inwestycja, a film ze ślubu i wesela jest dla nas wystarczający :) Teraz możemy dowolnie montować i się bawić, ale w całości też jest jak najbardziej ok :)
Jasne, że super kamerzysta, np. taki jakiego miała Karhar czaruje cuda i wtedy warto, ale u nas to był kompromis :)
Imagine there is no hate

mary

Hmmm. Od tygodnia wybieram się do kamerzysty. Ty mnie lepiej nie zachęcaj do zmiany zdania :-P
Filmy własne są super, bo spontaniczne, ale czy mają równie dobrą jakość? No i kogo obciążyć filmowaniem w trakcie zabawy?
Jak poczynisz postępy z filmem własnej produkcji to koniecznie daj znać  :) Oglądanie to jest coś czym nie gardzę ;-)

inkageo

Nigdy nie dam rady Wam pokazać dłuższego fragmentu, bo to są strasznie wielkie pliki.. Ostrość obrazu, kolory są super, mimo że dzień był deszczowy i ciemny. Kamera jest porządna. Trudno nią kręcić z ręki bo najmniejszy ruch ręki widać, ale Karol prawie całę mszę filmował ze statywu, jak musiał się przemieszczać to obraz skacze, ale mi to nie przeszkadza ;) Zresztą można wyciąć. Jak się ogląda na telewizorze to obraz jest bardzo dobry :)
Najlepsze sceny z wesela były kręcone po 2 w nocy i po ciemku, ale widać kto wywija, jak i z kim :)

[ Dodano: 04-10-2007, 20:32 ]
A zapomniałam Wam napisać, jaka była największa zaleta amatorskiego filmu - to że mieliśmy go natychmiast. W niedzielę zaraz po przyjeździe do domu, ustawiliśmy na stole baterię alkoholu, tony jedzenia i oglądaliśmy. Na gorąco towarzyszą temu niesamowite emocje, które w ciągu kilku tygodni bezpowrotnie wyparowują. Dzień po oglądało się to świetnie :) Aż nam się świadek popłakał ze wzruszenia! Poważne chłopisko!
Podobnie było ze zdjęciami, jak 4 fotki dostałam mailem kilka godzin po plenerze to przeżywałam je niesamowicie, a teraz jak czekam i czekam na reportaż i resztę to emocje są już znacznie słabsze..
Imagine there is no hate

strzygula

inka czy ja dobrze widzialam u was ksiadz zbieral na tace na slubie?!

inkageo

Dobrze widziałaś, oczywiście było przy tym zamieszanie, bo połowa gości nie mogła znaleźć monet.. Dodam, że za ślub i mszę normalnie płaciliśmy.
Imagine there is no hate

strzygula

no u nas na kilkanascie kosciolow w miescie tylko jeden albo zbiera na tace albo trzeba placic rekompensate za to ze nie beda zbierac a u nas jak ksiedza spytalismy to zrobil wielkie oczy i powiedzial ze to przegiecie ze placac za msze jeszze by zbierali na tace, no ale w kazdym kosciele inaczej choc dla mnie to kiepsko wyglada

inkageo

No co poradzić, u nas zbierają zawsze, dobrze że do nas nie podeszli ;) Już widzę jak z buta wyciągam 2 zł :)
Imagine there is no hate

strzygula

no powiem ci ze bylam ostatnio na pogrzebie gdzie ksiadz skasowal ponad 1500zl za pogrzeb i na mszy wylecial z koszykiem i zbieral na tace i podtykal koszyk rodzinie ktora za trumna siedziala....

foszek

Cytat: "strzygula"podtykal koszyk rodzinie ktora za trumna siedziala....
Mi tez tak ksiadz zrobil w styczniu :-)
A u kolezanki podszedl do mlodych na slubie popatrzyli sobie w oczy... i podetknal koszyk swiadkom :-/

talula

Popłakałam się nooo, czy ja zawsze będę już buczeć na ślubach?!;)
Trabka boska była....
Wiesz co, jeśli pozwolisz, będzie to film instruktażowy dla mojego N.?;)
Na oglądanie długich nigdy go nie namówię, a ten jest idealny, no i świetnie rozegraliście wejscie i wyjście... za rączki i bez przestawiania się, słodko;)
Fajnie Cie usłyszec i zobaczyć na żywo;)

inkageo

Dodałam film z wesela, ale jak zwykle spaprałam coś z dźwiękiem.. W większości ujęć leci inaczej niż obraz i dodatkowo charczy, co najlepiej widać jak tańczymy ;) Wybaczcie te niedociągnięcia ;)
http://marta-dabrowska.magix.net/
Imagine there is no hate

mary

Inka, Ty kłamczucho!! I Ty nam wmawiałaś, że nie dajecie rady z pierwszym tańcem? Ja tu widzę profesjonalistów na parkiecie. ;-)

foszek

Fajne zabawy mieliscie :-)
No i nie chce Cie martwic, M. bedzie rzadzil w zwiazku  ;-) (on mial reke na wierzchu podczas krojenia tortu :-))

gioseppe

inka, u Ciebie dobrze działa ten filmik? bo u mnie zacina, wygląda przez to jakbyście nie tańczyli do rytmu ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

inkageo

Dobrze to działa tylko oryginał ;) Wszystko co wrzucę do głupiego programu do obcinania i sklejania jest w rozsypce ;) Nie ma mowy o rytmie, bo inaczej idzie dźwięk, a inaczej obraz, jak słychać brawa to się w rzeczywistości kłaniamy, a w filmie jeszcze tańczymy ;) Muszę ściągnąć inny program do edycji video.. Tylko na początku każdego ujęcia jest ok, a po kilkunastu sekundach wszystko się rozjeżdża..
Imagine there is no hate

kate.zet1

super filmik :mrgreen:  bardzo fajny ten mix tańca w domu i potem myk...i sala :)  :)  :)

kurcze ale nasze zdjęcia podobne Inka!! Jednak Pośpieszni zalatują masówką ;-)

Kasia

Cytat: "kate.zet1"Jednak Pośpieszni zalatują masówką

ale jaka piekna ta masówka :)