Próbny film ze ślubu i wesela :)

Zaczęty przez inkageo, 02 Paź 2007, 10:18:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Imagine there is no hate

salsa

faktycznie, ze niewiele widac, u mnie tez jakosc fatalna. a Moze na Wrzucie byłoby lepiej?

Jedna rzecz mi sie rzuciła w oczy, a właściwie w uszy-czy ten organista zagrał wam marsza od połowy koscioła? tak chcieliście?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Nie tak miało być. Miał po nas wyjść ksiądz i czekaliśmy chyba z 5 minut, po czym postanowiliśmy wejść do kościoła sami bez księdza. Zaskoczyliśmy muzyków.
Imagine there is no hate

aniak1211

INKA

Az mi sie lezka zakrecila :!:

Trabka w kosciele brzmi niesamowicie!

Jak wchodzilas to obserwowalam tren czy o swieczke nie zachaczy ;-)

PIEKNIE :!:

salsa

inkageo, a faktycznine, pisałaś, ze ksiądz nie chciał wyjsc... ale na mszy (przynajmniej na jej początku) wydawał sie miły
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gioseppe

super :)
u mniwe widac bardzo dobrze, trzeba troche zmniejszyc okno
niexle wparowaliście pod ten ołtarz :)
aż potem trzeba było zwalniać :-P
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sandstorm


foszek


inkageo

Jak będę miała trochę czasu wieczorem to zmontuję film z wszystkimi utworami granymi przez trębacza. Póki co mam problem z programem do edycji filmów - obraz wyprzedza mi dźwięk..
Imagine there is no hate

foszek


inkageo

Magix movie edit pro 12. Próbowałam najpierw kilku innych, ale tylko z tym sobie radzę. Wieczorami będę próbować dalej :)
Imagine there is no hate

elizapj

kosciol super, az mnie zdziwilio bo mi sie podobaja puste i proste, ale ten Twoj byl b ladny:) no i ta trabka....hmhm:))) swietna, rozczula
ja sie boje ze moj bedzie za maly na trabke...ale tez BARDZO by mi sie podobala:) moi od oprawy podczas mszy proponuja tylko skrzypce i ewentualnie wokal...kurde a skrzypce z trabka to nawet nie wiem czy ida....
czekam na reszte utowrow z trabka:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

U Was też ten film taki króciutki? Kończy się na powitaniu księdza?
Ja chcę więcej  ;-)

p.s. Pan Młody widać cały w stresie przed wejściem.

inkageo

Zaraz się biorę do montowania :) Te dwie minuty to ja cały wieczór produkowałam! Ale fajnie zobaczyć te swoje głupie miny :)
Imagine there is no hate

mary

I tak podziwiam, że sama potrafisz to zrobić. Jak wyprodukujesz więcej to koniecznie się pochwal :)

eva_luna

hehe, Inka fajnie zobaczyc Was na zywo. U mnie dobrze widac. Narobilas smaku wiec teraz pokazuj szybko wiecej!!

asik801

Przecudnie, ja jestem po i próbuję nadrobić zaległości na forum. Zaraz wrzucę kilka swoich zdjęć:)

Czekam na więcej:)

eva_luna

Asik, no to raz dwa :-D  Chetnie poogladam. Choc jestem na etapie, ze zaczynam sie strasznie denerwowac jak ogladam. Zaczyna mnie az brzuch bolec :)


mayagaramond

Ekstra! Zdolna z Ciebie bestia:-)) Wstaw na youtube!

trabki niestety nie moge na razie posluchac, bo sluchawki szaleja... jak sie piep... to wszystko na raz - moja wieza odmawia wspolpracy :evil: , a ja zamowilam dzis nowy komputer...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

asik801

Cytat: "eva_luna"Asik, no to raz dwa :-D  Chetnie poogladam. Choc jestem na etapie, ze zaczynam sie strasznie denerwowac jak ogladam. Zaczyna mnie az brzuch bolec :)

Muszę zgrać zdjęcia a jak narazie jeszcze nie dokopałam się do aparatu- napewno wrzucę:)
A tak szczerze mówiąc to nie denerwuj się:) Ja ostatnie dni się denerwowałam i przeżywalam wszystko. A sobota była najpiękniejszym dniem w moim życiu- pogoda była cudna, było cieplutko, wszystko szło według scenariusza:)

Będzie dobrze:)

inkageo

Już prawie gotowy film muzyczny :) Jak skończyłam to wreszcie zakumalam o co chodzi z dźwiękiem, który mi leciał wolniej niż obraz, więc trzecią wersję dopracuję lepiej. Teraz się kompresuje i mam nadzieję będzie mniejsze niż 1 giga..
Zna się ktoś który format lepiej kompresuje? Avi, mpeg 1, 2, 4??
Imagine there is no hate

Agaaa

Super filmik az mam ciarki :)

wlasnie...jak to jest z tym wychodzeniem ksiedza po mlodych? czy z nim sie jakos trzeba wczesniej umowic zeby wyszedl czy jak? u mnie opcja, że Tata prowadzi mnie do oltarza odpada...

zuzia

Cytat: "Agaaa"jak to jest z tym wychodzeniem ksiedza po mlodych? czy z nim sie jakos trzeba wczesniej umowic zeby wyszedl czy jak?

u nas jest taki zwyczaj. Natomiast lepiej sie umówić, zeby nie bylo tak jak u inki, że oni czekali a ksiądz nic.

Agaaa

No wlasnie taki jest zwyczaj...to co sie stało z księdzem Inki? Moze trema go zzarła?:)