guziczki na plecach + rozne pytania o spanie niemowlakow

Zaczęty przez elizapj, 20 Lip 2010, 20:47:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Cytat: elizapj w 20 Wrz 2010, 21:57:26
no wlasnie bardzo mnie to zdzwilo az zaczelam rozpakowywac w swiecie dziecka, myslac ze byl blad na metce ...co pania mocno zaniepokoilo :D i wtedy podbiegla i zaczela tlumaczyc, ze w kazdym sklepie sa takie same wymiary i innych w gole sie nie robi;) poza wlasnie ikea...i ze jak kupie dziecku kolderke w ikei tu juz potem bede musiala poszewki tylko stamtad...
bzdura, w każdym sklepie z artykułami dla maluchów są posciele 120/60

elizapj

allegro jakos nie jest najcz odwiedzana strone wole rzeczy dotknac zanim kupie;) chyba ze juz wiem co to za jakosc...
a mysle ze ta kobita widzac moj brzuch nie myslala ze kupuje dla juniora...chyba ze po brzuchu widac, ze bedzie baby giant;) z reszte te kolderki lezaly w dziale lozeczek, tuz nad materacami.(120x60 i 140x70).. Zdziwilam sie je odp mocn, ale juz w przemysle dzieciecym malo co mnie powinno dziwic;)
na razie w razie czego bedzie gotowa ta posciel wozkowa.

jeszcze ze smiesznych rzeczy w BE dowiedzialam, sie, ze sie posciel dla niemowlakow kupuje po to by dekorowac lozeczko, ale bronboze by z niej korzystac;) bardzo mi sie ta filozofia spodobala;) szczegolnie jako technika marketingowo-sprzedawcza;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: elizapj w 20 Wrz 2010, 23:09:49w BE dowiedzialam, sie, ze sie posciel dla niemowlakow kupuje po to by dekorowac lozeczko, ale bronboze by z niej korzystac;) bardzo mi sie ta filozofia spodobala;) szczegolnie jako technika marketingowo-sprzedawcza;)
Tak Ci powiedzieli? Dobre!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: nionczka w 20 Wrz 2010, 23:32:38w BE dowiedzialam, sie, ze sie posciel dla niemowlakow kupuje po to by dekorowac lozeczko, ale bronboze by z niej korzystac;) bardzo mi sie ta filozofia spodobala;) szczegolnie jako technika marketingowo-sprzedawcza;)
Tak Ci powiedzieli? Dobre!
dokladnie tak...pani chyba uzyla habiller nie décorer...no ale na jedno wychodzi chodzilo pani bym juz teraz posciel kupila ale w trosce o moja niewiedze uprzedzala zeby nie klasc w nia niemowlaka;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

ja mam pościel: kołdra 100x135 i poduszka 40x60

Kata

Pozdrawiam

Kata

feeling.good

Cytat: Kata w 21 Wrz 2010, 14:56:56
Ja też taką mam :)

Ja też taką pościel kupiłam jeszcze przed narodzinami Stasia. Od wczoraj Mały śpi pod pościelą z kołderką 80x80cm i moim zdaniem jest ok.

magdalinska

Cytat: martullek w 21 Wrz 2010, 14:19:38
ja mam pościel: kołdra 100x135 i poduszka 40x60
ja tez :)  Kubus juz od 2-3 tyg spi pod kołdra, bo zimno tu mamy

zuzia

Cytat: martullek w 21 Wrz 2010, 15:19:38ja mam pościel: kołdra 100x135 i poduszka 40x60
my tez:)
michal zaczal spac pod kolderka jak mial 6 tygodni

elizapj

ok, to spiworek, kolderka i ceratki wszystko juz jasne :morning:

a czy beciki tez mialyscie? chodzi mi Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


w gole sie tym nie intersowalam i nagle slysze ze to super praktyczne i 'trzeba' miec... Wasze zdanie?

:hmm: matko mecze sie ostatnio bardzo...czy to tak  juz bedzie do konca?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

Cytat: elizapj w 23 Wrz 2010, 11:05:04a czy beciki tez mialyscie?
Ja miałam taki rożek, u mnie się nie sprawdził, ale wiem, że bardzo dużo dziewczyn sobie chwali.

Kasia

becika nie chciałam, dostałam i raczej nie używałam :D

dla mnie był zbyteczny ale ja młodego na ręce bez niczego brałam a do spania przykrywałam kocykiem - Michał lubił ciepło ale zadnego "omotania" nie tolerował :D


mobka

Ja rozek zazyczylam sobie w prezencie. Mlody ani razu w nim jako w rozku nie lezal. Rozlozony na plasko sluzy mu za "mate" do lezenia na kanapie. Moim zdaneim zbedna rzecz, przynajmniej w lecie. Jak potrzebuje Mlodego omotac, to zawijam go w kocyk. Jest ciasniej, bo w rozku i tak mialby luz ;)

nionczka

Moim zdaniem becik to zbedna rzecz. Nie mialam i nie uzywalam. Ale moje dziecko, jak ja zreszta, nie lubi byc omotane ani unieruchomione.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

nie używałam, ale miałam - dostałam po dziecku w rodzinie i posłałam dalej w świat.

ishka82

u nas rożek na początku był używany i się przydał :) niby długo nie używalismy, ale jednak na samym początku Domi lubiła być tak omotana i była bardzo niespokojna jak leżała "luzem" ;)

ishka82

Cytat: doda w 23 Wrz 2010, 20:38:21
my też krótko używaliśmy ale mino wszystko nie zrezygnowałabym z tego zakupu.
ja tez bym nie zrezygnowała ;) mieliśmy 2, jeden dostaliśmy, drugi kupiliśmy i obydwa były w użyciu, bo jednak a to mała ulała, a to coś i co chwila w praniu lądowały ;)

Kata

My mamy rożek i Mała bardzo go lubi, i w nim śpi. To była jedna z pierwszych rzeczy jaką kupiłam :)
Pozdrawiam

Kata

elizapj

aha ok haha :D
czyli znowu co dziecko to inna bajka:)
dzieki za odp!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login