Autor Wątek: Nasze stroje kąpielowe:)  (Przeczytany 52227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

Odp: Nasze stroje kąpielowe:)
« Odpowiedź #925 dnia: 11 Lip 2018, 13:27:25 »
Patrzę na ten wątek i uświadomiłam sobie, że od 5 lat nie miałam potrzeby zakupu stroju kąpielowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #926 dnia: 11 Lip 2018, 14:04:32 »
malutenka, ja mam jeden od 7 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kupno kostiumu to zaqsze problem dla mnie, wiec poki wyglada ok, to nie zmieniam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #927 dnia: 11 Lip 2018, 14:25:24 »
Patrzę na ten wątek i uświadomiłam sobie, że od 5 lat nie miałam potrzeby zakupu stroju kąpielowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja w zeszłym roku kupiłam 2 na raz! Pierwszy raz od 7 lat. Będę je  nosiła o śmierci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2018, 14:25:37 wysłana przez mika »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

szelma

« Odpowiedź #928 dnia: 11 Lip 2018, 17:56:09 »
Ja kupiłam obecny strój na pierwszym roku studiów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nowszych nie posiadam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka

« Odpowiedź #929 dnia: 11 Lip 2018, 17:56:35 »
Mój się nie zużywa bo ja nie jeżdżę nad morze, nie leżę i się nie opalam, tyle co raz do roku właduję się do Raby, tydzień na Majorce rok temu no i do aquaparku od czasu do czasu.
A jednoczęściowy do pływania taki sportowy to kupiłam w Irlandii w 2007 roku i dalej wygląda jak nowy.

szelma

« Odpowiedź #930 dnia: 11 Lip 2018, 17:59:05 »
No wlasnie - ja używam moze raz na dwa lata, nie mam potrzeby.

golinda

« Odpowiedź #931 dnia: 11 Lip 2018, 18:30:58 »
Moje kostiumy bardzo się zużywają, rozciągają, blekną na słońcu. Ja dużo używam.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj