Nasze stroje kąpielowe:)

Zaczęty przez evelka, 14 Lip 2010, 09:02:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

To trzeba zmierzyć, nie umiem sobie wyobrazić czy kości biodrowe na wierzchu będą wyglądać dobrze, czy źle.
Imagine there is no hate

jusia

Golinda szukaj dalej, ten sobie kup na basen ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

W Zarze stacjonarnie nie ma chyba kostiumow?

mayagaramond

Kostium jest fajny, ale ja np. nie znosze mokrej tkaniny na sobie. Wiec albo bym w tym lezala na sloncu (po huk, brzucha nie opalę) albo do pływania i po wyjściu z wody zmiana na inny. Nie wspomnę już o takich kwestiach jak toaleta.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 27 Cze 2018, 07:34:48Nie wspomnę już o takich kwestiach jak toaleta.

Toaleta w takim kostiumie to przecież zaden problem. Toaleta na nartach to jest koszmar ;)



mayagaramond

#855
Na nartach mam więcej ciuchów do zdjęcia, ale tego nie uniknę, ale kostium mogę mieć taki, żeby było wygodnie i szybko ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Nie no. Na plazy ma byc ladnie a nie wygodnie i szybko ;)
Pojde zmierzyc takie kostiumy

mayagaramond

golinda ja wierzę w jedno i drugie. Ale co dla mnie niewygodne, nie musi być niewygodne dla innych.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"




golinda

Marax, fajny kostium.

Ja widzialam extra w marynarskie paseczki w etam ale rozmiarów już nie bylo

golinda

#862
Mierzyłam taki. Nikt nie podziela mojego zainteresowania kostiumami jednoczesciowymi.
Stary powiedzial ze mam na to jeszcze 30 lat :D

OlaFasola

marax, bardzo fajny.

Ładne stroje widziałam wczoraj w kapahl. Wyglądały na takie, w których nie tylko koścista nastolatka może dobrze wyglądać.

OlaFasola

golinda, mi się bardzo podobają jednoczęściowe. Zwłaszcza takie z mocno wyciętymi plecami. Nawet kilka mierzyłam, ale ja mam do nich za długi tułów i źle to wygląda.

Justynna

golinda, Tobie w każdy będzie ładnie, bo masz świetną figurę.


mika


marax

Kup sobie Golinda bardzo ładnie

magdalinska

golinda jak dla mnie to na basen jak znalazł :)

golinda

Dzieki laski.

Na basen nie bardzo bo nie lubie i nie chodze :)
Chciałam jakiejs odmiany na plazy. Ale musi byc bardziej wyciety.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

Cytat: wrobelek0403 w 04 Lip 2018, 13:09:52
Jak wyciety to moze cos w tym stylu?

https://ekskluzywna.pl/qso-dream-kostium-kapielowy-jednoczesciowy-126642
o własnie, cos takiego, bardziej wycietego
Golinda masz swietna figure, po co sie tak zabudowywac?

golinda

No to taki z Zary Wam pokazywałam to bylo ze nie ;)

mika

A to ja głosuję przeciw wyciętym, moim zdaniem w przypadku golinda będzie zbyt wulgarnie.