Nasze stroje kąpielowe:)

Zaczęty przez evelka, 14 Lip 2010, 09:02:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

goga, no to ja chyba zakupię hula hop (choć mnie to dupa urosła)

zosia2007, z pewnością już dawno jest czas, jestem chętna. i nawet napić się mogę (po tylu latach zlotów bez alko albo w b. małych ilościach :D )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

goga, bedziesz w P? Moze kawa? :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

goga, masz zajebista figurę :) zazdroszczę ;) byłoby grzechem chować ją w kostiumie jednoczęściowym :P

golinda

Cytat: salsa w 30 Cze 2016, 12:10:35no to ja chyba zakupię hula hop (choć mnie to dupa urosła)

ja Cię nadal widzę taką jak na tamtym zlocie - extra wyglądałaś



mayagaramond

Cytat: goga w 30 Cze 2016, 11:59:30a kobiety - wiadomo i uczulone na swój wygląd i potrafią samym spojrzeniem dopieprzyć

i tu jest pies pogrzebany.

Dokopac sobie - dokopac innym - przejac sie, tym, ze inni dokopuja... I tak w kolko.

Mam kilka otylych kolezanek i swoja pewnoscia siebie moglyby obdarowac kilka w rozmiarze 34 ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 30 Cze 2016, 12:24:13Mam kilka otylych kolezanek i swoja pewnoscia siebie moglyby obdarowac kilka w rozmiarze 34

no ale co to ma dla nas znaczyć?
co ma pewność siebie do nadmiaru kilogramów?

mayagaramond

Cytat: golinda w 30 Cze 2016, 12:25:54no ale co to ma dla nas znaczyć?
co ma pewność siebie do nadmiaru kilogramów?

nie zastanawiaja, czy moga zalozyc krotka sukienke lub isc w kostiumie na plaze. Albo, co inni sobie pomysla.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: golinda w 30 Cze 2016, 12:16:28
ja Cię nadal widzę taką jak na tamtym zlocie - extra wyglądałaś


no to sobie mnie taka zapamiętaj a jak się zobaczymy to zamknij oczy najlepiej
tak bardzo chciałabym odzyskac tamta figurę i już naprawdę nie wiem co ja robię zle

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

niewiemjaka

salsa, przynajmniej coś robisz ;) a na pewno nie jest tak źle jak sądzisz, w ciąży wyglądałaś szczuplutko, po ciąży też, więc może to chwilowe odbicie, może nie wrócisz idealnie do tej samej figury, ale pewnie w 99% się da, nie poddawaj się, jak masz zapał


salsa

mayagaramond, m,nie pewności siebie nie brakuje, mam jej naprawdę dużo
po prostu nie lubię wyglądać grubo, lubię szczupłość, wysportowane ciało, to mi się podoba i już
jakby mi się podobała grubość to bym taka była, co za problem ;) mnie nie chodzi o to, co inni powiedzą tylko jak się sama czuje ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: mayagaramond w 30 Cze 2016, 12:28:39
nie zastanawiaja, czy moga zalozyc krotka sukienke lub isc w kostiumie na plaze. Albo, co inni sobie pomysla.

szkoda, bo każdą figurę trzeba inaczej odziać. każda (no prawie) kobieta może dobrze wyglądać pod warunkiem odpowiednio dobranej garderoby
i sorry, ale otyłe panie nie wyglądają fajnie w krótkich sukienkach i nie rozumiem, co je motywuje, by takowe zakładać.

salsa

Cytat: niewiemjaka w 30 Cze 2016, 12:34:04
salsa, przynajmniej coś robisz ;) a na pewno nie jest tak źle jak sądzisz, w ciąży wyglądałaś szczuplutko, po ciąży też, więc może to chwilowe odbicie, może nie wrócisz idealnie do tej samej figury, ale pewnie w 99% się da, nie poddawaj się, jak masz zapał


mam zapał, ćwiczę, zmieniam te ćwiczenia zgodnie z sugestiami dziewczyn, pilnuje jedzenia, pije dużo wody, a na wadze ZERO zmiany
ja w połowie maja zaczęłam ćwiczyć
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

niewiemjaka

może miesnie rosna skoro tak cwiczycz, figura sie poprawia a nie widac na wadze, a jak obwody ? nadal nie wchodzisz w jakies spodnie czy cos?

mayagaramond

Cytat: golinda w 30 Cze 2016, 12:38:17zkoda, bo każdą figurę trzeba inaczej odziać. każda (no prawie) kobieta może dobrze wyglądać pod warunkiem odpowiednio dobranej garderoby
i sorry, ale otyłe panie nie wyglądają fajnie w krótkich sukienkach i nie rozumiem, co je motywuje, by takowe zakładać.

Nie je nie motywuje, chca nosic krotkie sukienki albo szorty.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 30 Cze 2016, 12:46:16
Nie je nie motywuje, chca nosic krotkie sukienki albo szorty.


no ale to źle wygląda przecież

salsa

Cytat: niewiemjaka w 30 Cze 2016, 12:41:25
może miesnie rosna skoro tak cwiczycz, figura sie poprawia a nie widac na wadze, a jak obwody ? nadal nie wchodzisz w jakies spodnie czy cos?
tak, po ciuchach też zero różnicy, nadal te spodnie (i jeszcze biała spódnica - wyznacznik) sa opięte, tak samo jak było, nic się nie zmieniło
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: golinda w 30 Cze 2016, 12:47:17no ale to źle wygląda przecież

Zle wyglada Twoim zdaniem.

Ich zdaniem nie, one lubia siebie tak bardzo, ze czuje sie dobrze i w krotkich spodnicach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

salsa, a może woda ci się zatrzymuje?

salsa

Cytat: golinda w 30 Cze 2016, 12:55:35
salsa, a może woda ci się zatrzymuje?
nie wiem
a jak to sprawdzić? nie czuje się opuchnięta, ale w sumie nie wiem jak to jest z ta wodą
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

ja widzę po pierścionku, który zawsze noszę
teraz, przed okresem, ciasno ;)

salsa

ja przed okresem faktycznie mam taka wieksza ociężałość i to schodzi jak tylko dostanę @ ALE ja wałsnie mam okres a waga pokazuje to, co pokazuje, a ciuchy też nie kłamią
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

salsa, ja też chciałabym schudnąć ze 2kg i jakoś mi nie idzie

salsa

Cytat: golinda w 30 Cze 2016, 13:00:49
salsa, ja też chciałabym schudnąć ze 2kg i jakoś mi nie idzie
dwa kilo , nie rozśmieszaj mnie
5-6 kg to jest mój cel  :crazy: :crazy: :crazy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

no ale ja nawet 2kg nie umiem, a co dopiero 5-6
chociaż fakt, że niewiele robię, by ten cel osiągnąć, ale obiecuję sobie poprawę :)

po ciąży z bliźniakami byłam mocno zmotywowana, bo wiedziałam, że do operacji muszę, bo potem będzie dłuższa przerwa
teraz mam małą motywację - jedynie urlop z Inką jakoś na mnie działa, ale też bez przesady, znamy się już tyle lat :D