Autor Wątek: Nasze stroje kąpielowe:)  (Przeczytany 40664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Nasze stroje kąpielowe:)
« Odpowiedź #75 dnia: 31 Maj 2011, 10:39:22 »
Dorotka1981 a moze tankini??

zakrywa wszystko co sie chce, a jest duzo wygodniejszy, bo jednak dwuczesciowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #76 dnia: 31 Maj 2011, 10:42:07 »
Dorotka1981 a moze tankini??

zakrywa wszystko co sie chce, a jest duzo wygodniejszy, bo jednak dwuczesciowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no też własnie myślałam o takowym. Pamiętam, że Zwierzu własnie w tamtym roku wklejała dużo tankini bo rozważała.
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2011, 10:42:43 wysłana przez Dorotka1981 »
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #77 dnia: 31 Maj 2011, 11:34:52 »
niestety nie znalazlam nic co istotnie mialoby dzialanie pozadane, gdyz sie dziela na 2 opcji te tankini Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
1. u gory koszulka, ale tak szczuplutka i przy ciele i do pepka, ze wszstko pozniej co mialo byc ukryte malowniczo wylewa sie podkreslone jak nigdy w ksztalty baleronu
2. u gory obszerniejsze giezlo, ale tak falowane pod biustem, ze po zamoczeniu takiego zwalu materialu to chyba pol godziny trzema sie wyzymac po wyjsci z wody
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #78 dnia: 31 Maj 2011, 12:47:35 »
niestety nie znalazlam nic co istotnie mialoby dzialanie pozadane, gdyz sie dziela na 2 opcji te tankini Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
1. u gory koszulka, ale tak szczuplutka i przy ciele i do pepka, ze wszstko pozniej co mialo byc ukryte malowniczo wylewa sie podkreslone jak nigdy w ksztalty baleronu
2. u gory obszerniejsze giezlo, ale tak falowane pod biustem, ze po zamoczeniu takiego zwalu materialu to chyba pol godziny trzema sie wyzymac po wyjsci z wody

o matko, jaki opis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mysle, ze dorotka musi pomierzyc, bo ja mam kompleks wylewania sie i wlasnie tankini mi co trzeba zakrywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #79 dnia: 31 Maj 2011, 13:00:59 »
o matko, jaki opis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mysle, ze dorotka musi pomierzyc, bo ja mam kompleks wylewania sie i wlasnie tankini mi co trzeba zakrywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chyba bede musiała. po prostu nie czuje sie dobrze na razie ze swoim brzuchem po ciąży, a nie umiem tak się wywalić i mieć wszystko w nosie jak wyglądam. do wakacji nie oszukujmy się nie dam rady za bardzo nic z tym na spokojnie zrobić dlatego wolę się zabezpieczyć inaczej.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 31 Maj 2011, 13:00:59 »

emcia

« Odpowiedź #80 dnia: 31 Maj 2011, 13:43:28 »
też mam tankini
ale wylewa się tyłkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #81 dnia: 31 Maj 2011, 14:29:13 »
zobaczcie jaki fajny, ukrywający brzuchol

i tylko twój rozmiar został Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #82 dnia: 31 Maj 2011, 14:32:17 »
super, tylko jeden rozmiar mają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ja raczej w 8 się nie wcisną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #83 dnia: 31 Maj 2011, 15:33:50 »
bo ja mam kompleks wylewania sie
ja cię wczoraj oglądałam prawie nagą i nie potwierdzam-to Twoje urojenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
poza tym w zeszłym roku widziałam cię w moim stroju i nic się nie wylewało, O !!!
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2011, 15:34:12 wysłana przez konwalia »

feeling.good

« Odpowiedź #84 dnia: 31 Maj 2011, 16:08:18 »
ja mam taki, kupiony w zeszłym roku i super wszystko ukrywa: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #85 dnia: 31 Maj 2011, 16:18:21 »
ja mam taki, kupiony w zeszłym roku i super wszystko ukrywa: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ooo właśnie ten mi się od zawsze u nich podobał. I jak sie nosi nie jest gorraco w nim?? Jak po wyjściu z wody?? Jaki masz rozmiar i czy piersi sie ładnie chowają w nim?

feeling.good

« Odpowiedź #86 dnia: 31 Maj 2011, 18:05:55 »
ooo właśnie ten mi się od zawsze u nich podobał. I jak sie nosi nie jest gorraco w nim?? Jak po wyjściu z wody?? Jaki masz rozmiar i czy piersi sie ładnie chowają w nim?

ja jestem z niego bardzo zadowolona. ładnie trzyma biust (nawet bez ramiączek), jest wygodny. Gorąco w nim nie jest, a po wyjściu z wody trochę się klei do ciała, ale nie nabiera dużo wody.
Wybierając rozmiar, kierowałam się radami z komentarzy i wzięłam większy. Mam 42 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #87 dnia: 03 Cze 2011, 16:58:29 »
feeling.good wklej link jeszcze raz, bo teraz wyślwetla się strona z kostiumami

feeling.good

« Odpowiedź #88 dnia: 03 Cze 2011, 17:04:13 »
feeling.good wklej link jeszcze raz, bo teraz wyślwetla się strona z kostiumami

chyba już go nie ma w bon prixie. To pierwszy znaleziony na allegro: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 03 Cze 2011, 17:47:08
jeszcze taki zamówiłam: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 03 Cze 2011, 17:47:08 wysłana przez feeling.good »

brawurka

« Odpowiedź #89 dnia: 03 Cze 2011, 19:34:30 »
fajne te stroje,ale nie na moje zwisajace cycki

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 03 Cze 2011, 19:34:30 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #90 dnia: 04 Cze 2011, 12:28:10 »
fajne te stroje,ale nie na moje zwisajace cycki

na co, przepraszam,???? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #91 dnia: 04 Cze 2011, 13:37:03 »
golinda
ale zajebisty ten kostium!!!!
zawsze coś, zawsze coś...

konwalia

« Odpowiedź #92 dnia: 04 Cze 2011, 14:06:38 »
ja w tym roku nie kupuję stroju, w zeszłoroczny nie wejdę, lipiec i tak odpuszczam, a potem myślę chudnąć, a w aktualnym rozmiarze poniżej 300zł nie zejdę
trudno

sonatina

« Odpowiedź #93 dnia: 04 Cze 2011, 15:39:40 »
feeling.good
myślisz ze ten pierwszy strój podtrzyma choć trochę duże, oklapnięte piersi??? 

aniak1211

« Odpowiedź #94 dnia: 04 Cze 2011, 21:01:00 »
sonatina
Jestes tu w UK-szukaj po sklepach,mozesz znalesc cos w dobrej cenie:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

niewiemjaka

« Odpowiedź #95 dnia: 06 Cze 2011, 14:10:37 »
jaki sliczny ten drugi to juz wogole obledny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam nadzieje ze te koleczka tylko nie sa metalowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
miodzio
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

abkasia

« Odpowiedź #96 dnia: 06 Cze 2011, 20:15:58 »
ten 2 to skad?

martullek

« Odpowiedź #97 dnia: 06 Cze 2011, 20:22:17 »
świetne, oba mi się podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj skąd są???

inkageo

« Odpowiedź #98 dnia: 06 Cze 2011, 21:01:33 »
Victoria's secret
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

abkasia

« Odpowiedź #99 dnia: 07 Cze 2011, 16:20:34 »
kupilas przez neta?