Nasze stroje kąpielowe:)

Zaczęty przez evelka, 14 Lip 2010, 09:02:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

A nie masz czarnego dołu? Będzie fajnie wyglądał :)
Imagine there is no hate

malutenka

Cytat: golinda w 29 Cze 2016, 18:06:13brzydki?
jest różowy. Z zasady nie lubię różowych rzeczy :D

wrobelek0403

A, bo weszlam i mnie wywalilo. Pewnie z zazdrosci :D Mnie tam sie podoba :D nawet z ta roznica kolorow.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Ja sama nie wiem. Podoba mi się jak w tym wyglądasz tylko mam identyczne coś jako stanik sportowy z Lidla :) w sumie mogłabym założyć na plażę :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: inkageo w 29 Cze 2016, 18:53:09
A nie masz czarnego dołu? Będzie fajnie wyglądał :)

czarne wyszczupla? mam cię! ;)

inkageo

Goooopia :D Czarne raczej nie różni się odcieniem. Ja mam chyba trzy pary czarnych gaci z HM i pasują mi do gór z różnych innych firm.
Imagine there is no hate

mayagaramond

Moim zdaniem nikt nie bedzie zwracal uwagi na dwa odcienie rozu. Kazdy bedzie chcial to piwo ;)



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Justynna

golinda, z Twoim boskim ciałem nikt nie zwróci uwagi na odcień ;)

golinda

czarne by pasowały, ale chyba wolałabym w kolorze. przejdę się do Calzedonii :)

fasolka1980

ja się zagapiłam :)

podpisuję się pod słowami mayi :)))

goga

wyjeżdżamy jednak nad morze i pytanie mam - czy mogę w dwuczęściowym czy jednak zostać w jednoczęściowym kostiumie?  i to co mam to się nada czy szukać nowego?

i Golinda musiałaś wstawić swoje foty w kostiumie? ;) się godzinę zastanawiałam czy wrzucić czy może jednak sobie darować, bo jak sobie popatrzę na twoje....

macie i doradzajcie - a ja spadam na razie do miasta ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

niewiemjaka

goga, nawet się nie zastanawiaj kobieto z takim ciałem!

i poza tym zaszalej i kup sobie nowy a co!
:D

w tych ok wez na zmiane :D

wrobelek0403

goga, wiez nie pierdol :D swietnie wygladasz!

a co do kostiumów, majtki ok, góry mi sie nie podobaja fasonowo. Poszukaj czegos jeszcze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

goga głupoty gadasz, spokojnie możesz latać w dwuczęściowym jeszcze długie lata

Angie

goga kokietuje ;)
jasne że możesz :)

zosia2007


salsa

#741
ja pierd........ goga , nie możesz tak wyjść na plaże, przecież inne baby padną trupem lol lol


Świetnie wyglądasz, masz idealna figurę - niejedna 20-30 latka mogłaby Ci jej pozazdrościć (w tym ja :/ )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

goga, ślicznie wyglądasz w tym jednoczęściowym! ale zdecydowanie nie musisz jeszcze długo długo go zakładać :)
w dwuczęściowym występuj na plaży bez zastanowienia, ale staniki są zdecydowanie do wymiany, źle leżą, zabudowane za bardzo, nie eksponują twoich atutów
spróbuj ze stanikiem typu halter (wiązanie na szyi), nadaje piersiom ładny kształt

niewiemjaka


salsa

goga Ty cos ćwiczysz? ;)

niewiemjaka, niestety, Twoje wspomnienie o mnie dotyczy czasów, w których miałam naprawdę super figurę. Ostatni raz widziałyśmy się ładnych kilka kilo temu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

goga - masz super figure.

Ale pytania "czy moge isc w kostiumie na plaze" dobijaja mnie. Naprawde. Zaden facet sie w zyciu nie zapyta, czy moze sie z takim cialem pokazac na plaze.


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 30 Cze 2016, 11:50:09Ale pytania "czy moge isc w kostiumie na plaze" dobijaja mnie.

mnie bardziej dobija brak samokrytyki co niektórych na plażach

zosia2007

Cytat: salsa w 30 Cze 2016, 11:49:10
goga Ty cos ćwiczysz? ;)

niewiemjaka, niestety, Twoje wspomnienie o mnie dotyczy czasów, w których miałam naprawdę super figurę. Ostatni raz widziałyśmy się ładnych kilka kilo temu
to może czas na zlot? :)


goga

jednak zajrzałam zanim wylazłam ;)

to nie jest kokietowanie, tylko jak czasem popatrzę na plaży, to potem nie chciałabym, zeby ktoś też na mnie z politowaniem patrzył ;) a kobiety - wiadomo i uczulone na swój wygląd i potrafią samym spojrzeniem dopieprzyć ;)

no dobra - to w niedzielę jadę do Lubonia to popatrzę - tylko jaki? bo dawno góry nie kupowałam - ten halter mówicie?

Salsa - ja i ćwiczenia?  wiesz jaki mam stosunek do nich lol  jedynie hula - hop
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

fasolka1980

goga - myslalam, ze to foty jakiejsc dwudziestolatki....I to mega zadbanej. Super wygladasz!