Autor Wątek: Aktualności KINOWE  (Przeczytany 93678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #2650 dnia: 01 Paź 2018, 08:19:07 »
Kamerdyner - polecam, jesli ktos nie jest jeszcze zmeczony tematyką trudnych stosunków sąsiedzkich w okresie zaborów i wojen]
nam sie podobało, chociaż dołujący
swietna rola Wronowicza
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #2651 dnia: 01 Paź 2018, 08:31:12 »
Ja chce isc. Tylko nie wiem kiedy. W srode idziemy na Kler. A Kamerdynera graja tylko w mulipleksach. 28 zl za bilet kinowy uwazam za ciezkie przegiecie. Wiec moze bede grali w srode za tydzien albo w koncu pojawi sie w jakims studyjym.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #2652 dnia: 01 Paź 2018, 08:47:15 »
A wiecie jak lubię Smarzowskiego tak mnie na Kler totalnie nie ciągnie, mam takie poczucie że ja to wszystko co jest w tym filmie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za to kamerdynera bardzo chętnie bym obejrzała ale muszę sobie Unlimited odnowić, a to nie w tym miesiącu, więc pewnie poczekam aż będzie na VOD.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

salsa

« Odpowiedź #2653 dnia: 01 Paź 2018, 08:52:27 »
My na kler w niedziele, zostawimy dzieci u rodziców
a w srode z Karolą nie wiem na co, ona chce na cos lekkiego - moze ten "juliusz" ??

szelma

« Odpowiedź #2654 dnia: 01 Paź 2018, 09:03:32 »
U nas Juliusza grali w ten weekend i chciałam iść, bo słyszałam, że calkiem ok, ale jak zobaczyłam ceny, to stwierdziłam, że bez jaj. 12 euro za osobę! Masakra. Dobrze, że mamy jeszcze studyjne kino - tam jest połowę taniej.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #2655 dnia: 01 Paź 2018, 09:05:25 »
szelma, matko jedyna! A ja narzekam ze 28 zl drogo. W studyjnym 16-18.

szelma

« Odpowiedź #2656 dnia: 01 Paź 2018, 09:08:43 »
Jeszcze żeby to był jakiś film ze spektakularnymi efektami! Za polską komedię nie dam 24 euro, bez przesady. I jeszcze mnie będa ludzie mlaskaniem wkurzać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W studyjnym jest zakaz jedzenia, więc kolejny plus na ich konto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #2657 dnia: 01 Paź 2018, 09:13:52 »
ja w srody 16.50 zł

wrobelek0403

« Odpowiedź #2658 dnia: 01 Paź 2018, 09:24:34 »
Ja mam nawet w jednym kinie tani czwartek za 13.00 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #2659 dnia: 01 Paź 2018, 10:04:56 »
Wróbel,  u nas pod Baranami  jest w poniedziałki chyba po 12 zeta
tyle ze poniedziałek nie pasuje ani KAroli ani mnie m  zupełnie

wrobelek0403

« Odpowiedź #2660 dnia: 01 Paź 2018, 10:11:58 »
salsa, no mo rzadko tez te czwartki pasuja. Ale czasem sie uda.

salsa

« Odpowiedź #2661 dnia: 01 Paź 2018, 10:19:58 »
My mamy juz wszystko pod te srdy ustawione, mozna przy okazji machnąć jakies małe zakupy, kawe wypić

golinda

« Odpowiedź #2662 dnia: 01 Paź 2018, 13:12:04 »
mam takie poczucie że ja to wszystko co jest w tym filmie wiem

a nie warto zobaczyć Gajosa? Więckiewicza? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dwa razy widziałam Gajosa w teatrze... całej reszty "aktorów" mogłoby już tam nie być.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #2663 dnia: 01 Paź 2018, 13:13:27 »
Gajos w Kamerdynerze jest boski, tego samego spodziewam się w "Klerze"

feeling.good

« Odpowiedź #2664 dnia: 01 Paź 2018, 14:54:16 »

Gajos w Kamerdynerze jest boski, tego samego spodziewam się w "Klerze"

Moim zdaniem w Klerze Gajos nie błyszczy tak jak Jakubik, Braciak i Więckiewicz.

malutenka

« Odpowiedź #2665 dnia: 01 Paź 2018, 17:21:41 »
a nie warto zobaczyć Gajosa? Więckiewicza? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dwa razy widziałam Gajosa w teatrze... całej reszty "aktorów" mogłoby już tam nie być.

no może dla Gajosa, Więckiewicz mnie irytuje. Btw. Kler pobił jakiś absolutny rekord widzów i pomyślcie, ze nie da się sztucznie nabijać szkolnymi wycieczkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #2666 dnia: 04 Paź 2018, 08:04:43 »
Bylismy wczoraj na Klerze. Nie jest to arcydzielo sztuki filmowej. Drogowka byla bardzie dobitna i miala swietnie zawiazana infryge, Roza bardziej przejmujaca, a Wesele jeszcze lepiej kpilo z polskiego spoleczenstwa.
Niemniej uwazam ten film za bardzo potrzebny i mam nadzieje, ze cos tym spoleczenstwem ruszy. Wzbudzi jakas refleksje. Kropla drazy skale. Moze za 20 lat bedziemy jak Irlandia...

salsa

« Odpowiedź #2667 dnia: 04 Paź 2018, 09:16:48 »
My tez wczoraj na Klerze, film oczywisty ale świetnie podsumowujący patologie w tej "mafii"
Ja jestem od wrażeniem głównych rol, każdy jeden aktor zagrał rewelacyjnie , najlepszy Gajos i Jakubik -zwłaszcza ten ostatni nawet nie potrzebuje nawet  tekstu, zeby pokazać wszystko na ekranie

od 1 do ostatniej sceny ogląda się to bardzo dobrze, nie poczułam tych 130 min

wrobelek0403

« Odpowiedź #2668 dnia: 04 Paź 2018, 13:07:07 »
Ja mam jeszcze taka refleksje. Lincz na Jakubiku tez jest wina kosciola jako instytucji. Gdyby pedofilia byla od razu wylawiana, ksieza oddawani w rece organow scigania, to przecietny Polak nie uwazalby kazdego ksiedza za potencjalnego pedofila.
« Ostatnia zmiana: 04 Paź 2018, 13:07:25 wysłana przez wrobelek0403 »

salsa

« Odpowiedź #2669 dnia: 04 Paź 2018, 13:30:49 »
wrobelek0403, tak, bo ta instytucja to nie tylko działalnośc antyspołeczna antyludzka antypolska ale tez paradoksalnie antyklerykalna

golinda

« Odpowiedź #2670 dnia: 19 Paź 2018, 12:57:40 »
"7 uczuć" Koterskiego

świetny, głęboki, śmieszny i gorzki - jak u Koterskiego.

bardzo polecam. chętnie zobaczę jeszcze parę razy!

salsa

« Odpowiedź #2671 dnia: 19 Paź 2018, 13:27:44 »
tez byłam w srode na filmie "7 uczuć", obowiązkowa pozycja dla rodziców nauczycieli i innych opiekunów dzieci

wrobelek0403

« Odpowiedź #2672 dnia: 30 Paź 2018, 20:53:58 »
Jeszcze nie graja, ale na bank pojde.