Autor Wątek: Aktualności KINOWE  (Przeczytany 90344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Odp: Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #2625 dnia: 08 Lut 2018, 22:21:12 »
Widziałam i 3 Billboardy i Czas mroku, oba polecam
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

« Odpowiedź #2626 dnia: 08 Lut 2018, 22:28:12 »
3 billboardy jest swietny. Czas mroku ma dość slabe oceny.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #2627 dnia: 08 Lut 2018, 22:58:33 »
Każdy z nich jest inny. Podobały mi się oba.

salsa

« Odpowiedź #2628 dnia: 09 Lut 2018, 08:32:16 »
ja widziałam ostatnio czas mroku iwszystkie pieniądze świata
oba mi się podobały
teraz przede mną : 3 bilbordy i Czwarta Władza

aaa widziałam jeszcze Pasażera i powiem, ze fajne kino akcji z Liamem Nilsonem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #2629 dnia: 22 Lut 2018, 08:59:26 »
3 billboardy bardzo na tak

Pamiętacie oniryczny magiczny Labirynt Fauna? Jeśli się Wam podobał, polecam Kształt wody

salsa

« Odpowiedź #2630 dnia: 22 Lut 2018, 09:42:11 »
3 billboardy - doskonały

miałam isc wczoraj na 4 władze, ale K. coś wypadło.

wrobelek0403

« Odpowiedź #2631 dnia: 22 Lut 2018, 10:09:52 »
Ja chcialam isc na Czas mroku. Oczywiscie prawie nigdzie juz nie graja. W Cinema w pt o 11.20 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w sobote w jakiejs strefie platinum za 30 zl. No bez jaj. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #2632 dnia: 15 Mar 2018, 12:18:42 »
Tamte dni, tamte noce - coś przepięknego!

salsa

« Odpowiedź #2633 dnia: 15 Mar 2018, 14:52:11 »
4 władza super

poa tym byłysmy wczoraj na "Madam" - pośmiłyśmy się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj warto

golinda

« Odpowiedź #2634 dnia: 19 Mar 2018, 12:17:33 »
Nić widmo - przefilozofowana nuda i dłużyzna.

callja

« Odpowiedź #2635 dnia: 26 Mar 2018, 01:23:52 »
"Trzy billboardy" - zaliczone dziś. Świetna rzecz, a Frances McDormand i Woody Harrelson zasługują na wszystkie Oscary świata. Doskonałość!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

golinda

« Odpowiedź #2636 dnia: 08 Maj 2018, 17:15:12 »
Szelma, Śmierć Stalina super! Klimat trochę jak w filmach Guya Ritchie'ego, zwłaszcza w Snatch.

A jeszcze seans w klimatycznym kinie Wisła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Średnia wieku 75. Przed seansem losowanie biletow na transmisje Hamleta. Niestety nie wygrałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #2637 dnia: 08 Maj 2018, 17:18:01 »
Ide na Stalina jutro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #2638 dnia: 08 Maj 2018, 17:26:07 »
Nawet prawda historyczna trzyma się kupy, choc nie słyszałam o motywie z pianistka i gdyby byl to fakt, Montefiore na pewno by o nim wspomniał w ksiazce.

Fajnie zaostrzone cechy postaci historycznych.
Niezły i oryginalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #2639 dnia: 08 Maj 2018, 17:42:03 »
Ostatnio byłyśmy na czerwonej jaskółce
W sumie można sobie darować
Byłam też na dramacie francuskim, którego tytułu nawet nie pamiętam - i dobrze. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie wiemy na co iść jutro...

szelma

« Odpowiedź #2640 dnia: 08 Maj 2018, 19:46:01 »
golinda, dobrze, ze Ci się podobało. Nam tez. Bardzo teatralny film, pod względem postaci i kadrów. Piękna była scena, jak Buscemi w piżamie przyjechał na daczę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

« Odpowiedź #2641 dnia: 08 Maj 2018, 20:02:32 »
jak Buscemi w piżamie przyjechał na daczę

Chruszczow w sęsie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

extra! i te ich gadki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sądzę, że w życiu nawet w połowie nie były tak błyskotliwe

szelma

« Odpowiedź #2642 dnia: 08 Maj 2018, 20:12:24 »
Chrzuszczow. I jak chciał się zamienić na miejsca, jak stai przy ciele Stalina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #2643 dnia: 08 Maj 2018, 20:13:05 »
filmu jeszcze nie oglądałam, ale ja jestem w stanie uwierzyć we wszystko po wizycie na wyspie Tito - to inny świat był, jakie tam wszystko było takie no... filmowe.. i foty w gablotach - wszyscy przywódcy razem i na dokładkę królowa jako młódka lat 40+ Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  na pewno byli błyskotliwi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i wspaniali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

golinda

« Odpowiedź #2644 dnia: 08 Maj 2018, 20:30:56 »
I jak chciał się zamienić na miejsca, jak stai przy ciele Stalina

extra to było! pomyślą, że to taki element ceremonii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #2645 dnia: 17 Maj 2018, 09:47:25 »
Tully z Charlize Teron.... zasmucił mnie ogromnie...niech nikt się nie zwiedzie, że to komedia

salsa

« Odpowiedź #2646 dnia: 17 Maj 2018, 10:22:41 »
tez byłam wczoraj na Tully
mam te same odczucia
chociaz posieszajace jest, ze nie znam takich kobiet....

jusia

« Odpowiedź #2647 dnia: 10 Cze 2018, 19:05:23 »
"Zimna wojna"....pięknie się to ogląda, pięknie się tego słucha...Kot jako amant ❤  Kulig świetna...bohater grany przez Szyca trochę przerysowany...uniwersalna historia o miłości w trudnych czasach....warto bardzo

wrobelek0403

« Odpowiedź #2648 dnia: 15 Cze 2018, 08:42:58 »
Zimna wojna strasznie smutna. Wyszlam z kina przygnebiona.

Muzyka piekna, ale sama historia troche oklepana. Chyba spodziewalam sie czegos bardziejszego po takich recenzjach.