Aktualności KINOWE

Zaczęty przez salsa, 14 Gru 2008, 18:24:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Tamte dni, tamte noce - coś przepięknego!

salsa

4 władza super

poa tym byłysmy wczoraj na "Madam" - pośmiłyśmy się :) warto
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Nić widmo - przefilozofowana nuda i dłużyzna.

callja

"Trzy billboardy" - zaliczone dziś. Świetna rzecz, a Frances McDormand i Woody Harrelson zasługują na wszystkie Oscary świata. Doskonałość!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

Szelma, Śmierć Stalina super! Klimat trochę jak w filmach Guya Ritchie'ego, zwłaszcza w Snatch.

A jeszcze seans w klimatycznym kinie Wisła :dreaming:
Średnia wieku 75. Przed seansem losowanie biletow na transmisje Hamleta. Niestety nie wygrałam ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Nawet prawda historyczna trzyma się kupy, choc nie słyszałam o motywie z pianistka i gdyby byl to fakt, Montefiore na pewno by o nim wspomniał w ksiazce.

Fajnie zaostrzone cechy postaci historycznych.
Niezły i oryginalny :)

salsa

Ostatnio byłyśmy na czerwonej jaskółce
W sumie można sobie darować
Byłam też na dramacie francuskim, którego tytułu nawet nie pamiętam - i dobrze. :P

Nie wiemy na co iść jutro...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

szelma

golinda, dobrze, ze Ci się podobało. Nam tez. Bardzo teatralny film, pod względem postaci i kadrów. Piękna była scena, jak Buscemi w piżamie przyjechał na daczę lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 08 Maj 2018, 19:46:01jak Buscemi w piżamie przyjechał na daczę

Chruszczow w sęsie? ;)

extra! i te ich gadki :D sądzę, że w życiu nawet w połowie nie były tak błyskotliwe

szelma

Chrzuszczow. I jak chciał się zamienić na miejsca, jak stai przy ciele Stalina :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

filmu jeszcze nie oglądałam, ale ja jestem w stanie uwierzyć we wszystko po wizycie na wyspie Tito - to inny świat był, jakie tam wszystko było takie no... filmowe.. i foty w gablotach - wszyscy przywódcy razem i na dokładkę królowa jako młódka lat 40+ ;D  na pewno byli błyskotliwi ;D i wspaniali ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: szelma w 08 Maj 2018, 20:12:24I jak chciał się zamienić na miejsca, jak stai przy ciele Stalina

extra to było! pomyślą, że to taki element ceremonii :D :D

jusia

Tully z Charlize Teron.... zasmucił mnie ogromnie...niech nikt się nie zwiedzie, że to komedia
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

tez byłam wczoraj na Tully
mam te same odczucia
chociaz posieszajace jest, ze nie znam takich kobiet....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jusia

"Zimna wojna"....pięknie się to ogląda, pięknie się tego słucha...Kot jako amant ❤  Kulig świetna...bohater grany przez Szyca trochę przerysowany...uniwersalna historia o miłości w trudnych czasach....warto bardzo
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

Zimna wojna strasznie smutna. Wyszlam z kina przygnebiona.

Muzyka piekna, ale sama historia troche oklepana. Chyba spodziewalam sie czegos bardziejszego po takich recenzjach.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Kler...chyba najlepszy z filmów Smarzowskiego, chociaż Róża też  była poruszająca. Nie podobały mi się 2 ujęcia (Ale nie będę spojlerować). Jak ktoś poszedł na film i liczył na darcie łacha...to się musiał czuć zawiedziony.Głęboko antyklerykalny, nie zostawia suchej nitki na kościelnej wierchuszce...ale prości księża dają nadzieję, chwyta za gardło...Jakubik fenomenalny...do przemyśleń
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

Kamerdyner - polecam, jesli ktos nie jest jeszcze zmeczony tematyką trudnych stosunków sąsiedzkich w okresie zaborów i wojen]
nam sie podobało, chociaż dołujący
swietna rola Wronowicza
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Ja chce isc. Tylko nie wiem kiedy. W srode idziemy na Kler. A Kamerdynera graja tylko w mulipleksach. 28 zl za bilet kinowy uwazam za ciezkie przegiecie. Wiec moze bede grali w srode za tydzien albo w koncu pojawi sie w jakims studyjym.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

A wiecie jak lubię Smarzowskiego tak mnie na Kler totalnie nie ciągnie, mam takie poczucie że ja to wszystko co jest w tym filmie wiem ;) za to kamerdynera bardzo chętnie bym obejrzała ale muszę sobie Unlimited odnowić, a to nie w tym miesiącu, więc pewnie poczekam aż będzie na VOD.

salsa

My na kler w niedziele, zostawimy dzieci u rodziców
a w srode z Karolą nie wiem na co, ona chce na cos lekkiego - moze ten "juliusz" ??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

szelma

U nas Juliusza grali w ten weekend i chciałam iść, bo słyszałam, że calkiem ok, ale jak zobaczyłam ceny, to stwierdziłam, że bez jaj. 12 euro za osobę! Masakra. Dobrze, że mamy jeszcze studyjne kino - tam jest połowę taniej.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma, matko jedyna! A ja narzekam ze 28 zl drogo. W studyjnym 16-18.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Jeszcze żeby to był jakiś film ze spektakularnymi efektami! Za polską komedię nie dam 24 euro, bez przesady. I jeszcze mnie będa ludzie mlaskaniem wkurzać ;) W studyjnym jest zakaz jedzenia, więc kolejny plus na ich konto :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!