Autor Wątek: Aktualności KINOWE  (Przeczytany 83515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #2600 dnia: 04 Wrz 2017, 10:45:10 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
utknęłam w połowie książki

ksiązki nie czytałam , widziałam tylko film
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #2601 dnia: 04 Wrz 2017, 10:58:33 »
Salsa, wow, niezly wynik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja ide w czwartek na pana o imieniu Ove Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

salsa

« Odpowiedź #2602 dnia: 04 Wrz 2017, 11:03:01 »
pana o imieniu Ove Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mężczyzna o imieniu Ove -widziałam to na wiosne jakos, swietny jest, spodoba Ci się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Salsa, wow, niezly wynik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zrobił nam się z Karolą taki klub filmowy, chodzimy co tydzien.
i jeszcze z męzem mi sie udało pojśc na cós jak bylismy bez dzieci, tylko kurde nie pamietam na czym to my byliśmy....

salsa

« Odpowiedź #2603 dnia: 04 Wrz 2017, 11:08:19 »
ok, przyp0omniałam sobie : Król Artur Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nam się podobał , efekty mega Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #2604 dnia: 04 Wrz 2017, 13:16:22 »
mężczyzna o imieniu Ove -widziałam to na wiosne jakos, swietny jest, spodoba Ci się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 zrobił nam się z Karolą taki klub filmowy, chodzimy co tydzien.
i jeszcze z męzem mi sie udało pojśc na cós jak bylismy bez dzieci, tylko kurde nie pamietam na czym to my byliśmy....

wiem, ttlko nie chcialo mi sie tak dlugo pisac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2604 dnia: 04 Wrz 2017, 13:16:22 »

Kasia

« Odpowiedź #2605 dnia: 04 Wrz 2017, 14:00:24 »
nie wiem do czego jest przyzwyczajony
to nie jest jednak bajka w stylu "Auta" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ciepła bajka o przyjaźni i jej wartości

On Aut nie lubił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ta o miłości miedzy rodzeństwem bardzo mu się podobała, zapomniałam tytułu, jakas wodna?
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #2606 dnia: 04 Wrz 2017, 14:01:36 »
malutenka, ja Kinga czytać mogę w nieskończoność, mnie nie straszą te książki
ale filmy? o nie!
To ja mam podobnie.

jo_miekka

« Odpowiedź #2607 dnia: 04 Wrz 2017, 14:23:03 »
On Aut nie lubił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ta o miłości miedzy rodzeństwem bardzo mu się podobała, zapomniałam tytułu, jakas wodna?

Sekrety morza?

golinda

« Odpowiedź #2608 dnia: 04 Wrz 2017, 14:42:49 »
Sekrety morza?

coś pięknego! dawno nie widziałam takiej pięknej, mądrej, wzruszającej bajki

podobne do tego jest:

"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #2609 dnia: 04 Wrz 2017, 15:54:00 »
Sekrety morza?

O tak tak. Michalowi sie podobało, widział w nim siebie i Maję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #2610 dnia: 05 Wrz 2017, 10:10:03 »
Sekrety morza?

Piękna bajka. Jedna z naszych ulubionych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #2611 dnia: 05 Wrz 2017, 10:23:55 »
malutenka, ja Kinga czytać mogę w nieskończoność, mnie nie straszą te książki
ale filmy? o nie!
Bo jeśli film będzie taki jak zwiastun to będzie bosko! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakiś maraton horroru się szykuje na podstawie Kinga, Lśnienie, łapacz snów i To właśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

malutenka

« Odpowiedź #2612 dnia: 05 Wrz 2017, 10:24:30 »
ok, przyp0omniałam sobie : Król Artur Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nam się podobał , efekty mega Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I muzyka która wbiła mnie w fotel, rany jaki ten film był świetny!

golinda

« Odpowiedź #2613 dnia: 05 Wrz 2017, 10:30:45 »
Lśnienie

nowe Lśnienie? Nie wierzę, że może być coś straszniejszego niż to z Nicolsonem

malutenka

« Odpowiedź #2614 dnia: 05 Wrz 2017, 11:15:52 »
nowe Lśnienie? Nie wierzę, że może być coś straszniejszego niż to z Nicolsonem

stare, z Nicolsonem, ale na dużym ekranie. Ja bym chciała, żeby ktoś się pokusił o ekranizację Doktor Sen...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2614 dnia: 05 Wrz 2017, 11:15:52 »

golinda

« Odpowiedź #2615 dnia: 05 Wrz 2017, 11:18:12 »
bardzo bym chciała móc oglądać horrory, lekko się bać, ale potem nie widywać tych obrazów w nocy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #2616 dnia: 05 Wrz 2017, 11:22:06 »
lekko się bać, ale potem nie widywać tych obrazów w nocy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zwłaszcza jak trzeba samemu zostać w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #2617 dnia: 05 Wrz 2017, 12:26:55 »
bardzo bym chciała móc oglądać horrory, lekko się bać, ale potem nie widywać tych obrazów w nocy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja mam tylko strach czasami jak horror nie jest paranormalny. Jak są psychole, mordercy i inni tacy. Ale tak w ogóle to przychodzi z ilością obejrzanych, w pewnym momencie już wiesz że zawsze coś się odbije w lustrze łazienkowym, drzwi się otworzą same że skrzypieniem, a ta laska i tak wejdzie na strych/do piwnicy świecąc mrugająca latarką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj