Autor Wątek: Aktualności KINOWE  (Przeczytany 84108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cumberland

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Sty 2009, 12:55:43 »
Księżna do polecenia.
Ale do obejrzenia raczej na wcześniejszym seansie, bez tłumów, popcornu i chłeptania coli za uchem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Sty 2009, 13:15:57 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Księżna do polecenia.
Ale do obejrzenia raczej na wcześniejszym seansie, bez tłumów, popcornu i chłeptania coli za uchem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bardzo lubię takie filmy, ale raczej męża nie namówię. może z siostrą się wybiorę.

salsa

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Sty 2009, 16:34:45 »
ja dzis na spirit - duch miasta
powiem jak wrocę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Sty 2009, 21:05:58 »
misiaczek187   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na prawde super film , w stylu Sin City - osobiscie bardzo mi sie podobał
troche komiksowy
sama zabawa formą jest intrygująca
poza tym - fabuła jak to kryminał - nie ejst mocno skomplikowana, ale film wciąga dobrymi dialogami, szybką akcją no i świetnymi ujeciami.
POza tym Scarlett Johansson i Samuel Jackson graja bezbłędnie
osobiście polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Sty 2009, 18:38:40 »
madagaskar bardzo fany - polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Sty 2009, 18:38:40 »

mobka

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Sty 2009, 04:06:37 »
Mnie sie osobiscie Zmierzch podobal, takie lekkie, odmozdzajace romansidelko, ale dosc dobrze nakrecone, z fajna muzyka, w sam raz na rozerwanie sie...
33 scen nie zdarzylam obejrzec - nie ma moze ktoras na plytce?

Teraz w kolejce chyyba Madagaskar, choc maz pewnie na Transportera 3 bedzie chcial isc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Sty 2009, 08:43:20 »
Byliśmy wczoraj z mężem na filmie Opór. Film mi się podobał, ale zdecydowanie nie jest to typowy film rozrywkowy. Gdzieś czytałam, że z naszej - polskiej strony podważana jest wartość historyczna tegoi filmu. Muszę o tym poczytać.

Ja też nie znoszę dubbingu! Jestem gorącą zwolenniczką napisów, lektorzy też mogą być (choć irytują mnie niektóre głosy)

ja też jestem uczulona na niektórych lektorów. cóż z tego, że film fajny, skoro głos podkłada lektor z polsatowskich filmów z Jean Claude van Dammem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chyba nie lubimy tego samego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Sty 2009, 09:14:33 »
Obejrzałam 'Zmierzch' i o ile książki były łatwe, lekkie, śmieszne i odmóżdżające (i do tego się w nie wciągnęłam, bo się lubię w takie cosie wciągać), tak film mnie zabił, zakopał i kazał dzwonić łańcuchami.
Aktorzy sztywni, jakby im kto za przeproszeniem wpakował w zadek kij od szczotki i kazał spacerować po planie filmowym. Pan reżyser najwyraźniej doszedł do wnisku, że wampir musi wyglądać evil, więc kazał wszystkim odtwarzającym te role przez większość czasu patrzeć spode łba na wszystkich śmiertelników. A za zdjęcia to ja kogoś przeciągnę nahajką po plecach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ogólnie, dla mnie kolejny film, który po drugiej części kontynuacji mieć nie będzie, bo za duży pieniądz idzie, a za mało zarobi. Ufff, wyżyłam się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

gatka2804

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #33 dnia: 24 Sty 2009, 09:35:37 »
polecam "Siedem Dusz" z Willem Smithem

Tylko z tego co widzę w necie on dopiero od marca w kinach...

malutenka-  czy czytałas cala serie Zmierzchu. Tego jest juz 4 czesci?

mayagaramond

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Sty 2009, 12:27:45 »
Bylismy w zeszlym tygodniu na transporteer 3, w zasadzie to oplaca sie obejrzec tylko dwie sceny: 1. jak Frank zdejmuje koszule, 2. jak Frank zdejmuje koszule Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Sty 2009, 12:32:59 »
Bylismy w zeszlym tygodniu na transporteer 3, w zasadzie to oplaca sie obejrzec tylko dwie sceny: 1. jak Frank zdejmuje koszule, 2. jak Frank zdejmuje koszule Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to i tak warto isc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Sty 2009, 23:05:35 »
to i tak warto isc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tak, tylko mogliby albo caly film bez koszuli albo skrocic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I wywalic ta rosjanke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

misiaczek187

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Sty 2009, 08:16:44 »
A ja byłam wczoraj na bajce "SEZON NA MISIA 2"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i polecam śmiałam się nawet kilka razy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Sty 2009, 13:53:11 »
A ja nie chciałam tego oglądac z mężem, zapisze sobie jako koniecznie do oglądnięcia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tiliam

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Sty 2009, 16:27:43 »
Dziewczyny!
byłam wczoraj na Ciekawym przypadku Benjamina Buttona

film REWELACYJNY

polecam!!!
piękny, wzruszający ..

Strefa Ślubna

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Sty 2009, 16:27:43 »

martullek

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Sty 2009, 22:53:53 »
byłam w poniedziałek na pokazie przedpremierowym, ale jako że się spóźniłysmy z koleżanką to siedziałam w pierwszym rzędzie i pod koniec juz nie dawałam rady z szyją.

film bardzo fajny, ale długi - 2:45. im dalej tym lepiej - Brad coraz ładniejszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aga.ant

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #41 dnia: 29 Sty 2009, 12:38:12 »
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - film rewelacja!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ostatnio oglądałam w wersji komputerowej film pt. Zaklinacz słów (the reader Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj).  Niestety na polską premierę kinową trzeba poczekać do 13 marca ale warto czekać, bo film jest bardzo ciekawy i wciągający i warto wybrać się na niego do kina.

jusia

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Sty 2009, 10:23:32 »
polecam "Siedem Dusz" z Willem Smithem

Tylko z tego co widzę w necie on dopiero od marca w kinach...

malutenka-  czy czytałas cala serie Zmierzchu. Tego jest juz 4 czesci?

ja widzialam "Siedem dusz" może być, mój 18- letni brat bardzo sie wzruszyl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pomysł w sumie bardzo fajny
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jusia

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #43 dnia: 31 Sty 2009, 19:54:25 »
a aj dzis bylam na MADAGASKARZE  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i uśmiałam się po pachy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #44 dnia: 31 Sty 2009, 20:01:08 »
moja mame dzisiaj wyslalam na "droge do szczescia" - zobaczymy co powie, jak tam uwielbiam leonardo, kate tez nie pogardze, wiec pewnie by mi sie podobalo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

suegro

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #45 dnia: 31 Sty 2009, 21:10:43 »
ja ide na "droge do szczescia" w poniedzialek, ciekawa jestem
czytalam dobre recenzje
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

ze_nitka

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Sty 2009, 21:19:40 »
Jusia, też byłam na Madagaskarze2 i ... 1 bardziej mi się podobała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a król Julian rzadzi, uwielbiam tego gościa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Sty 2009, 23:14:25 »
Idealny facet dla mojej dziewczyny niestety okazał się niewypałem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na Testosteronie i Lejdis się pośmiałam, a na tym to odliczałam czas do końca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A reklamy trwały tak długo, że zdążyliśmy zjeść cały popcorn zanim film się rozpoczął Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

jusia

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Lut 2009, 14:07:25 »
moja mame dzisiaj wyslalam na "droge do szczescia" - zobaczymy co powie, jak tam uwielbiam leonardo, kate tez nie pogardze, wiec pewnie by mi sie podobalo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam nadzieje na to sie wybrac w nadchodzacym tygodniu i pierwszy raz z mezem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a Leo uwielbiam, im starszy tym lepszy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Lut 2009, 14:08:33 »
Idealny facet dla mojej dziewczyny niestety okazał się niewypałem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na Testosteronie i Lejdis się pośmiałam, a na tym to odliczałam czas do końca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A reklamy trwały tak długo, że zdążyliśmy zjeść cały popcorn zanim film się rozpoczął Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie polecasz? bo mam rezerwacje na 17:20 no i teraz nie wiem czy isc