Aktualności KINOWE

Zaczęty przez salsa, 14 Gru 2008, 18:24:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

"Wrestler" kopie po zoladku, ale mnie sie podobal.
"Rachel getting married" bardzo babski ale bardzo na tak.
"Sekretne zycie pszczol" genialna Queen Latifah i poza tym tez dobry :).
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rubin04

"Vicky Cristina Barcelona" bardzo mi sie podobał!
Dla mnie to film o namietnosci i wyborach. Przypomniał mi jak kilka lat temu rzuciłam własnie takie poukładane życie w długoletnim zwiazku dla wielkiej namiętności, i choc ta stałą sie potem moją długoletnia udręką i cierpieniem to przeciez nigdy nie żałowałam.. To był początek innego życia - życia w zgodzie ze sobą, bardziej świadomego własnych potrzeb i pragnień. I może własnie dzięki temu jestem dziś szczęsliwa.

"Gran Torino" Ponieważ nie czytałam wcześniej recenzji, zapytałm przed filmem M. "o czym jest ten film?"  a on mi powiedział "o życiu." I chyba sama nie umiałbym odpowidzieć inaczej na to pytanie. Zdecydowanie polecam!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

#152
Wygląda na to, że tylko nam się nie podobała Vicky Cristina Barcelona, wyjątek potwierdza regułę ;)

Dodany tekst: 30 Kwi 2009, 11:20:03

Chyba za mało wypiłam przed tym filmem ;)

Dodany tekst: 30 Kwi 2009, 12:22:54

I Barcelony mało mi tam było ;) I dialogi z kosmosu mnie śmieszyły.. Nie mam chyba odpowiedniej wrażliwości ;)
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: inkageo w 30 Kwi 2009, 12:19:37
Wygląda na to, że tylko nam się nie podobała Vicky Cristina Barcelona, wyjątek potwierdza regułę ;)

Dodany tekst: 30 Kwi 2009, 10:20:03

Chyba za mało wypiłam przed tym filmem ;)

Dodany tekst: 30 Kwi 2009, 11:22:54

I Barcelony mało mi tam było ;) I dialogi z kosmosu mnie śmieszyły.. Nie mam chyba odpowiedniej wrażliwości ;)

nie każdy lubi W. Allena
Barcelony było mało - to fakt, bardziej była Hiszpania

ale mi się podobał bardzo, bardzo!

szelma

O ile nowe filmy Woody'ego (dobrze? ;)), to nadal Woody... Jednak Woody z czasów Annie Hall to Woody, którego lubię najbardziej :). Ale Vicky Cristina Barcelona pewnie kiedyś obejrzę :).

golinda

Cytat: szelma w 30 Kwi 2009, 12:33:37
O ile nowe filmy Woody'ego (dobrze? ;)), to nadal Woody... Jednak Woody z czasów Annie Hall to Woody, którego lubię najbardziej :). Ale Vicky Cristina Barcelona pewnie kiedyś obejrzę :).

dobrze :)
no fakt, to już coś innego, ale jednak nadal ma ten posmak Woody'ego :)

gioseppe

Cytat: salsa w 20 Kwi 2009, 23:01:05
dzis - Vicky Cristina Barcelona
boski film
a Penelopa w swojej roli jak diamencik
tez mi sie bardzo podobal :)
a muzyczka cudna!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

effik

#157
No i nadrobiłam Lektora. Warto było.
Droga do szczęścia z Kate mnie jakoś dobiła. A Lektor był bardzo poruszający, ale czułam się po nim zupełnie inaczej. No i rola świetna.

A tak na marginesie, a propos chłopca - niezłe ciałko jak na 19latka, który gra 15latka ;)

rilla

a ja oglądałam Marley & Me... miała być komedia romantyczna na stresy tego tygodnia... a wyłam jak bóbr dwadzieścia minut po filmie...

effik

W piątek obejrzałam Lektora, a wczoraj Gran Torino. To jest niesamowite - z przyjemnością ogląda się w tym roku najnowsze amerykańskie produkcje, oscarowe i okołooscarowe. Co im się stało? ;)
W Gran Torino Clint także gra główną rolę (no, chyba że przyjmie się uzasadnioną opcję, że główną rolę gra samochód :D ). No i cóż pozostaje powiedzieć? Dziś takich facetów już nie ma  :dreaming:

magdarynka

Cytat: rilla w 01 Maj 2009, 15:48:13
a ja oglądałam Marley & Me... miała być komedia romantyczna na stresy tego tygodnia... a wyłam jak bóbr dwadzieścia minut po filmie...
O mamo ! Ten film mnie strasznie dobil, ryczalam okrutnie. Wszystko dlatego ze nasz ukochany pies tez musial zostac uspiony i ... wiadomo.


Gran Torino to jeden z lepszych obrazow ostatnich miesiecy. Pislalam juz jak skrajne emocje we mnie wzbudzal.

Cytat: effik w 02 Maj 2009, 09:01:08
To jest niesamowite - z przyjemnością ogląda się w tym roku najnowsze amerykańskie produkcje, oscarowe i okołooscarowe. Co im się stało? ;)

Zgadzam sie w calej rozciaglosci, jest sporo ciekawych pozycji ktore warto zobaczyc  :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

magdarynka właśnie słucham cudnego utworu z tego filmu  :beer:

malutenka

Na Volverine'a! :D Byliśmy z moim wczoraj, lepsze od XMenów.

tachogti

Malutenka TY zyjesz  :friends: Ide sciagnac Volverina jak mowisz ze warto :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magdarynka

Cytat: tachogti w 18 Maj 2009, 15:01:52
Ide sciagnac Volverina jak mowisz ze warto :D
Sam Volverin jest mrauu  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

wybieracie się na wojnę p-r?

sonja

golinda korci mnie, żeby pójść, chociaż książki nie czytałam (mam zamiar, ale jakoś nie wychodzi)

golinda

ja właśnie książkę przeczytałam do połowy i zniesmaczyła mnie na maxa
ale zapowiedzi filmu kuszą :)

sonja

No właśnie mi też się strasznie spodobały jak byłam na VCB

golinda

Szyc jest tam rzeczywiście super, a przynajmniej się tak zapowiada :)

jo_miekka

Ja idę obowiązkowo!

tachogti

Cytat: golinda w 21 Maj 2009, 16:41:09
wybieracie się na wojnę p-r?
nie !!! mam alergie na maslowska w kazdej postaci, zarowno literackiej jak i performerskiej i nawet dla szyca tego nie zrobie! o :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

golinda

Cytat: tachogti w 22 Maj 2009, 08:07:12
nie !!! mam alergie na maslowska w kazdej postaci, zarowno literackiej jak i performerskiej i nawet dla szyca tego nie zrobie! o :P

na masłowską też mam, moja-może za mała-mózgownica nie ogarnia tego fenomenu
ale w tym kraju zachwycają się Dodą i jej podobnymi, więc już nic nie powinno dziwić

jo_miekka

A ja Masłowską w postaci literackiej bardzo lubię. Lubię ten kierunek we współczesnej kulturze w ogóle.

jestynka

książkę Masłowskiej do połowy zdzierżyłam i wystarczy, więc nie idę.

A któs był na Tataraku ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login