Aktualności KINOWE

Zaczęty przez salsa, 14 Gru 2008, 18:24:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

a my bylismy na kochaj i tancz- i najlepszy w calym filmie byl- dentysta!! :aaaa: :aaaa: :aaaa:

Angie

Cytat: abkasia w 17 Mar 2009, 17:03:40
a my bylismy na kochaj i tancz- i najlepszy w calym filmie byl- dentysta!! :aaaa: :aaaa: :aaaa:

Dentysta rządził  :rotfl: :rotfl: 

A tak poza tym to idąc na film nie spodziewałam się rewelacji, ale i tak wypadł poniżej moich oczekiwań.

Dla mnie ten film miał jakiś niedopracowany scenariusz. No i gra aktorska tez średnia. Miko momentami

była bardzo sztuczna  :thumbdown:

salsa

ja włąsnie czytam ksiazkę i zamierzam isc na film (o Lektorze myślę lol )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aga.ant

atrament.owa masz rację, Kate w Lektorze jest lepsza niż w Drodze do szczęścia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

Cytat: salsa w 17 Mar 2009, 22:14:54
ja włąsnie czytam ksiazkę i zamierzam isc na film (o Lektorze myślę lol )

a ja pierwszy raz pożałowałam, że wcześniej czytałam książkę :(

abkasia

Cytat: Angelos w 17 Mar 2009, 22:09:53
Dentysta rządził  :rotfl: :rotfl: 

A tak poza tym to idąc na film nie spodziewałam się rewelacji, ale i tak wypadł poniżej moich oczekiwań.

Dla mnie ten film miał jakiś niedopracowany scenariusz. No i gra aktorska tez średnia. Miko momentami

była bardzo sztuczna  :thumbdown:

zgadzam sie, gra aktorska jakas taka srednia, za wyjatkiem dentysty! on byl genialny!! :D

gioseppe

polecam film OSZUKANA - bardzo dobry choc dla mnie - matki polki - troche ciezki...

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Angie

Lektora widziałam i polecam. Bardzo dobry film.

jusia

Cytat: Angelos w 18 Mar 2009, 16:31:17
Lektora widziałam i polecam. Bardzo dobry film.
my wczoraj widzieliśmy (pierwsze wspólne wyjście) podobał mi się ogromnie, właściwie to już dawno nic mi się tak nie podobało, naprawdę...mówicie, że książka średnia, a szkoda, bo chciałam przeczytać,
byliśmy też na "Slumdog millionaire" (przyszaleliśmy, 2 x kino jednego dnia, ale sis była tak łaskawa) też dobry, no i muzyka świetna
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Angie

jusia ale zaszaleliście z kinem!!  Super!! Jak to fajnie mieć rodzinę na miejscu.

Ja to już się zastanawiam z kim małą zostawię jak będę chciała gdzieś z mężulem wyskoczyć  :knuje:

Może do justyny podrzucę  :knuje:  ;)

A Lektor to świetny film!!

mignon

Cytat: jusia w 20 Mar 2009, 15:56:37
my wczoraj widzieliśmy (pierwsze wspólne wyjście) podobał mi się ogromnie, właściwie to już dawno nic mi się tak nie podobało, naprawdę...mówicie, że książka średnia, a szkoda, bo chciałam przeczytać,
byliśmy też na "Slumdog millionaire" (przyszaleliśmy, 2 x kino jednego dnia, ale sis była tak łaskawa) też dobry, no i muzyka świetna

Jusia, książka nie jest gruba, rzekłabym, że wręcz cienka i bardzo oszczędna. Myślę jednak, że dla porównania warto. Ja pamiętam, że czytałam ją zaraz po "Madame" Libery, bo miałam te dwie książki porównywac i  oszczędnośc Schlinka w porównaniu z barwnym pisaniem Libery jakoś mnie zbiła z tropu

A na Slumdoga wybieramy się w czwartek :)

Chermelle

"Slumdog millionaire" warto obejrzec i samemu ocenic czy Oskary byly zasłużone :)

inkageo

Ostatnio co piątek zaliczamy jeden film. Slumdog bardzo nam się podobał, zdecydowanie polecam :)
Tydzień temu płakałam jak bóbr na filmie Siedem Dusz z Willem Smithem. Początek trochę się dłużył, ale sama historia poruszająca, gra aktorów dobra, puenta wyciskająca łzy, chociaż ja bardzo rzadko się rozklejam ;) Ten film długo pozostanie w pamięci. Wczoraj Lektor i wypadł w moim odczuciu średnio. Historia ciekawa, ale może nie miałam nastroju na kolejny smutny film. Płakać nie płakałam, ale po filmie nie tryskałam humorem i energią ;) Ogólnie przygnębiający, ale dobry :)
Imagine there is no hate

jo_miekka

#113
Cytat: mignon w 20 Mar 2009, 19:11:17
Jusia, książka nie jest gruba, rzekłabym, że wręcz cienka i bardzo oszczędna. Myślę jednak, że dla porównania warto. Ja pamiętam, że czytałam ją zaraz po "Madame" Libery, bo miałam te dwie książki porównywać i  oszczędność Schlinka w porównaniu z barwnym pisaniem Libery jakoś mnie zbiła z tropu

Mignon, uwielbiam "Madame", jedna z moich najukochańszych książek :)

"Lektora" też czytałam i bardzo mi się podobał. Filmu jeszcze nie widziałam.

calla

Ja tez jak inkageo polecam "Siedem dusz". Swietny film. Choc, zgodze sie znowu z Inka, ze poczatek sie troche dluzyl i nie bardzo widac o co chodzi.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

malutenka

Dzisiaj byłam na 'Koralinie'. Wszystko dobrze, film powiedzmy podobał mi się w 75%,ale dlaczego wszędzie z dubbingiem?! Litości!

effik

Jak już przy oskarowych rzeczach jesteśmy, to mnie wczoraj "Droga do szczęścia" psychicznie skopała. Ostatnio takie samopoczucie miałam po "33 scenach z życia".

No i "Wątpliwość" polecam, piękny duet Streep - Hoffman. Trochę się panu chyba od "Capote" przytyło ;)  :point_lol:

salsa

Lektor super

teraz w kolejce Powrót do Brideshead
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

effik

Cytat: jo_miekka w 22 Mar 2009, 08:33:13
Mignon, uwielbiam "Madame", jedna z moich najukochańszych książek :)

moja też :)

magdarynka

Polecam Miasto slepcow. Nie chce sie rozpisywac na temat walorow artystycznych bo tu mam duze watpliwosci ale film jest ciekawy ( z zaznaczeniem ze ja ksiazki nie czytalam ). No i lekko mnie przerazil
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: magdarynka w 06 Kwi 2009, 09:29:37
Polecam Miasto slepcow. Nie chce sie rozpisywac na temat walorow artystycznych bo tu mam duze watpliwosci ale film jest ciekawy ( z zaznaczeniem ze ja ksiazki nie czytalam ). No i lekko mnie przerazil

A ja lubię książkę i w związku z tym waham się co do filmu... ale pewnie obejrzę ;)

jo_miekka

Cytat: effik w 06 Kwi 2009, 09:34:40
A ja lubię książkę i w związku z tym waham się co do filmu... ale pewnie obejrzę ;)

Ejże, ejże! Ja to chciałam napisać!
;)

magdarynka

Tak sobie mysle ze szczesliwsza jestem jak nie musze porownywac ;) W tym przypadku jednak bardzo mnie intryguje ksiazka, musze sobie zrobic taki prezent :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

#123
Cytat: jo_miekka w 06 Kwi 2009, 11:18:24
Ejże, ejże! Ja to chciałam napisać!
;)

z różą, z różą! :D  :beer:

Dodany tekst: 06 Kwi 2009, 12:21:09

Cytat: magdarynka w 06 Kwi 2009, 11:23:46
Tak sobie mysle ze szczesliwsza jestem jak nie musze porownywac ;) W tym przypadku jednak bardzo mnie intryguje ksiazka, musze sobie zrobic taki prezent :D

przeczytaj koniecznie :)

jo_miekka

Ja pójdę na ten film dla G.G. Bernala, bo go bardzo lubię, a może nawet lekko się podkochuję ;)