Autor Wątek: Aktualności KINOWE  (Przeczytany 84106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #100 dnia: 17 Mar 2009, 17:03:40 »
a my bylismy na kochaj i tancz- i najlepszy w calym filmie byl- dentysta!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #101 dnia: 17 Mar 2009, 21:36:12 »
my ostatnio byliśmy na Popiełuszce
i na ciekawym przypadku benjamina buttona

ciekawa jestem Waszych opinii co do Popiełuszki, oglądałyście?
jak dla mnie film ma swoje wady, nieco przesłodzony obraz, ale jak dla mnie jest na plus, bo porusza ważny temat

Angie

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #102 dnia: 17 Mar 2009, 22:09:53 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a my bylismy na kochaj i tancz- i najlepszy w calym filmie byl- dentysta!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dentysta rządził  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

A tak poza tym to idąc na film nie spodziewałam się rewelacji, ale i tak wypadł poniżej moich oczekiwań.

Dla mnie ten film miał jakiś niedopracowany scenariusz. No i gra aktorska tez średnia. Miko momentami

była bardzo sztuczna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #103 dnia: 17 Mar 2009, 22:14:54 »
ja włąsnie czytam ksiazkę i zamierzam isc na film (o Lektorze myślę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aga.ant

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #104 dnia: 17 Mar 2009, 22:49:29 »
atrament.owa masz rację, Kate w Lektorze jest lepsza niż w Drodze do szczęścia.

Strefa Ślubna

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #104 dnia: 17 Mar 2009, 22:49:29 »

mignon

• Gość
Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #105 dnia: 18 Mar 2009, 08:10:44 »
ja włąsnie czytam ksiazkę i zamierzam isc na film (o Lektorze myślę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

a ja pierwszy raz pożałowałam, że wcześniej czytałam książkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #106 dnia: 18 Mar 2009, 09:53:42 »
Dentysta rządził  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

A tak poza tym to idąc na film nie spodziewałam się rewelacji, ale i tak wypadł poniżej moich oczekiwań.

Dla mnie ten film miał jakiś niedopracowany scenariusz. No i gra aktorska tez średnia. Miko momentami

była bardzo sztuczna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zgadzam sie, gra aktorska jakas taka srednia, za wyjatkiem dentysty! on byl genialny!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #107 dnia: 18 Mar 2009, 10:26:38 »
polecam film OSZUKANA - bardzo dobry choc dla mnie - matki polki - troche ciezki...

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

Angie

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #108 dnia: 18 Mar 2009, 16:31:17 »
Lektora widziałam i polecam. Bardzo dobry film.

jusia

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #109 dnia: 20 Mar 2009, 15:56:37 »
Lektora widziałam i polecam. Bardzo dobry film.
my wczoraj widzieliśmy (pierwsze wspólne wyjście) podobał mi się ogromnie, właściwie to już dawno nic mi się tak nie podobało, naprawdę...mówicie, że książka średnia, a szkoda, bo chciałam przeczytać,
byliśmy też na "Slumdog millionaire" (przyszaleliśmy, 2 x kino jednego dnia, ale sis była tak łaskawa) też dobry, no i muzyka świetna
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Angie

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #110 dnia: 20 Mar 2009, 19:05:19 »
jusia ale zaszaleliście z kinem!!  Super!! Jak to fajnie mieć rodzinę na miejscu.

Ja to już się zastanawiam z kim małą zostawię jak będę chciała gdzieś z mężulem wyskoczyć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Może do justyny podrzucę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A Lektor to świetny film!!

mignon

• Gość
Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #111 dnia: 20 Mar 2009, 19:11:17 »
my wczoraj widzieliśmy (pierwsze wspólne wyjście) podobał mi się ogromnie, właściwie to już dawno nic mi się tak nie podobało, naprawdę...mówicie, że książka średnia, a szkoda, bo chciałam przeczytać,
byliśmy też na "Slumdog millionaire" (przyszaleliśmy, 2 x kino jednego dnia, ale sis była tak łaskawa) też dobry, no i muzyka świetna

Jusia, książka nie jest gruba, rzekłabym, że wręcz cienka i bardzo oszczędna. Myślę jednak, że dla porównania warto. Ja pamiętam, że czytałam ją zaraz po "Madame" Libery, bo miałam te dwie książki porównywac i  oszczędnośc Schlinka w porównaniu z barwnym pisaniem Libery jakoś mnie zbiła z tropu

A na Slumdoga wybieramy się w czwartek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chermelle

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #112 dnia: 21 Mar 2009, 12:03:53 »
"Slumdog millionaire" warto obejrzec i samemu ocenic czy Oskary byly zasłużone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #113 dnia: 21 Mar 2009, 12:22:56 »
Ostatnio co piątek zaliczamy jeden film. Slumdog bardzo nam się podobał, zdecydowanie polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tydzień temu płakałam jak bóbr na filmie Siedem Dusz z Willem Smithem. Początek trochę się dłużył, ale sama historia poruszająca, gra aktorów dobra, puenta wyciskająca łzy, chociaż ja bardzo rzadko się rozklejam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ten film długo pozostanie w pamięci. Wczoraj Lektor i wypadł w moim odczuciu średnio. Historia ciekawa, ale może nie miałam nastroju na kolejny smutny film. Płakać nie płakałam, ale po filmie nie tryskałam humorem i energią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ogólnie przygnębiający, ale dobry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

jo_miekka

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #114 dnia: 22 Mar 2009, 08:33:13 »
Jusia, książka nie jest gruba, rzekłabym, że wręcz cienka i bardzo oszczędna. Myślę jednak, że dla porównania warto. Ja pamiętam, że czytałam ją zaraz po "Madame" Libery, bo miałam te dwie książki porównywać i  oszczędność Schlinka w porównaniu z barwnym pisaniem Libery jakoś mnie zbiła z tropu

Mignon, uwielbiam "Madame", jedna z moich najukochańszych książek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Lektora" też czytałam i bardzo mi się podobał. Filmu jeszcze nie widziałam.
« Ostatnia zmiana: 23 Mar 2009, 19:55:16 wysłana przez jo_miekka »

Strefa Ślubna

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #114 dnia: 22 Mar 2009, 08:33:13 »

calla

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #115 dnia: 22 Mar 2009, 18:36:54 »
Ja tez jak inkageo polecam "Siedem dusz". Swietny film. Choc, zgodze sie znowu z Inka, ze poczatek sie troche dluzyl i nie bardzo widac o co chodzi.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #116 dnia: 22 Mar 2009, 22:25:18 »
Dzisiaj byłam na 'Koralinie'. Wszystko dobrze, film powiedzmy podobał mi się w 75%,ale dlaczego wszędzie z dubbingiem?! Litości!
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

effik

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #117 dnia: 24 Mar 2009, 15:49:01 »
Jak już przy oskarowych rzeczach jesteśmy, to mnie wczoraj "Droga do szczęścia" psychicznie skopała. Ostatnio takie samopoczucie miałam po "33 scenach z życia".

No i "Wątpliwość" polecam, piękny duet Streep - Hoffman. Trochę się panu chyba od "Capote" przytyło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #118 dnia: 24 Mar 2009, 22:00:50 »
Lektor super

teraz w kolejce Powrót do Brideshead

effik

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #119 dnia: 25 Mar 2009, 07:55:14 »
Mignon, uwielbiam "Madame", jedna z moich najukochańszych książek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #120 dnia: 06 Kwi 2009, 09:29:37 »
Polecam Miasto slepcow. Nie chce sie rozpisywac na temat walorow artystycznych bo tu mam duze watpliwosci ale film jest ciekawy ( z zaznaczeniem ze ja ksiazki nie czytalam ). No i lekko mnie przerazil

effik

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #121 dnia: 06 Kwi 2009, 09:34:40 »
Polecam Miasto slepcow. Nie chce sie rozpisywac na temat walorow artystycznych bo tu mam duze watpliwosci ale film jest ciekawy ( z zaznaczeniem ze ja ksiazki nie czytalam ). No i lekko mnie przerazil

A ja lubię książkę i w związku z tym waham się co do filmu... ale pewnie obejrzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #122 dnia: 06 Kwi 2009, 11:18:24 »
A ja lubię książkę i w związku z tym waham się co do filmu... ale pewnie obejrzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ejże, ejże! Ja to chciałam napisać!

magdarynka

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #123 dnia: 06 Kwi 2009, 11:23:46 »
Tak sobie mysle ze szczesliwsza jestem jak nie musze porownywac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W tym przypadku jednak bardzo mnie intryguje ksiazka, musze sobie zrobic taki prezent Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #124 dnia: 06 Kwi 2009, 12:20:46 »
Ejże, ejże! Ja to chciałam napisać!

z różą, z różą! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 06 Kwi 2009, 12:21:09
Tak sobie mysle ze szczesliwsza jestem jak nie musze porownywac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W tym przypadku jednak bardzo mnie intryguje ksiazka, musze sobie zrobic taki prezent Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

przeczytaj koniecznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Kwi 2009, 12:21:09 wysłana przez effik »