Autor Wątek: Aktualności KINOWE  (Przeczytany 83485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Aktualności KINOWE
« dnia: 14 Gru 2008, 18:24:04 »
ponieważ nie ma jeszcze takiego wątku, to zakładam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
polecajmy tu sobie rozne dobre fimy, festiwale przeglądy itp.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Gru 2009, 16:30:30 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Gru 2008, 18:24:47 »
a tu jeszcze cytat ze mnie samej :
laski  Krakuski, rusza kolejna edycja taniego kina w Krakowie
podnieśli ceny biletów, zawsze było "sztuka za 5 zł" a teraz jest za 6 zł no ale i tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kto zainteresowany , to takie filmy sa w tym roku w ARS (barany jeszcze nie podały tytułów)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
repertuar, godziny itp w zakładce repertuar  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Gru 2008, 16:13:30 »
a tu jeszcze cytat ze mnie samej :
laski  Krakuski, rusza kolejna edycja taniego kina w Krakowie
podnieśli ceny biletów, zawsze było "sztuka za 5 zł" a teraz jest za 6 zł no ale i tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kto zainteresowany , to takie filmy sa w tym roku w ARS (barany jeszcze nie podały tytułów)
repertuar, godziny itp w zakładce repertuar  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ooo tak, juz mam jeden film na sobotę zarezerowowany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie będę Ci polewać, bo teraz masz taka ładną ilość piw Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Gru 2008, 21:36:20 »
NIE dobre filmy też opisujmy/odradzajmy!!!
salsa, miałam ostatnio założyć wątek filmowy, bo co się z chłopem wybierzemy do kina, to  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj masz, laska  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za telepatię
Najpierw Tajne przez poufne Cohenów - ich porażka reżyserska, moim zdaniem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i obsada tego nawet nie uratowała...

Ostatnio byliśmy na 33 sceny z życia - wstrząsający film, chory, wywraca mózg do góry nogami!!! Bardzo mnie zdołował, zwłaszcza, że oglądałam go przez pryzmat własnych doświadczeń. Nie polecam, chyba, że ktoś jest psychicznym masochistą...

panikarola

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Gru 2008, 21:44:51 »
a, to ja z tych samych względów 4 miesiące, 3 tygodnie, 2 dni.

tzn film rewelacyjny, ale tak mocny, ze ja go odchorowuję, a obejrzałąm 20 minut...

cohenowie mi się podobali. choć wolę ich nie w (niby)komedii.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Strefa Ślubna

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Gru 2008, 21:44:51 »

ishka82

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Gru 2008, 21:46:46 »
Cytuj (zaznaczone)
Najpierw Tajne przez poufne Cohenów - ich porażka reżyserska, moim zdaniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i obsada tego nawet nie uratowała...
Mnie już kilka osób ten film bardzo polecało, że niby głupi, ale skłania do przemyśleń, że idąc do kina spodziewali się czegoś zupełnie innego, ale że się podobało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Gru 2008, 22:28:48 »
na 33 sceny chciałam iśc...mnie "Plac Zbawiciela" zdołował, to gorsze?

właśnie " Plac..." leci w tv ...mam farta
« Ostatnia zmiana: 20 Gru 2008, 22:35:22 wysłana przez emcia »

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Gru 2008, 13:42:02 »
na 33 sceny chciałam iśc...mnie "Plac Zbawiciela" zdołował, to gorsze?

właśnie " Plac..." leci w tv ...mam farta

mnie Plac też zmasakrował psychicznie, a główną bohaterkę miałam ochotę kopnąć w tyłek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ciężko porównywać te dwa filmy, bo w każdym z nich, o czymś innym jest w zasadzie mowa...
33 sceny bardzo przeżyłam osobiście i wzięłam ten film do siebie, może dlatego wydaje mi się "gorszy" w sensie robienia hallo z mózgu.
« Ostatnia zmiana: 21 Gru 2008, 18:37:59 wysłana przez sweedee »

salsa

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Gru 2008, 13:45:25 »
33 sceny bardzo dobry film, jednak daje po garach, jak ktos ma dołujący nastrój to moze nie powinien?
Plac zbawiciela tez mocny, niemniej dobry.

ostatnio byłam na happy go lucky czyli co nas uszczęśliwia - można sie pośmiać, jest trochę zabawnych akcji
moze trochę za bardzo przereklamowany, ale pozytywny, idealny na miły wieczór Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Gru 2008, 14:26:28 »
Mnie się Cohenowie podobali - szłam po przeczytaniu paru recenzji, że kiepski, jeden z gorszych w ich dorobku itd., ale uśmiałam się jak norka - zwłaszcza z Brada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie i Brad, i George - widać, że mają dystans do siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

suegro

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Sty 2009, 15:41:16 »
Jako, ze Sylwestra spedzilam w Multikinie i obejrzalam 3 filmy pod rzad to sie podziele wrazeniami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Najlepiej oceniam "Księżną" , aczkolwiek nie uwazam, ze to jest film na impreze sylwestrowa, ale to tak by the way
Mnie co prawda takie filmy doluja, ale polecam.

"Ile wazy kon trojanski"
to taki sympatyczny film, milo sie oglada, ale szalu nie ma.

Natomiast "Just dance" to dla mnie calkowita porazka. I mowie to ja, ktora uwielbia wszystko co z tancem zwiazane, ale ten film mnie powalil swoja banalnoscia.
« Ostatnia zmiana: 08 Sty 2009, 01:58:37 wysłana przez suegro »

kariima

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sty 2009, 01:43:57 »
Faktycznie Just dance to marnota, taki filmik jak you can dance w telewizji, jakoś nie zahwyca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Za to Plac Zbawiciela jest mocny i jak dla mnie bardzo realistyczny, jeden z lepszych filmów w ostatnim czasie w polskim kinie. Ja się wybieram teraz na Madagaskar 2, mam nadzieję, że nie rozczaruje.

zwierzatko_mojej_mamy

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Sty 2009, 02:19:07 »
kariima dwoch kumpli z pracy bylo i mowili, ze fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja pomimo uwielbienia do wszelkich kraskowek to na madagaskarze 1 zasnelam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

panikarola

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Sty 2009, 10:00:07 »
abkasia chyba tez na madagaskarze 2 byla i mowila, ze fajny.

inkageo

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Sty 2009, 10:13:22 »
A 13 lutego jest premiera Włatców Móch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Strefa Ślubna

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Sty 2009, 10:13:22 »

misiaczek187

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Sty 2009, 09:18:17 »
A ja przeszłabym się na "Zmierzch" ale jak widzę czytane filmy to mnie trzęsie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a ostatnio prawie każdy film w kinie jest czytany  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj więc pozostają mi bajki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Sty 2009, 09:46:24 »
A 13 lutego jest premiera Włatców Móch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mąż mnie zabiera do kina na walentynki, romantyk  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Sty 2009, 09:48:11 »
Na Zmierzchu były napisy... Czytany?

magdalinska

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Sty 2009, 10:16:49 »
Mąż mnie zabiera do kina na walentynki, romantyk  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie cierpie włatców móch  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
od czasu jak taki jeden za kazdym razem raczy nas tymi samymi historyjkami czesia i puszcza je z komórki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

misiaczek187

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Sty 2009, 12:21:12 »
Na Zmierzchu były napisy... Czytany?

hehe no wiesz,że ja muszę czytać napisy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a wolę jak jest lektor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 09 Sty 2009, 12:25:03
nie cierpie włatców móch  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
od czasu jak taki jeden za kazdym razem raczy nas tymi samymi historyjkami czesia i puszcza je z komórki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to podobnie jak ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wogóle jak spotykam się rodzinnie z moją ciotką która ma koło 40 i słyszę jak namiętnie opowiada ostatni odcinek to  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 09 Sty 2009, 12:25:03 wysłana przez misiaczek187 »

golinda

• Gość
Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Sty 2009, 13:35:41 »

poleję Ci, bo też nie trawię tej miernoty! dawno takiego dna nie widziałam!

magdalinska

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Sty 2009, 15:24:50 »
no! to nie jestem sama Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polewam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tiliam

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Sty 2009, 18:22:40 »
Zmierzch mnie rozczarował- taki naiwny trochę -może sie podoba, ale chyba tylko nastolatkom
ja juz chyba za stara na takie romanse szkolne jestem:)

misiaczek187

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Sty 2009, 20:18:40 »
Zmierzch mnie rozczarował- taki naiwny trochę -może sie podoba, ale chyba tylko nastolatkom
ja juz chyba za stara na takie romanse szkolne jestem:)

A miałam się wybierać choc tak bardzo nie lubię filmów z napisami czyli nagonka,że film super to tylko burza w szklance wody ?? pozostaje mi madagaskar  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

Aktualności KINOWE
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Sty 2009, 11:10:56 »
My bylismy na "Ile wazy kon trojanski" i b. nam sie podobalo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj