Jaką masz sylwetkę? wg Trinny i Susannah

Zaczęty przez jusia, 30 Cze 2010, 22:55:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mignon


wrobelek0403

te opisy na groszkach sa do dupy.

przeciez tak na prawde chodzi o proporcje miedzy róznymi czesciami wlasnego ciała, a nie "obiektywnie potezne uda" czy duzy biust.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Ja chyba jestem wazonem, o ile dobrze pamiętam wynik z tego testu. Ale i tak - co mi po tej wiedzy lol. Kwiatki mam se na łeb zatknąć, coby jak wazon wyglądać? ;)

effik

ja pewnie jestem cegłą ;D nie mówią tam nic o piersiach, czyli ich nie ma ;D


claridad

ja jestem upośledzona jeśli chodzi o takie dopasowywanie i za cholerę nigdy nie wiem. Np. każdy mi mówi, że mi w niebieskim ładnie, ale jak robię sobie testy na dobór kolorów to zawsze wychodzi, że w niebieskim to wybitnie niekorzystnie. Także może tutaj już nie będę próbowała :D

damka

mnie sie wydaje ze jestem klepsydra ale co to oznacza krótka talia :)

ddu

ja też do żadnego opisu nie pasuję
trudno
niech się pocałują w nos!

effik

Cytat: claridad w 06 Lip 2010, 23:53:59
ja jestem upośledzona jeśli chodzi o takie dopasowywanie i za cholerę nigdy nie wiem. Np. każdy mi mówi, że mi w niebieskim ładnie, ale jak robię sobie testy na dobór kolorów to zawsze wychodzi, że w niebieskim to wybitnie niekorzystnie. Także może tutaj już nie będę próbowała :D

mnie wychodzi ogólnie, że mam figurę z grubsza ciosanego koła, ale to wiem i bez Trinny i Susannah lol

magdarynka

Cytat: effik w 23 Lip 2010, 14:21:15
mnie wychodzi ogólnie, że mam figurę z grubsza ciosanego koła, ale to wiem i bez Trinny i Susannah lol
lol
A tak poza tym to pitolisz kolezanko, widzialam Cie przeciez w sobote  :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

#35
ja też jestem niczym :) i co teraz wywalić całą zawartość szafy i kupić leki na depreche - bo wg guru mody jestem niczym :P
:bravo: :bravo: :bravo:

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Helena

Cytat: goga w 30 Wrz 2010, 14:39:20

lepiej flaszkę lol

a guru olac ;)

w sumie goga masz racje z flaszka weselej :)